Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
54 posty 22 komentarze

Listy PREDATORA

PREDAkTOR - Obejrzyj się, kiedy mnie nie będzie. Przeczytaj, może nie będzie za późno :-) Wojna, jaka wojna? Ostatnia. Tego i nie tylko się dowiesz, z ostatniej linii frontu z duchami i wobec.. pRedaktor Dwoje tożsamości, nowe wkrótce. O czym zapewne d

Nowotwory i Roundup? Jest związek?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Powszechne "dosuszanie" zboża w polskim rolnictwie i ogromny wzrost ilości nowotworów - przypadek?

  Środki ochrony roślin są niezłymi truciznami. Zaleca się oczywiście wkładanie maseczek (część z tych maseczek niczego nie łapie - sanepid nie chce jakoś przez delikatność czy inny NIK podać, jakie firmy takie coś produkują, podobnie kto nam dorzuca do cukru kamień) zachowanie ostrożności to tamto. W sumie ten sanepid czy NIK ukrywa ciężkich przestępców, bo wiadomo że maski przeciwpyłowe i inne są często bardzo ważne. Ale te święte krowy mogą. Bo kto ich złapie, kto skaże za ukrywanie przestepcy? NIkt? 

Dowolną rolniczą truciznę może kupić każdy cymbał do przydomowego ogródka. Posypać ile uzna za stosowne. To samo się dzieje w rolnictwie: moze kupić to każdy cymbał, użyć ile mu się podoba. Do czego używają? Z kilku źródeł wynika że służy do "dosuszania". 

W tym momencie odpowiedni minister rolnictwa powinien zwyczajnie iść siedzieć na wiele lat do paki. Zamknąć gościa za kratki i wyrzucić klucz. Dziś nocką czy też wczoraj był reportaż o dużym wzroście ilości nowotworów. Jaki może być związek z polewaniem ziaren Roundupem czy pochodnymi tuż przed zebraniem? Tak niebezpieczne rzeczy jak środki ochrony roślin powinny być stosowane przez certyfikowane firmy, obojętnie czy w ogródku czy na polu. Zwykli ludzie są zwyczajnie zbyt wielkimi matołami, aby im to w łapy dawać. Wydaje się że polska jest państwem teoretycznym - o niczym nie wiedzą, niczego nie badają, a jak zbadają to nie wiedzą, jaka firma wyprodukowała ani kto dosypuje kamienia do cukru. Takich rolników trzeba ścigać gonić łapać sadzać i wyrzucać klucz. Być może trują właśnie miliony polaków. TAkie zachowanie jest tak sprzeczne z logiką, że ci rolnicy powinni pole oglądać z innej perspektywy, najlepiej zza kratek. A jak będzie? "Nic się nie stało".  Na świecie panuje epidemia krótkowzroczności. "Nie mogą znaleźć przyczyny"... przyczyna raczej jest powszechnie znana - monitory smarkfony itp... telewizja. 

Nawiasem śmieszna sprawa, poprzednie info o szkodliwości piłki nożnej - niezwykle szybko zaczęły znikać moja i inne poważniejsze publikacje na ten temat. Jakaś firemka naprodukowała po prostu stron konkretnie pod klucz tematu. Opowieści o tym, że w internecie nic nie ginie, są mocno przesadzone. Cenzura wprost kwitnie. Człowiek leni się wrzucić linka do strony, a strona następnego dnia wypada na 3, 5, 10 karcie wyszukiwania. Przydałaby się jakaś ustawa przeciw tego typu "złodziejom linków", no może google ich złapie kto wie. 

