Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
54 posty 22 komentarze

Listy PREDATORA

PREDAkTOR - Obejrzyj się, kiedy mnie nie będzie. Przeczytaj, może nie będzie za późno :-) Wojna, jaka wojna? Ostatnia. Tego i nie tylko się dowiesz, z ostatniej linii frontu z duchami i wobec.. pRedaktor Dwoje tożsamości, nowe wkrótce. O czym zapewne d

Skarby polskie - Dobra Zmiana czy Stara Zdrada?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Skarbów w Polsce dalej nie wolno szukać, widać Rosji albo Niemcom na tym musi zależeć, no bo komu innemu? Sejm dobrej zmiany wprowadził ponoć odpowiedzialność karną za "nielegalne" poszukiwanie zabytków.

 

Państwo polskie jest jak pijawka. Znalazłeś skarb, to ten skarb w całości należy do państwa. W ten sposób skutecznie zniechęca się naród do grzebania w ziemi. Skąd takie drańskie przepisy? Moim zdaniem Rosji zależało, aby naród w ziemi nie grzebał. Piętrzą się tu niezliczone dowody przestępstwa rosjan, ale i też niemców. Ostatnia afera ze złotym pociągiem pokazała dobitnie, że być może naprawdę warto poszukiwać w Polsce skarbów. Co na to "polski" sejm? Zamiast stworzyć uczciwe prawo, które nagrodzi znalazcę skarbu, stworzył kolejny prawny bełkot - nie chce mi się specjalnie tego czytać -  aby tylko utrudnić szukanie skarbów a również aby zamykać polaków za "nielegalne" poszukiwanie skarbów. Legalnie szukać nie można - podobno Lasy Państwowe nie wiedzą, jak się wydaje zgodę na poszukiwania skarbów.... taki przykład. Lasy państwowe zdaje się niczego nie wiedzą... wiedzą że się rżnie, się ścina, jest deska jest sęk. 

Ten cały parlament dobrej zmiany nadal tworzy bełkot prawny. Zamiast scalonych solidnie przepisów poskracanych prostych mają biegunkę przepisów wymierzonych przeciw narodowi. Podobno ci którzy rozczytali ten bełkot prawny twierdzą, że nic się w Polsce mimo sowicie opłacanych wysiłków sejmu nie zmieni - nadal nielegalne poszukiwanie skarbów nie będzie nielegalne, póki .. nie znajdą skarbów... 

 

Jak to prawo powinno wyglądać, jeśliby w tym sejmie choć jeden pusty łeb coś myślał? 

Po pierwsze powinni poszukiwaczom skarbów dać udział w znalezisku. Po drugie dziś poszukiwacze mogą nagrywać same poszukiwania, może być kontrola, no i może coś w tym kraju wreszcie się znajdzie. Wręcz powinni zachęcać do poszukiwań skarbu. Razem gdyby zebrać te wszystkie skarby w polskiej ziemi, to by na pewno jakiś złoty pociąg się z tego stworzył w wartości, a może nie jeden, ale więcej. Żelazo niszczeje, rdzewieje, historia ucieka jak się wydaje póki co bezpowrotnie. Wręcz powinno trwać to poszukiwanie na zlecenie rządu nawet.Dlaczego naród nie ma udziału w skarbach no i dlaczego władza potrafi tylko grozić narodowi karami... i przede wszystkim dlaczego nie chcą, aby grzebano w ziemi. 

