Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
54 posty 22 komentarze

Listy PREDATORA

PREDAkTOR - Obejrzyj się, kiedy mnie nie będzie. Przeczytaj, może nie będzie za późno :-) Wojna, jaka wojna? Ostatnia. Tego i nie tylko się dowiesz, z ostatniej linii frontu z duchami i wobec.. pRedaktor Dwoje tożsamości, nowe wkrótce. O czym zapewne d

Wkurzyliśmy niedźwiedzia

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy można się w Polsce spodziewać obecnie prawdziwych alarmów bombowych w Warszawie? Podejrzewam, że jest taka opcja. Warto nosić okulary ochronne :) może się przydadzą.

 

Zamachy bombowe w Polsce?

Zerknąłem na wiadomości, jest jakieś info na portalu o alarmie w Warszawie....

Uważam na marginesie tego, że obecnie alarmy bombowe w Polsce mogą okazać się niedługo niestety  prawdziwe. W związku z tym proponuję ostrożnie przemieszczać się w niebezpiecznych miejscach. Nie oglądałem Stadionu Narodowego, ale obstawiam, że architekt nie pomyślał w żaden sposób, aby zabezpieczyć ten stadion przed zamachami terrorystycznymi. Żeby śmieszniej, w którymś momencie schody miały chęć się rozsypać, to musiał być jakiś projekt szyty na miarę hojności premiera. Ja bym wiedział, co zrobić, aby ograniczyć ilość ofiar na stadionie,  a co dopiero architekci :) no ale cóż. Postawiono na widowisko kosztem bezpieczeństwa - tak zgaduję. Polecam fajne tanie (10 zł i wyżej ) okulary ochronne. Fajna sprawa. Nie należy wierzyć, że są nie do porysowania, warto kupić parę par, i sobie używać. Wybuch jak nas nie zabije, no to przynajmniej oczka będą chronione, a to w sumie najważniejsza sprawa, aby nas nie ominęły kolejne przekręty polityków, i dziwy tego świata, warto zadbać o oczy. Pewnie by na szydełku szło sobie kolczugę zrobić ;-)

Do tej pory żyliśmy w kraju, w którym nikt nie chciał bomb podkładać. Jedynie gangsterzy czasem sobie coś podłożyli.   Myślę że naród (spora część)  modlił się o jakąś krzywdę w polskim sejmie, i wygląda, że modlitwy zmierzają ku ich ucieleśnieniu: chociaż politycy są dobrej myśli, samoloty unijnych sojuszników szybko dotrą w zakres naszych granic, to jednak co by nie mówić, Warszawa gdyby doszło do solidnej wojny będzie jednym z celów. Pewnie na rynku mieszkań będziemy mieli więcej operacji. Część Rosjan może obarczać Polskę wywołaniem zdarzeń na Ukrainie - niesłusznie, jeśli ktoś je wywołał, to decydentem nie był Donald Tusk, a że nasza dyplomacja w tym zakresie się nie popisała, cóż. Ale oni w sumie wszystko rozkładają. Nawet autostrady podobno budują dwupasmowe. Rozumiecie, dwupasmowe autostrady. Kolejne czarne punkty na naszych drogach: drogo, i głupio. Przykład: Wałęsa. Gdyby droga była szersza, klient by nie ucierpiał. Jechałby spokojnie 200 km/h trzecim pasem, wóz wyjechałby zza stojącego na poboczu ciężarowego, i nic by się nikomu nie stało. A tak wystarczy szerzej drzwi otworzyć...

Wkurzyliśmy niedźwiedzia. Coraz bliżej do tego końca świata, z którego się tak fajnie pośmiać. A więc co, jest nadzieja. Ponoć już można by do 150 lat pożyć. Wiecie jaka będzie technika za 50 lat? Wiedza? Warto unikać nałogów, myśleć o tym co się je, bo zapewne niektórzy z tych, którzy obecnie żyją, będą mogli zostać.. nieśmiertelnymi. Zaraz się pewnie dowiemy z tv, że bóg istnieje, i że jest to ... Kim IR Sen, albo Putin... trochę jeszcze trzeba będzie pożyć pod nie najmądrzejszymi rządami. Ale głupota nie jest wieczna. Nadciąga nowy, ciekawy świat. Zmieniajmy obywatelstwo, ten kraj nie zasługuje na nazwę: ojczyzna. To jakaś macocha, jakieś monstrum, dzięki na pewno staraniom naszych sąsiadów: Niemiec, Francji, Rosji, i Ameryki. To amerykanie tu kradną patenty za dolara, albo razem z fabryką, to od Niemiec kupujemy mleko i cukier. Od Rosji przymusowy gaz. Czy może być tak, aby posłowie nie zdawali sobie sprawy, na czym polega polityka prorodzinna tego rządu? Mogą być tak bezdennie głupi? Chyba tak. Ostatnio bodaj poseł Migalski zaproponował zmianę przepisów o ruchu drogowym. A więc stają na "wysokości" zadania. Jeśli któryś poseł wierzy, że statystycznie zarabiamy 3ooo czy 4ooo zł/mies? Bo i tak może być. W końcu Polacy dowiadują się ze statystyki, ile to zarabiają. Pielęgniarki jak płacono im 500 mówiono że zarabiają 2ooo.. teraz lekarze jak zarabiają po 2ooo to pisze się że 60 tysięcy/mies. Gdyby poczytać, jak nam dobrze, to nie chciałoby się wyjeżdżać z kraju. Ale w sumie mało kto zna takie osoby, które zarabiają te średnie, o 60ooo nie mówiąc. Oprócz rządu, kłamstwem parają się główne media. Ale kiedy przychodzi do płacenia rachunków, kłamstwami się tego nie ureguluje. I może nam nie o kasę chodzi w tej sytuacji, ale o ten widok wojny państwa wobec obywateli. Zaraz posypią się zmiany obywatelstwa, polaków ubędzie faktycznie, z dokumentów, ubędzie 3 mln, 6 mln polaków, tyle samo przybędzie za granicą. 