Jak słyszę zdrowy ziarnisty chleb to mnie diabli biorą xD... Przecież to jest modyfikowane ziarno pełne glutenu - brzydka sprawa. Prawdopodobnie tym chlebem truje się co 20 zjadacz chleba... Jest moda na bezgluten, są strony, ale pojawiają się różne strony oszustów, podpisują się czasem jako lekarze rejonowi, i chcą przekonać, że glutenowy chleb to miodzio. Rolników się powinno jednak kontrolować, szczególnie że produkują tego rodzaju broń "masowego rażenia". Ciekawe jaki chleb sami jedzą... Całe polskie rolnictwo od pawlaka jest rządzone przez bandę idiotów. Czy dobra zmiana coś zmieni? Nie wydaje się. Przekopali ten przekop już? Obstawiam, że na gadaniu się im skończy. Taka sama banda oszustów, jak cała reszta towarzystwa. Dali rodzinom 500 plus, ale już w prądzie zabierają im 4 ooo minus xD podnoszą rózne opłaty. Polska tonie. 

Rolnicy w polsce masowo polewają ziarna truciznami tuż przed zbiorem. Zapewne w 95 procentach rolnicy -katolicy. Można? Jak potem zaraz ksiądz z każdej zbrodni rozgrzeszy? Widać można. Się nie zdziwcie, jak będziecie się chcieli dostać do raju xD 

Myślę że warto może badać ludzi w sejmie pod kątem matolstwa: ten np minister co chce strzelać do wszystkich dzików? Długo by trzeba szukać drugiego bałwana, który by na to wpadł xD Przebadać przed objęciem stanowiska czy osobnik posiada śladową inteligencję, jak nie to won i następny. A szyszko? Aferzysta. Patologiczny można rzec aferzysta - lubi wkurzać ludzi. Badać i patologii do rządu naprawdę nie wpuszczać. Człowiek na ciężarówkę robi badania, a tacy ludzie nawet przez zamglone okulary wyglądający jak matoł wchodzą do sejmu wycinają puszczę to tamto.... Daj małpie brzytwę. Chociaż jak spojrzeć na dobór składu pierwszego rządu dobrej zmiany - Kaczyński dobrał tak ludzi, żeby świat mógł się z tej polski śmiać. Lepiej by nie znalazł. Jedynie morawieckiego trzeba było dać rozgarniętego, bo kasa się polsce pruła. Zdrada pis już widoczna jest w zestawie ministrów. Jak powinien rząd rządzić? Dać najlepszych ludzi, niech otwierają dyskusje prowadzą badania jak co gdzie popchnąć do przodu - w całym zakresie państwa. A tu na oko wygląda teraz tak że jak czegoś pan morawiecki nie wymyśli sam, to nie jest wymyślone. Tak to na oko wygląda. Są jakieś ruchy w dziedzinie rolnictwa, ale jak to będą takie ruchy jak w innych dziedzinach, to powiedzmy sobie, że to  będzie taka zmiana żeby nic nie zmienić. Miałem wrażenie że coś zmieniają ale chyba tylko jedno koryto na drugie. Zobaczymy, naród już cierpliwości za dużo nie ma, ani ochoty czekać kolejne cztery lata na to, co stary nienawistny typ znowu wymyśli. Podobno 500 plus wprowadzamy ostatni w europie czy coś podobnego xDd fajne nie. 

Zachodnie rolnictwo dumpingowane dopłatami, sklepy zbytu finansowane przez niemcy, a tu tylko podnoszą rolnikom ceny prądu i ceny wody. Banda złodziei. Jak polacy mogliby sobie mieć jakąś wodę na zaś, basen coś, no to jedyną troską władzy jest ukraść ten basen, bo tam jest woda. Podobno mają prawo pierwokupu czy coś xDd ...  TAka ta polska teraz jest... nie ma planowania nie ma projektów za to jest niszczenie narodu pełną parą. Gazem by można powiedzieć.  Za tuska też chwalili rolnictwo jak to zadbane jak to tamto... a tak naprawdę pawlaki wspierali budowę latyfundiów, i nic więcej. Pół produktów jest ze świata ponad... Polska to teren rolniczo okupowany. Lata mijają i tak naprawdę śladu dobrej zmiany nie widać. Jedno wielkie oszustwo. 