Niszczenie Puszczy Białowieskiej - poza zdradą narodu i świata trudno ten fenomen białowieszczańskiej zbrodni na puszczy wytłumaczyć. Czemu Szyszko chce chronić sosnę pospolitą, w miejscu, gdzie trzeba chronić samą puszczę przed ingerencją człowieka. Sosny nie trzeba chronić. Świerku też nie. Jedyne wytłumaczenie sensowne tego aktu wandalizmu to jest zdrada narodu i zdrada świata, na życzenie naszych sąsiadów, bo kogóżby innego. Mamy skarb w postaci Puszczy? Szyszko to zniszczy, żeby w Niemczech się radowali oraz w Rosji aby upijali się szampanem, że coś w tej Polsce dupło.. że ostatni walor kraju poszedł w drzazgi. Zbrodni i zdrady nowej Dobrej Zmiany rządu Beaty Sz. jest trochę więcej niestety.. ostatnia sprawa to jest protest lekarzy rezydentów. Państwo "polskie" w osobach katolickiego rządu prowadzi podjętą wcześniej już za tuska a może i wcześniej eutanazję narodu polskiego. Polega to na tym, że w kolejkach do lekarzy umiera mnóstwo pacjentów. Nie mówiąc o tym, że na nową nogę, nowe oczko przezierne czeka się latami, aby sobie pochodzić, albo aby zobaczyć zadowolone pyski władzy w telewizji. Pytanie, po co władza taka "humanitarna" do tego pełna "wiary" i rozmodlona niszczy kopalnię złota jaką jest polska medycyna. Lekarze wyjeżdżają, jakaś głupia posłanka drze się to niech wyjeżdżają. 20 ooo lekarzy plus dzieci 80 ooo narodu a za 40 lat 160ooo narodu albo lepiej ... około 200 ooo .. po co tutaj wykształceni lepiej zarabiający ludzie. Tak, katolicka władza prowadzi pełną parą eutanazję narodu - kosi ludzi starszych, ale i normalnych i biznesmenów, takich praworządnych, co to uważają, że muszą swoje w kolejce odstać, bo to im gwarantuje konstytucja...  Jednocześnie ta władza podnosi najbardziej ciemne i zacofane propozycje oszusta-kościoła katolickiego, jakimi jest aborcja, tabletki "dzień po", czy wreszcie in vitro. Blokując in vitro zarówno kościół katolicki, jak i sam rząd biorą udział w zbrodni - do tej pory "niepoczętych" czyli ofiary tej oszukańczej ideologii kościoła katolickiego i spóły, czyli spoufałych katolików, jest ponad 5ooo podobno i liczba stale rośnie. Tak, kościół nadal morduje - ciemnotą i zabobonem. Nigdy nie będzie prawdą, że coś bez mózgu i bez serca jest dzieckiem. No ale już szczególnym przestępstwem religijnym jest blokowanie in vitro, zalecanego wprost przez samo Niebo. 

Państwo polskie na pewno stać na 6,8 procent pkb na ochronę zdrowia. Podobno nawet na to byłyby wolne środki. Ostatnio kłamał na ten temat w telewizji Balcerowicz - że to niemożliwe, żeby przeznaczyć 6,8 procenta na zdrowie. Pytanie brzmi, czemu władza prowadzi nadal eutanazję polaków metodą "na służbę zdrowia"... Czy to jest ta sama opcja niemiecka z jaką mamy do czynienia w przypadku Donalda T i jego bandy z PSL? Czy to wyłazi ludzka natura - biedni, emeryci i renciści starsze osoby do gazu?  Czy też finanse państwa są słabsze niż w reklamie PiS.. 2 miliardy na strzelnice, a nie ma 150 mln dla lekarzy rezydentów. No i nic się nie zmieniło- Beata Sz. ucieka przed lekarzami jak Niedobra Zmiana... jakby instrukcje pobierali z UB. Zastraszyć lekarzy poobrażać pooskarżać obszczekać.... Pewne jest, że te trzy sprawy - niszczenie Puszczy Białowieskiej, niszczenie narodu metodą na "Służbę Zdrowia" oraz blokowanie poszukiwania skarbów to jest zdrada narodu a w przypadku puszczy to jest zdrada całego świata. Jaki chory pomysł firmuje wjazd do lasu ciężkiego sprzętu? Alternatywne rozwiązanie to zbydlęcenie ministra Szyszki, iż lubi on sobie poznęcać się nad ludźmi. Jakiś mały procent szans na to właśnie jest - że ten minister lubi afery i lubi być w świetle kamer, a gdzie nie ma kamer jeśli mamy do czynienia z międzynarodową zbrodnią? Może gość ma patologiczne parcie na szkło. Nie ma logicznego wytłumaczenia tej akcji przeciw kornikom. Co powoduje rządem, że nie blokuje tego, co przecież zarywa całe zaufanie do władzy? Żeby sobie ukraść z Puszczy Białowieskiej trochę drzewa, a jednocześnie poniszczyć permanentnie zaufanie do "dobrej zmiany", no to chyba trzeba dostawać jakieś instrukcje z Moskwy albo z Berlina. 

