Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
54 posty 22 komentarze

Listy PREDATORA

PREDAkTOR - Obejrzyj się, kiedy mnie nie będzie. Przeczytaj, może nie będzie za późno :-) Wojna, jaka wojna? Ostatnia. Tego i nie tylko się dowiesz, z ostatniej linii frontu z duchami i wobec.. pRedaktor Dwoje tożsamości, nowe wkrótce. O czym zapewne d

Udział państwa polskiego w zamachu na prezydenta Gdańska

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kryminalny atak skutkiem ubocznym niewydolności i nieudolności państwa polskiego.

 

       W sumie mnie osobiście tego typu atak nie dziwi. Dziwi mnie tylko, że tego typu ekstremalnych zdarzeń jest mało.

 

        Co mamy, jakie dane podane przez ścierwomedia ;-) 

1) siedział w kryminale 2) lubi napadać na banki 3) w kryminale rozwinęła się u niego choroba 

4) z deklaracji gościa słyszymy, że siedział niewinnie i że go torturowali w więzieniu. 5) wypuścili gościa chorego ze skłonnością do napadania z użyciem broni na banki po 5,5 roku w pudle i dali mu na drogę może 5 zł i niech sobie żyje do następnego napadu 

Nie oszukujmy się, raczej na tym polega polska resocjalizacja. 

Gość o skłonności kryminalnej u którego rozwija się poważna choroba, nawiasem na leczenie której w polsce politycy nie dają żadnych pieniędzy (dali na ośrodki do trzymania "więźniów politycznych" aresztowanych za pedofilię na komputerze). Psychiatria w polsce to jest małe nieporozumienie. Leczenie odbywa się niezgodnie ze sztuką medyczną, 

Oto jeden z dowodów na udział państwa "polskiego" w zamachu na prezydenta Adamowicza:

www.medonet.pl/zdrowie,dramatyczny-stan-polskiej-psychiatrii--jakich-zmian-najbardziej-potrzeba-,artykul,1724437.html

Przedostatnie miejsce w europie? 

 

Leczenie psychiatryczne w polsce jest niezgodne ze sztuką medyczną, diagnozy są stawiane trochę jak wróżenie z fusów od kawy, bez istotnych badań. Żeby było śmieszniej, "normalnych" ludzi medycy też nie wiedzą jak diagnozować, NFZ nie przewidział takich badań dla narodu xD... bo badanie kosztuje 300 zł xD Jaja jak berety. Łykają co miesiąc składkę 300 od osoby na zdrowie i nie mogą jednego badanka zrobić.  Teraz ten naród leczą, a w zasadzie stosują biurokratyczną eutanazję, urzędnicy z NFZ. NIe ma zupełnie kompletnie drugiej strony leczenia psychiatrycznego, jaką jest psycholog. Pytanie brzmi nie tak, dlaczego ten gość zabił prezydenta, tylko raczej tak, ilu podobnych jemu zabiło "zwykłych" ludzi. Prawdopodobnie jest to jakaś mroczna liczba i nie jednocyfrowa. Policja by mogła jak chcieliby zaraz to oszacować. 

Kolejny problem to tortury w więzieniach

www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1715890,2,tortur-w-polsce-nie-ma-ale-tylko-w-kodeksie-karnym.read

Ścierwomedia już pieją, że zabójca miał zwidy co do tortur. Na blogu klawiszy podobno pojawił się wpis, że ten człowiek żył jak w sanatorium, i że zwracano się do niego per pan? Otóż tragiczna sytuacja w więzieniach polskich wylazła już spory czas temu w sprawie niesłusznie skazanego na 18 lat Komendy. To kolejny dowód na udział polski w zamachu na prezydenta: bo powstaje pytanie, czy jakikolwiek polski minister, polityk, ktokolwiek odpowiedzialny za więziennictwo cokolwiek w tym temacie zrobili. Zapewne nic. Gdyby od razu przystąpili do działania, być może wykryliby że nad tym gościem ktoś się znęcał, zadbaliby o proces sprawców i gość nie miałby najmniejszego powodu latać z kosą. 