My jesteśmy takimi samymi ofiarami "kredytów" państw zachodnich, jak Ukraina. U nas nie ma żadnego kryzysu. Od 20 lat. Ten kraj dysponuje i dysponował masą pieniędzy, przez konta przelewają im się olbrzymie sumy, do tego przecież dochodzi wydobycie węgla, porty, tranzyt, turystyka... Nasz rząd cały czas ma pieniądze, aby zadbać o Służbę Zdrowia. Ale naród daje się oszukiwać, ludzie dalej mają lokajską mentalność. I może zasłużyli na to? Masowe sadzanie pomników papieża gdzie się da, pomniki pomniczki - to się może podobać Bogu? Od kiedy? W jakim świecie katolicy żyjecie, bo na pewno nie jest to chrześcijaństwo. A postępowanie? Patrzcie, tysiąc lat chrześcijaństwa- dało to jakieś pozytywne efekty? Gdzie, kiedy. Czy gnębienie katolickiego narodu podatkami fundowanymi przez katolików ma jakiś sens? Może tak - im bardziej biedni, tym więcej na tacę rzucają? 

Chcecie mieć w Polsce lepiej, zabierzcie te krzyże z parków, placów, sejmu, i szkolnych krypt - sal szkolnych. Może fatum od tego kraju jakoś się odwróci. Od czegoś trzeba zacząć. Przyznam, że nie spodziewałem się, że zagrożeniem będą u nas zamachy bombowe... obstawiałem, że zaczną na ulicach strzelać jak w Stanach - z powodu biedy i nierówności.  No i zwróćcie gminom kasę za pomniczki i za świątynię.. co to dla was, to 6 mln, to parę groszy od katolika tak? Jedna taca. I jeśli za aferę na Ukrainie jest w jakiejś mierze obciążona polska dyplomacja, zmieńcie tych ludzi. Drugi raz tak po kościach może się nie rozejść. Możemy wdepnąć na lepszą minę. Platforma Obywatelska jeszcze nie powiedziała swego ostatniego słowa w tym, co można zepsuć. Wszystko przed nimi. 

A tak nawiasem, warto religię zmienić. Nabrać podejrzeń, poczytać Biblię, wypisać się z kościoła. Gdyby katolikom czy fiskus, czy ktoś przysłał rachunki do popłacenia, za dokonania ich religii, tak przecież pełnej miłości, z piątku na sobotę katolik obudzi się ciężko obciążony długiem. Gdyby nasz kraj postępował uczciwie, gdyby złożone propozycje unijne były bądź przyzwoite, bądź spotkały się z uwagami i protestami strony polskiej, nic by się nie stało. Tak, panowie i panie, dekalog nadal obowiązuje, można go nie znać, ważne, aby przestrzegać. Inaczej ma się kłopoty. 

Latami śmiano się z oczekujących końca świata.... może oni niedługo zaczną się śmiać? Kto wie, pożyjemy, zobaczymy. Chyba już niedługo wypadnie czekać. W każdym razie wszystko idzie zgodnie z rozkładem. Teraz czekać przesłonięcia słońca i meteorów.... ups :) przesłonięcia słońca. 

Rosja chce jakoś pokazać, że nie żartuje... co zrobi? Tamtejsza ubecja myśli już nad tym. Nic dziwnego, że biedna Tymoszenka ma ochotę ich mordować, w końcu przeżyła swoje, każdy by po takich przejściach chciał kogoś zamordować. Poznała oblicze swojej i obcej policji, więzienia.. takie przejścia przydałby się każdemu z naszych posłów, i równie dramatyczne. Może by się wczuli w dolę narodu. Już widzę, że jakiś poseł daje się zamknąć w więzieniu pod fałszywymi personaliami hehe :) 

A ja masz, wybieram się do Warszawy.... pech? 


 

 

KOMENTARZE

 • Wyposażenie i Sztuka Przetrwania w godzinie "W" jak wojna !
  http://monitorpolskislowian.iq24.pl/default.asp?grupa=189713&temat=143825
 • Bandaże !
  o bandażach proszę nie zapomnieć.
  Proponuje od razu jednym zawiną głowę. Ma to tę zaletę że w przypadku
  silnego wybuchu może uszkodzić rękę albo obie.
  Na nic się nie zdarzą okulary ani bandaże jeśli rana na głowie będzie.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930