Oczywiście sytuacja w Polsce jest nadal czarna, no ale w odróżnieniu od zbrodniczych rządów Tusk - PSL kraj jakoś zdaje się wychodzić na plus. Władza jest jak zwykle zadowolona, ma pełno poklepywaczy, zdaje się im że wybory nie będą potrzebne. Nie udało im się oszukać rezydentów obietnicą podniesienia wydatków na zdrowie - na początku chcieli im dać wielkie zero a potem to zero miało powolutku rosnąć sobie, aż do kolejnych kadencji sejmu. Z kraju powolutku robi się jakiś iran katolicki. Zakaz handlu w niedzielę, głupi, durny, do tego ten związek solidarność wysmażył wprost kryminalny projekt z karami więzienia za zakupy w niedzielę? Ten kraj niszczy religia katolicka z jej zabobonami, z jej zbrodniczymi ideologiami. Z tym "wybaczaniem wszystkiego" w tym niestety zbrodni. Pedofil, zbrodniarz oni mogą nawet msze odprawiać. Tyle w tej religii moralności - i nie piszczeć mi tu, że to jest religia chrześcijańska. Jak ktoś ukrywa zbrodniarzy, to tu o żadnej religii nie ma mowy. To zwykły przekręt. Czy jest jakaś nadzieja, że w tym kraju się coś poprawi? Na razie wychodzi na to, że może w tym tempie za sto dwieście trzysta lat się coś poprawi. Zamiast tanich mieszkań są drogie kredyty... gdyby się chciało, naprawdę można by narodowi postawić tanie mieszkania. No ale właśnie wtedy popsułoby się biznesik nieruchomościowy pod wynajem. Władza mogłaby coś zrobić. Pojawia się wielka wyrwa w narodzie, na kilkanaście milionów, a parę milionów młodzieży oraz i starszych cały czas kombinują jak tu wyjechać. No bo naprawdę ten kraj kościołów to nie jest cywilizacja. NIe te dochody, nie ten czas pracy.. nie te technologie. Kraj transferuje do Niemiec wielkie środki, dawno jesteśmy płatnikiem netto - do najbogatszego państwa, nie do biednych państw Unii. Kto tu zostanie, jak sto lat będzie pracować na spłatę mieszkania. Ten kraj to absurd. Ktoś tutaj miesza, ktoś prowadzi wojnę przeciw Polsce. 

Uważam, że powinno się wprowadzić immunitet wyborczy, a znieść wszelkie inne immunitety albo ograniczyć czy obwarować raczej. Jak kandydujesz, nikt nie powinien mieć prawa wysłać przeciwko tobie policji, cba abw ... Pamiętamy Palikot - CBA go ścigało bodaj. Kto zagrozi układowi, zaraz go szczują psami. Tylko taki cymes pozwoli swobodnie spróbować zmienić Dobrą Zmianę na jakąś prawdziwą logiczną zmianę. Jestem jednak zdziwiony, że zmiany wprowadzane przez partię Kaczyńskiego idą jakoś w dobrym kierunku generalnie. Dwa lata gadania i może za dwa lata przekopią tą mierzeję wiślaną? Rząd premier Beaty Sz. nie jest zły. Nie jest też dobry. Myślę że nie warto wybierać kobiety na wysokie stanowiska. Zbyt dużo negatywnych przykładów było, choćby ostatnio Gronkiewicz Waltz...Thatcher Suchocka same wielkie negatywy...  do władzy jakoś się nie nadają, nie mają predyspozycji. Tu z klerem bym się zgodził - ale oni jakoś tu tej starej tradycji nie podnoszą - zapomnieli. Mamy kolejny ciemny rząd ideologiczny, światełkiem w tym tunelu jest Morawiecki... zobaczymy jak to się potoczy, albo nie zobaczymy - wyjedziemy. Panowie lekarze, naprawdę szkoda się tu męczyć - wyjedźcie na te 5 lat wróćcie jak przypomną sobie, że powinni wam płacić. To tu jest zmywak, tu ludzie nie mają zmywarek, a nie tam. Naród chce, abyście wyjechali. PiS chce. Za granicą macie naprawdę prawdziwy świat, a nie przez szyby telewizorów.... Jedźcie, zanim ten czarny titanic zatonie.... 