Co do tortur czy są w polskim pudle czy nie, dla mnie nie ulega wątpliwości, że są. Polacy są zamykani za upuszczenie papierka w sklepie, za niedoważenie pieczarki (oszustwo). Jak skep  nas oszuka, nie ma najmniejszej sprawy. Duży złodziej może w tym państwie więcej. Więzienia polskie są przepełnione, to po prostu fakt, do niedawna dopychali tam kolanami, jak za ... komunizmu. Po kilku, i więcej kryminalistów w jednej klatce. I teraz weźmy jak wśród tych kryminalistów się czuje zwykły kowalski, który upuścił papierek po cukierku w sklepie, a którego oskarżyli o kradzież cukierka ( a gość był cukrzykiem i czasem powinien coś sobie dziabnąć, i jak coś było to był jego cukierek). W takim zagęszczeniu nie da się zapewne spać spokojnie, jak cię otaczają takie typy. Pamiętamy jak było z Jakubowską. Zamknęli ją z jakąś zabójczynią bodaj. To nie tortury? Sen jest po prostu zwykłą ludzką potrzebą, jak go nie ma, degraduje się zdrowie człowieka. Choćby w tym aspekcie polskie więzienia to tortury. Prawdopodobnie te więzienia przyczyniają się do degradacji zdrowotnej narodu. Moim zdaniem więźniowie powinni być w osobnych celach, wtedy można by mówić o "sanatorium". A jak nie w osobnych, to tam powinien działać ekstra monitoring wszystkich cel na raz i grupy szybkiego reagowania. Można? Dziś takie sprawy są coraz tańsze. Na pewno można, ale nie można, jak się jest ministrem czy szefem zakładów karnych i jednocześnie idiotą się jest xD.... Wtedy jest deko trudniej. Państwo polskie zabiera nam 90 procent kasy w podatkach, i naprawdę nie macie kasy na ludzi którzy potrafią myśleć? Dla ułatwienia dodam, że wasi ministrowie, wasi politycy to są zera w myśleniu, może to was naprowadzi na to, o czym piszę. 

Mamy sytuację że gość o skłonności kryminalnej z rozwiniętym świrem jest wypuszczany "na żywioł". Czy to normalne? W naszym państwie na pewno tak. DZiał więziennictwa jest chory w polsce, i to tragicznie, nic nie słyszeliśmy o jakichś planach ratunkowych w sprawie tortur w więzieniach. Katastrofa w smoleńsku przyczyniła się do poprawy wielkości odszkodowania za śmierć ludzką. Do tej pory wypłacali ludziom jakieś gówniane grosze. Może ta sprawa będzie mieć pozytywny skutek w tych dwóch dziedzinach: psychiatrii i więziennictwie. Trudno mi ocenić ilu zwykłych ludzi zginęło przez nożownika po więzieniu i psychiatryku. Obstawiam że jest to liczba 2-3 a może więcej cyfrowa. 

Nie tylko psychiatria jest w dołku. Każdemu, kto pisze, aby polacy wracali do kraju, należałoby przyłożyć tak z plaskacza (jak korwin Mikke), aby się nogami nakrył. W polsce obecnie siada cała polska medycyna, a pracownicy degradują się i w sumie już są "półmedykami" zapewne. Państwo polskie ma dla sędziów po 11 ooo, a lekarzom specjalistom dalej się wypłaca 2-3ooo xD owszem części podnieśli pensje do 6ooo podobno. A to są śmieszne pieniądze, bo specjalistów jest niedużo w kraju. Od wielu lat państwo polskie dba o to, aby polskie szpitale były w nędzy. Ostatnie projekty arłukowicza - aby karać medyków i szpitale za cokolwiek. Szpital się nie zareklamuje, szpital nie dorobi. KOnstytucja w sumie dawno jest świstkiem papierka, bo gwarantowane leczenie "składkowe" obecnie niczego już nie gwarantuje. Siada dostępność szpitali, SOR w całym kraju to prawdopodobnie jeden wielki kryminał xD... SZpitale polskie są ohydne od wejścia w drzwi. A dalej pewnie jest tylko gorzej. Premier morawiecki ma do medycyny podejście buchalteryjne, niestety, nie premierowskie. Oczywiście zadłuzenie polskie jest duże, no ale robić drogi zamiast ratować ludziom zdrowie i życie? Oj, panie premierze, coś poszło nie tak. 