Skala trucia roundupem: jeden rolnik parę ton ziarna parę ton mąki gdzie to trafi do paru tysięcy domów xD... A ilu tych rolników cwaniaków jest. A potem kasy na medycynę brakuje, bo pół narodu zdycha dzieci, ale i dorośli też. A kogo to obchodzi, Sikorski postawi większy pałacyk, jak wieś się wyludni. 

Informacje o rakach - wiadomo po 24 czy po 23 jak naród sobie już śpi, żeby czasem nie obejrzał.... tak to poszło jakoś. 

Masowo w całym kraju używa się środków ochrony roślin w sposób niezgodny z przeznaczeniem. Czasem wystarczy jeden kontakt aby stało się coś przykrego? Świat jest głupszy, niż to się śniło filozofom .... 

Może powołać komisję Jakiego do spraw weryfikacji ministrów? Podoba mi się przyznam pisówna Wassermanówna, podoba się za charakter i bystrość trzeba powiedzieć xD Może Morawiecki coś zrobi, bo na resztę towarzystwa raczej bym nie liczył.. no ale zobaczymy. Mają rok jeszcze żeby wszystko spieprzyć, póki co idzie im bardzo dobrze. Są na kursie i na ścieżce. 

 Temat podaję bez wnikania w większe szczegóły. To co słychać jest skandaliczne. Może ktoś to sobie lepiej opracuje, na forach rolniczych poruszali ale właśnie patrz dziennikarze niby też te raki poruszają, ale proszę zobaczyć jak tak abyście niczego nie zobaczyli xDDD.. takie to polskie dziennikarstwo robi się takie jak amerykańskie, puszczą ale tak żebyście nie zobaczyli. To ja wolę niefachowo puścić temat w obieg xD. Leją miliony ton a państwa na świecie ledwie "podejrzewają" że roundup jest rakotwórczy. Bidule z ameryki francji dobrych badań nie mogli zrobić. Tak proszę państwa burżuazja to wielkie draństwo, może jednak temu leninowi dać tego nobla co? Skończył z caratem, jedną z bardziej burżujskich i wulgarnie burżujskich spraw na tym padole łez i rozpaczy. Wygląda na to że bogaci to wielcy dranie. Jak mogą parę centów więcej zarobić wyślą pół świata do diabła. 

 Roundup jest podobno bardzo rakotwórczy, przykład info wolna-polska.pl/wiadomosci/roundup-monsanto-moze-powodowac-raka-przy-stezeniu-4000-razy-nizszym-niz-typowe-poziomy-narazenia-2016-02

 

 

 

 

  

 

 

 

 

KOMENTARZE

  • @autor
    Trochę racji i trochę bzdur. Nie sądzę aby rolnicy dosuszali zboże, bo jest to wbrew logice, co innego rośliny motylkowe. Można wówczas kosić kombajnem, a bez tego jest raczej trudno. Jakie certyfikowane firmy?! Ty myslisz , że Monsanto brakuje jakiegoś certyfikatu? Na pewno glifosat powinien być wycofany i na pewno nie powinny być sprzedawane środki chwastobujcze w opakowaniach mniejszych niż 5l - bo działkowiec , czy własciciel prywatnej posesji powinien być zmuszony do mechanicznej walki z chwastami, jeśli mu przeszkadzają. Od rolników na dzisiejszym etapie trudno tego wymagać, choć może kwestia czegoś w rodzaju wysokiej akcyzy skłoniła by do głębszego zastanowienia nad kazdorazowa potrzebą stosowania takich środków, tylko z drugiej strony mamy otwarte granice..
  • @Mariusz G. 11:16:43
    powinno być: chwastobójcze
  • @Mariusz G. 11:59:33
    Od prawie 20 lat mieszkam na wsi i "po sąsiadach" (średnioobszarowych) widzę, że "chemii" dają tyle ile MUSZĄ, bo to PO PROSTU kosztuje... Nie wiem, jak to wygląda na "latyfundiach".

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930