Dzięki zbrodni przeciw Puszczy Białowieskiej, czyli akcji niszczenia puszczy przy okazji rabowania lasu, PiS zarwał sobie tak opinię, że teraz każda bylejaka rozsądna partia raz że wejdzie do sejmu dwa że może odbić Pisuarczykom władzę. Kto za tym stoi, czy Ikea, czy kto? Jednocześnie ta akcja obnażyła, że nasi leśnicy są tacy sami jak BOR - jest to organizacja niezdolna do myślenia, niezdolna do projektowania lasów. Sie scina sie rznie jest drzewo jest sęk. Trzeba leśnikom dać jakiś brutalny ale myślący nadzór.... pozamykać te AOLe - enklawy zapewne przestępstwa i zbrodni. Rozpędzić to tałatajstwo, które udaje, że sadzi lasy, a tak naprawdę prowadzą przemysłową hodowlę drzew. Z falą zbrodni wewnątrz. Całe to leśnicze myślenie należy wystrzelić w kosmos, i normalnie zacząć rozmawiać ze wszystkimi zainteresowanymi na raz.  Lekarze strajkują, psim obowiązkiem premier B.Sz. jest spotkać się porozmawiać. 20 ooo lekarzy i paniusia ni ma czasu? Ale taka jest własnie logika PiS i logika czarnego kościoła. Władza to król, bóstwo, cholera wie kto to jest... dziwne że za prezydentem nie jeździ czarne auto z księdzem. Po co karetka. Czarne auto z księdzem. Prawica jest od diabła. Tak, bogacą się, jak biskupi, patrzą zezują gdzie by tu jeszcze... polska to jest postaw czerwonego sukna, które tak trzeba ciągnąć, aby jak najwięcej w łapie zostało. W sumie ucieczka B.Sz. jest taka sama jak ucieczka Gronkiewicz Watz. Jedna i druga nie chce odpowiadać na niewygodne pytania. Nie wiadomo, kto tam pani doradza, pani premier, zwolnij go pani na zbitą mordę.... to jest jakiś wielki cymbał. Jeśli Dobra Zmiana Trwa Mać ;-)  Areszt dla Szyszko. To by jakoś może odwróciło nędzne notowania PiS. 

 I wreszcie ty narodzie, mało rozwinięty, słabo myślący, zapisz sobie, że ekolog to jest ktoś, i że ty, narodzie, nie masz o tym zielonego pojęcia. Można by powiedzieć - poczytaj coś. No ale tu też nie ma dobrej zmiany. Nadal książki są nie na kieszeń narodu. To jest też książkowa zdrada tego narodu a wraz z narodem - zdrada samej dobrej zmiany i samej tej tzw. "elity" - na tym, że naród nic nie czyta, traci również elita. Elita biega do niedouczonych lekarzy, korzysta z niedouczonych ekspertów, i tak dalej, i tak dalej.... i będzie mieć niedouczone dzieci. Uczone przez niedouczonych belfrów. Czarno widzę ten kraj....  Władza pierdnęła coś w temacie jednolitej ceny książek.... już myślałem że na coś wpadli, a tu  lekko zaśmierdziało i tyle fajerwerków. 

 Polska a.d. 2017, czarna i ciemna, do dobrej zmiany bardzo bardzo bardzo daleko, może 200 lat. Panowie rezydenci i panie nie macie tyle czasu... naród i tak jakoś przetrwa. Też wyjadą, przyda się ktoś aby ich tam leczyć. Temu narodowi wystarczy święcona woda. No bo lekarze są źli, bo książki drogie. Jak są źli, to niech wyjadą?

Człowiek ma wrażenie, że państwem kieruje jakiś zespół ekspertów, że z kimś coś konsultują.. rozmawiają, pytają, robią konkursy... Nie w tym kraju. Polska to jest postaw czerwonego sukna, a każdy patrzy, żeby mu najwięcej w garści zostało.... taka to i wiara, i taki kraj. Mało co w polsce trzyma się kupy. Dużo jest do niej podobnych. No ale jak tu debatować, jak się w planie ma depopulację narodu, zniszczenie puszczy, ogłupienie narodu brakiem książek.. to zapewne wymaga działania pod osłoną ciemności, w ukryciu.... to by wyjaśniało, dlaczego kolejne rządy nie chcą z nikim rozmawiać.... oni już dostali swoje rozkazy...  Naprawdę nie wiem, jaka ta dobra zmiana jest, coraz trudniej mi to zobaczyć, bo przysłaniają to potężne minusy. Jakoś kumam matematykę, i nikt mi nie zamydli oczu, że program 500 plus to jest wielkie halo. Umówmy się że finansowo to jest mały pikuś. Równocześnie jest to wielki pretekst do podnoszenia rozmaitych podatków. Pewnie z połowa rządu PiS nie rozumie, że 500 plus to pikuś.