Gdyby teraz wyjść w najbliższą przyszłość, to czego by się spodziewać? Że jakieś dziecko zrobi skuteczny zamach. Podobno psychiatria dzieci kuleje, a dzieciaki już znają dzięki grom komputerowym obsługę noża. 

Wydaje się, że największym zagrożeniem państwa polskiego są normalni politycy, normalni ministrowie. Przecież jak się patrzy na Szyszkę, to na oko ma on nienachalną inteligencję. Czyli normalny. CZuję powoli że chyba trzeba temu rządowi pomóc, bo jak widać sam niewiele może, mimo że morawiecki jest no nie powiem całkiem dobry, czuć jego działanie, ale jak widać wszystkim chyba nie dał rady się zająć. 

Medycyna polska to jest wielka afera PiS, z tym że żadne ścierwomedium na ten temat nie prowadzi mocnej debaty. Za to, co się dzieje w polskiej medycynie, dałoby się i postawić obecne władze pod trybunał stanu, i powsadzać pełno towarzystwa z medykami włącznie i urzędnikami. Wolą budować stadiony jak pomóc medykom. Lekarz specjalista powinien zarabiać tyle, aby bez problemu jeździć za granicę na posiedzenia choćby co miesiąc. To za granicą jest medycyna, w polsce na razie są tylko dobre chęci. Można zabrać sędziom i dać medykom, jak się nie chce wydawać żadnej kasy? Można? xD... 

Sprawa hejtu. Hejt w naszym kraju jest niedocenianym szkodnikiem. W takiej anglii podobno jak internauta obrazi kogoś ma prawo się spodziewać w domu niezapowiedzianej wizyty mundurowych. Tu u nas hejt nie jest w żaden sposób ścigany. Można zgłosić można pojechać na komendę, ale to jest cała procedura, a na końcu pewnie powiedzą złożyć zawiadomienie i założyć sprawę, a założyć sprawę będzie za drogo i wszystko.. 

Ściganie hejtu powinno być na telefon. Na sms. Na zgłoszenie internetowe. Dlaczego hejt w sieci może być groźny. On niszczy naród, w sensie że ludzie czytają i patrzą, że otacza nas jakieś dzikie stado agresywnych debili... i wtedy zadają sobie pytanie, czy ten naród jeszcze coś dla nich znaczy. Czy czują się polakami xD... Gdyby policja jakkolwiek działała, gdyby odpisali że spróbują jak znajdą czas, wszystko by było ok. A tu u nas obywatel ma zgłaszać działać i chodzić koło tego. Dlaczego obywatel ma pracować. Obciąża się nas rozmaitą pracą, biurokratyczną też,  a za tę pracę nikt nam nie chce płacić przecież, nie oszukujmy się. 

Państwo stosuje podwójne podejście: vipy ochrania zwykłych ludzi ignoruje. W sumie to jest liberalno-prawicowe podejście: nie masz kasy, jesteś zerem i dla prawicy i dla liberała. Mógłbyś nie istnieć. System prawny jest tak pomyślany aby biedny nie miał prawa się bronić. Ziobro w drugim rozdaniu podnosi opłaty sądowe xD... 