Z drugiej strony rządy premier Beaty Sz. to chyba pierwsze od 25 lat tego rodzaju rządy, że nie można powiedzieć, że są całkiem złe. Taka mała malutka dobra zmiana to jest. Czy za malutka? Polacy zagłosują nogami. To nie oni zdradzają ten kraj, to ten kraj ich zdradza. Emigracja zawsze to jest wielkie wyzwanie i ból. To ten kraj jak zdradzał wcześniej, tak i teraz. To nie jest wina też samego narodu i "elit"... Wina leży w kiepskim nauczaniu kościoła katolickiego - naród nie ma żadnego moralnego kręgosłupa.... I wina leży w naszych sąsiadach, którzy stale w Polsce mieszają. No i słaby jest wywiad, policja - gdyby łapali kogo trzeba no to byśmy tu mieli dawno spokój i gospodarkę. Policja nawet pomagała w niszczeniu Puszczy...  Białoruś, białoruś, nie cywilizacja. W Policji, podobnie jak u leśników, nadzorcą nie powinien być policjant, tylko jakiś gościu w swetrze.... a nawet w sukience... byle dobrze myślący. Może być Misiewicz. Państwo powinno mieć organizację, ekspertów, doradców, a co jest, każdy widzi. Szukasz skarbów to ty jesteś przestępcą, a nie ten, co zabrania szukania skarbów. Trzeba szukać skarbów. Tylko komuś to cholernie przeszkadza. Podobno czesi podpijali nasz gaz ze swojej strony pod ziemią.... podobno są złoża uranu i tak dalej, ale ... no i są łupki... ale nie kopiemy w ziemi bo cholera wie co z tego by wynikło. Bo taki jest przekaz z Moskwy i z Berlina. Bo historia Niemiec poszłaby w diabły? Złoty pociąg, pół roku im zeszło aby zacząć kopać. Bo polska to jest postaw sukna, chodzi o to, aby złapać w garść największy kawałek..... 

 Oczywiście nie jest tak, że chciałbym, aby ten naród się stoczył do imentu. Mam nadzieję że ten czy następne rządy jakoś ten kraj podniosą - potencjał jest tu ogromny. Naród ciemny ale w miarę w porównaniu do sąsiadów inteligentny.. nadal sporo zdolnego narodu, póki wszyscy nie wyjechali. Ziemia super. Klimat się poprawia. Mam nadzieję, że coś premier B.Sz. , prezydentowi wyjdzie. Panie prezydencie Duda, więcej aktywności legislacyjnej...... pana poprzednik położył się tym, że cały czas siedział nic nie robił aż tu nagle wybory i okazało się, że pan prezydent ma zdolność tworzenia prawa..... i to go wtedy obnażyło przed wyborcami, ta leniwa patologia nicnierobienia. Trzymać się z daleka od kleru i jego patologii i czarnej oszukańczej ideologii, a więcej prawdy się trzymać i faktów, a nie kościelnych bredni, i będzie dobrze.... Zdrada nie popłaca. Można obrobić bank,  można okraść warszawę z domków, ale prawda generalna jest taka, że zbrodnia nie popłaca. Niebo jest nieprzekupne...  zamiast tęczy czy palmy w warszawie przydałaby się tam jako happening gilotyna co nie... mocna rzecz, liberałowie by się wściekli, bo gilotyna - elegancki rodzaj zakończenia kariery - w sumie jest bardzo humanitarna, ale narusza złodziejski liberalny model świata, że bogaty złodziej to król i że nic mu zrobić nie można. Władza w polsce okryła się dywanem przepisów, które gwarantują im bycie świętymi krowami. Zadbali o przedawnienia... ta bezkarność rodzi patologie. Dlaczego nie ma wymiany prezydenta Warszawy? Gdzie ta zmiana.... czym dłużej patrzeć, tym trudniej się doszukać. No ale dobrze, rząd Beaty Sz. to pierwszy lekko pozytywny rząd, muszę z bólem przyznać, że nie wierzyłem, że coś zmienią. Ale cudów nie widzę... sto procent władzy.... nawet niezły model... i nic? Trochę mało. 

Dzieciakom podobno brakuje środków na leki po przeszczepach.... eutanazja trwa w pełnej krasie, jednocześnie kościół drze japę że aborcja to, eutanazja tamto...  grabią, grabią kościelni miliardy i nie mają nigdy dosyć. To sam grzech, nie chrześcijanie, ci biskupi. Papież, który im uświadamia, że chrześcijaństwo polega na czym innym jak na mamonie, staje się czarną owcą kościoła...  całe to państwo na drugie imię ma zdrada. Dlatego trzymajcie się z dala z uwagami przeciw emigrantom. W polityce i w małżeństwie obowiązuje zasada wzajemności, ty mnie zdradzasz, ja ciebie też... nie dajesz nam żyć, to dbamy o polskę poza granicami kraju. Ten kraj nie daje ludziom żyć. W sumie nie wiadomo, czy się cieszyć, że tu jest tak mało strzelaniny na ulicach: więcej ludzi umiera tu po cichu... naród stacza się zdrowotnie: państwo polskie sadzi ustawy przeciw narodowi, tak jak w powyższej ustawie przeciw szukaniu skarbów... bawisz się w szukanie min w lesie, bach dwa lata odsiadki z zabójcami.... szukasz wnyków w lesie, bach dwa lata odsiadki za szukanie skarbów.. grzywna przepadek mienia.... Państwo jest złowrogo nastawione i wymierzone w obywatela, to jest stres, a stres zabija, widać to po ostatnich klepsydrach "vipów" i celebrytów. Sama władza pewnie kopnie w kalendarz przed terminem, ich to też zabija. Piszą, że biznesmeni wszyscy w polsce są przestępcami - takie jest przestępcze prawo, z milionem przepisów, których nikt nie jest w stanie ogarnąć. Sejm z mordą prawą i sprawiedliwą nadal sadzi przepis za przepisem, obstrukcję ma tylko kiedy trzeba ratować masowo w kraju wycinane drzewa.... a tak ustawka za ustawką lecą.... a kto to będzie czytał. To jest wielka bzdura. 25 lat katolickiej, nie komunistycznej, bzdury. Ciągle kryzys. Ludzie zasuwają na 3 etaty a jak kryzys był tak jest... może to jest ten katolicki cud. Pracujesz na 3 etaty a w kraju dalej kryzys. Ale jak ma nie być kryzys jak kasa idzie do złodziei.... a wagony z pieniędzmi jadą do niemiec. Ostatnio do czech też, bo mają się pojawić czeskie linie kolejowe. Nie mam nic przeciw obcym kapitałom, ale dobra zmiana trwa, a gazety nadal w rękach niemieckich? Sto procent kasy z reklam idzie do niemiec? A dobra zmiana trwa i trwa mać..... Dwa lata i nadal prasa "polska" jest obca tak? A wirtualna polska jest amerykańska? .... PiS ma mało czasu aby coś zmienić, kolejne wybory może przegrać.... i może o to im chodzi, aby władza znów przeszła w obce ręce....  W tej chwili powinni mieć już ogarnięte komplety ustaw i przepisów, uchwalone spójne prawo, wszystko ogarnięte.... jakiś zdolniejszy licealista pewnie hobbysta by z tym dał sobie radę.. a całe państwo polskie nie da sobie rady? To się nie trzyma kupy.... To nie tak. Państwo polskie jak wielka pijawka, dobiera się do wszystkich firm w taki sposób, aby były jak najmniej rentowne. Już tam trąbią, że nie będzie obniżki podatków. Można im odpowiedzieć, że firm też nie będzie.... no ale jest światełko w tunelu ten Morawiecki, nie ma teraz lekko oj nie ma... Tussk komando do spóły z ultra katolickim PSL zostawili tu ciężkie bagno. Trzymaj się panie ministrze, przyduś kościół niech nie dorabiają na boku jako firmy bez podatku. Tam nikną miliardy zupełnie bez sensu i bez celu. Kościół katolicki was oszukuje i ciągnie władzę ze sobą na dno. Jaki nauczyciel może wychować naród, jak lekcji daje pół godziny na tydzień  z czego 45 minut o polityce ;-) Całe to nauczanie kościoła psu na buty, nie przynosi żadnego efektu. To nie kościół, to biznes. 