Natomiast czy jest jakimś wielkim hejtem wieszanie portretów tamtych polityków z brukseli? nie przyjrzałem się wszystkim twarzom no ale powiedzmy sobie tam siedzą ludzie uważani za zdrajców. Za zdradę jest przewidziana kara śmierci, i w sumie to nie jest hejt, a jedynie dyskusja o karze śmierci dla zdrajców. Tylko właśnie, popatrzmy co potrafi policja jak ktoś napisał "PZPR" na biurze poselskim to dali temu rangę "propagowanie komunizmu"... czy w tym kraju przepisy kogoś obchodzą.... czy policjant który tak to zakwalifikował albo prokurator dostał jakieś upomnienie? Raczej nie. Rozwinięcie tematu wieszać zdrajców czy nie wieszać może tylko pomóc krajowi, a nie zaszkodzić. Właśnie z tego punktu widzenia powinna patrzeć policja. A nie wykonywać tylko rozkazy. 

Zapewne udział w zamachu prócz państwa polskiego ma również branża mediów. To nie jest tak, że świr idzie i kogoś morduje. To jest tak, że świra ktoś stworzył, ktoś go wypuścił, ktoś nie zapewnił mu leczenia, i kogoś nie obchodziło, z czego on będzie żyć. Polscy pracodawcy w ogromnej mierze mają podobno kasę na pensje. Nie płacą, bo boją się opresyjnego naliczającego wstecz kary państwa (US) i trzymają kasę na zaś. Z pewnością, gdyby pracodawcy płacili więcej pracownikom, podatki by były większe, byłaby kasa na lepsze leczenie. W tym też państwo polskie dzięki wytrwałej pracy US przeciw narodowi polskiemu (optimus itp) ma niejaki udział w zamachu. Raz że ten gość nie miał gdzie podjąć pracy za sensowne pieniądze. Załóżmy że mieszkał w wiosce - przeprowadzka by go więcej kosztowała jak dochód z pracy. Pracodawcy więcej nie płacą bo chcą być przygotowani na ... atak państwa. 

W sumie dzięki temu, że w polsce nie robi się odpowiednich badań, trwa tutaj można powiedzieć hodowla świrów poprzez zaniechanie. To nie geny są złe. Trzeba jeszcze czynnika jakim jest niewydolne medycznie państwo, aby świr się rozwinął. Geny są takie i inne, żeby zachorować, potrzebne są jeszcze dodatkowe czynniki. Więzienie, misja wojskowa, zły budynek albo brudny transport publiczny. Gdyby ten człowiek miał dostępność jakiejkolwiek choćby z dofinansowaniem pracy, gdyby miał jakiekolwiek profesjonalne leczenie, gdyby więziennictwo było po szczegółowych kontrolach w tym kontrolach niejawnych z ukrytych kamer.. no i gdyby go nie wyrzucano z jego domu jakim było więzienie na głęboką wodę? Kto wie, może by się nic nie stało. Jak wiemy wszystkich nas ostro szpiegują kto tylko może: polacy chińczycy amerykanie a już pewnie i rosjanie. A nie można takim niebezpiecznym ludziom podarować jakiegoś monitoringu? Nie można ich trochę przypilnować jakiś czas? A taka piękna inwigilacja zwykłych obywateli kwitnie. Wystarczyłoby, aby gościa na początku wolnościowej kariery raz czy drugi zrewidowali. Znaleźliby nóż bojowy, miałby nowy wyrok. Podobno ostatnio dzieci ostro świrują w polsce. Przyczyn może być kilka, po prostu patrzą co się dzieje w kraju, a widzą bo internet wszystko pokazuje, a mózg malucha to chwyta w lot, i wychodzi im, że znaleźli się w małym bagienku a wyjścia to mało jest xD...  drugi problem to gry komputerowe, monitory, społeczności które... nie dają zasnąć. Tak jak w pudle. Takie rzeczy mają prawo odbijać się na zdrowiu. No a przecież dodajmy jeszcze polską biedę, niedożywienie, mamy gotowy zestaw czynników na świra. Obniżona odporność, brak odpowiedniej pomocy jak trzeba, i wszystko. Gry komputerowe jak na razie doceniły tylko Chiny, wykryły problem i zastosowały brutalną terapię... Można? pewnie że można. Tylko że liberalny świat woli sprzedać nową grę, jak uratować parę dzieci xD... 