Wychodzi na to, że komunistyczna polska była bardziej chrześcijańska, jak 25 lat katolickiego państwa... Jeśli można prosić, to nie komentujcie... pisałem że leśnicy to zło, i na moje wyszło....  Skoro uważam że należy szukać skarbów, to nie polemizować tylko kupować wykrywacze, stare mapy, zasięgać języka i szukać. A potem to już jak coś znajdziecie to wtedy komentujcie wtedy to tak ;-)  A władza powinna znowu to co uchwaliła w sprawie skarbów wywalić do kosza i zrobić jakieś przepisy dla ludzi, w trosce o państwo polskie, a nie o sąsiadów o niemcy i rosję.... Jako suweren poleciałbym po premii temu parlamentowi i odebrałbym im te darmowe tablety... bo się nie spisali.... tak naprawdę ja to bym im zabrał pensje całkiem, żeby pracowali tak jak ci lekarze rezydenci. Zarabialiby dopiero w 3 kadencji jak przerżną wybory do sejmu..... tak o tym czymś tam w sejmie myślę.... tego są warci. Suweren płaci sejmowi za tworzenie prawa, a sejm obraca wszystko przeciw suwerenowi.... to jest ta demokracja? 

Podsumujmy: 

maleńki plusik 500+ (naprawdę 200 +)

marna kwota zwolniona od podatku

marne podwyżki 

obietnice podwyżek.... 

zniszczenie puszczy, eutanazja narodu "na służbę zdrowia", zakaz poszukiwania skarbów.... zakaz czytania książek...  jednocześnie sami paniska, pełną gębą, rozbijają się limuzynami na koszt frajera podatnika.... ba helikopterem też latają.. Państwo to złożony organizm, trudno tak na oko bez ślęczenia po źródłach to ocenić, co z tą dobrą zmianą jest. Deklaracje dobre są, intencje są nieznane. Nie do końca wiadomo kto rządzi kto tym steruje i kto wydaje rozkazy....   Na dzień dzisiejszy sytuacja wygląda tak - wyjeżdżać. Na wschodzie bez zmian. Naród widać zasłużył na takie zmiany, niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba.... Na pocieszenie można powiedzieć, że cała biurwokratyczna unia też ginie.... to biurwokracja dusi narody. Człowiek pod wrażeniem dobrej zmiany w polsce dopiero co spalił się pod pałacem kultury. Bardzo kulturalnie, z listem pożegnalnym. Tak, panie ministrze zdrowia, nie tylko że strajk głodowy rezydentów ma sens, to samospalenie pod pałacem komunistycznej kultury (obecnie naród nie potrzebuje ośrodków kultury) również jest adekwatne do sytuacji. Tak że może naprawdę ciszej szczebiotać przeciwko strajkującym, aby się do szczętu nie ośmieszyć..... 

  Władza PiS nie ma łatwo, ale na pewno nie załatwi sprawy uciekanie przed strajkującymi lekarzami.... 

 

 Jeszcze jedna zbrodnia w tym kraju to... biruwokracja....  Prawdopodobnie urzędnicy pochłaniają więcej kasy jak cała służba zdrowia... sam NFZ ile sobie dziabie? a reszta? A paszporty potaniały... tym optymistycznym akcentem kończę ten apel w sprawie poważnego narodowego szukania skarbów, zanim te skarby dane filmy i inne przepadną i zniszczeją z upływu czasu..... 

Teraz co do gwiazdek: chcesz narodzie aby skarby zgniły w ziemi - dajesz jedną gwiazdkę... Chcesz aby były wydobyte, a 10 procent skarbu aby trafiło wprost bądź gotówką do znalazcy - dajesz 5 gwiazdek. Jak nie wiesz co wybrać, bierzesz telefon i dzwonisz do przyjaciela ;-) Popieram niewciskanie gwiazdek.... 

 

 

 

KOMENTARZE

  • Autor
    Dużo napisałeś i pewnie należysz do KOD>kabaret obrony debili>!!! Te tekst to jest mieszanie gówna z gliną i w/g bacy z Zakopca może ci wyjść z tego milicjant!Piszesz bzdury na temat Puszczy Białowieskiej, która jest niszczona przez kornika a na prośbę ministra Szyszki, aby z Jewrokałchoza przyjechało paru specjalistów od lasów, nikt się nie zgłosił!!!Ty sam nie wiesz, co ci się podoba a co nie, i dlatego ten, przydługi wpis nie jest wart czytania!!! Znany pisarz, W.Łysiak skomentowałby tak te wypociny:"waszmości something pojebałoś"!!!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930