Panie premierze, w polsce trwa kryminalna afera z udziałem polskiego rządu, polityków, ta afera to polska medycyna, a ścierwomedia odpowiednio jej nie nagłaśniają. To nie jest jakaś kasa w ambergold, tu umierają normalnie ludzie w kolejce albo w tej kolejce niszczą sobie zdrowie. Wy tam panowie kasta władzy leczycie się poza kolejkami. Macie swoje szpitalne zatoki czerwonych świń, gdzie macie wypas leczenie, wypas żarcie (szpital szaserów i stosy ciasteczek na wózkach, kino, sklepy ) Dopóki jakiś desperat się nie upomni to żyjecie jak król.  Gdyby miał pan przed sobą 3 lata jeszcze na te 6 procent pkb na medycynę, to to by się trzymało kupy. Ale niestety, wydaje się, że następne wybory PiS przerżnie bardzo ostro. Proszę przeanalizować tą aferę, jaka jest obecnie w polskiej medycynie. To jeden wasz państwowy rządowy kryminalny skandal. A ofiar jest dużo więcej, jak jedna. Kto tu przyjedzie robić inwestycje, jak będzie wiedział, że polskie szpitale nie mają radiologów a tylko kolejki.. Tu przyjechać to jak wyprawa do afryki obecnie, polska to jest dziki kraj. 

Poprzednie zabójstwo Cyby też wydaje mi się nie wyjaśnione. Wydaje się że gość zachorował z winy niewydolności państwa (być może rak wydał na niego wyrok dzięki jakości polskiej służby zdrowia pod zarządem Religi) i postanowił wyrównać rachunki z Kaczyńskim. TAk naprawdę to raczej się tego nie dowiemy, nie widziałem żadnego wywiadu z Cybą, widać ktoś ma coś do ukrycia. Szkoda, że informacja o przyczynach zamachu taka prawdziwa nie wypływa na światło dzienne. Nie ma informacji, nie ma rady. Państwo polskie miało duży udział w zamachu na prezydenta Gdańska, a komu przytoczone dowody nie wystarczą, niech coś łyknie xD.... na razie na to medycyna nie znalazła lekarstwa. 

To, co gość mówił ze sceny, wydaje się trzymać kupy: 

1) choroba rozwinęła się w więzieniu (wskutek tortur? braku snu?) 2) jak go torturowali, to może chcieli wiedzieć gdzie kasa z napadu? albo się nie chciał przyznać?  W sumie o każdym zamachu na władze mówi się, że to był taki świr czy taki. O zamachu Cyby nie mówi się. TAk by było najprościej i najgłupiej. 

W przypadku zamachu na prezydenta Gdańska mamy dwa rodzaje hejtu: jeden na prezydenta, drugi zupełnie absurdalny hejt na Owsiaka. Wspierany jak się zdaje przez państwo polskie. Procesy przeciw owsiakowi, państwo bierze przyjmuje i proceduje. Gdyby nawet koszty obsługi Orkiestry były równe dochodowi ze zbiórki, to i tak by było o 20 procent lepiej jak w fundacji kwaśniewskich, gdzie fundacja (a pewnie szef) może zabrać 70 procent z dochodu dla siebie. Owsiak prowadzi niesamowicie przyzwoitą, lepszą od katolickich fundację, i to boli różne matki kurki... wyczuli klimat i podczepili się do ataku zapewne - bo strona "chrześcijańska" nie lubi owsiaka. Tak więc panowie kryminolodzy, zbadajcie praźródło hejtu na Owsiaka, bo tam może być jeden z zabójców prezydenta. Może ataki na Owsiaka są sponsorowane? Fundacje w polsce są w sumie tak przygotowane, aby wyprowadzać z nich kasę. Politycy dbają, aby mieć sposoby na pranie pieniędzy. Gdyby Owsiak wyprowadzał nieco więcej pieniędzy z fundacji, np milion rocznie, wtedy nikt by mu nie podskoczył raczej. Przemyśl to pan panie Owsiak, wróć do fundacji i pokaż jak działają inne fundacje w tym kraju. Przyznaj sobie nagrodę zanim odejdziesz z zarządu. 70 procent kasy ze zbiorki w ręce prezesa xD.. na tyle lat to po prostu są pana pieniądze, i tyle w temacie. Owsiak obnaża prawdę o państwie, o kościele, o bogatych, a prawda zawsze niewygodna. 

Dobra skończę pisanie bo znajdę jeszcze paru sprawców zamachu... Choroba psychiczna może zdarzyć się każdemu. Człowiek normalny orłem nie będzie... no  ale medycyna nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa ;-) wciąż robią jakies badania... w naszym kraju za nienormalne pieniądze. Nie dali kasy na badanie grafenu i polski grafen jest chiński czy jakoś tak xD... Panie morawiecki, szmal z tego państwa ucieka drzwiami i oknami, pozbywacie się dalej sreber rodowych polski. Ursus, znikająca terenówka, fabryka autobusów... Czy to jest jakiś cyrk? Co to za komedia? Na pracy naukowców mogą zwiać z kraju miliardy i biliony. Ten kraj, to państwo zasługuje na ostry hejt. Posypało się. Co tu działa? Muszę przyznać że premier Morawiecki ma ludzkie podejście, skażone buchalteryzmem to prawda. Kupowanie prądu z zagranicy na oko wygląda na zdradę, ale buchalteryjnie dla premiera to wyższe podatki i dodatkowe ciężkie miliardy na funkcjonowanie państwa. Czy rzeczywiście te miliardy wpadną mu do banku? Czy też ludzie przejdą na swieczki? Zobaczymy. Premier jest dobry. Ma narzuconych zapewne kiepskich ministrów. Co może to robi sam. Zacznij pan premierze wymagać od podwładnych ostrzej, i z mniejszym do nich szacunkiem, niech coś robią. Przyciśniesz ich, zaczną pracować jak trzeba. 

Wydaje się że będę musiał rozwinąć temat dzików, media sączą informacje w wybranych sobie dawkach i celach. To niebezpieczne szkodliwe media: blokują rozmowę o państwie, niszczą demokrację, biorą udział w okradaniu polaków. Się zastanawiam czy spalenie dwóch wozów tv jako prowokacja to czy to nie jest ściema medialna xD.... 

Zamachowcy nie biorą się z kosmosu. Trzeba ich wychodować. Nie dziwię się, że wszyscy zamachowcy na świecie giną. Po prostu nawet jak przeżyje, to ginie a żywy idzie na spowiedź. W sanacyjnej polsce ten by pewnie zginął po wyroku. Ale kto wie, może faktycznie ktoś go załatwi. Trudno winić ochronę za brak odpowiedniej reakcji. Ochroniarz prawdopodobnie nie miał kamizelki kuloodpornej. W naszym kraju kamizelka kuloodporna jest nielegalna zdaje się. Bez takiej kamizelki trudno podejmować walkę z napastnikiem z profesjonalnym nożem. To raz. Dwa 30 sekund na reakcję to nie jest źle, szczególnie, że nikt tego rodzaju ataku się nie spodziewał raczej. Spodziewać się go mogła i była obowiązana policja, aparat państwa. Oni powinni wiedzieć, zajrzeć w plan zabezpieczeń, uszczelnić pomóc dopiąć. Tu też jakoś państwo zawodzi. To co się wydarzyło proszę państwa no to jest wypadkowa różnych tematów. Najłatwiej zrzucić całą winę na jednego kryminalistę. Kto w tym kraju ma odwagę powiedzieć, że jest inaczej xD... no kto.  Będzie jak było najprawdopodobniej. Trudno było oczekiwać od ochrony, że nie przewidzieli nieprzewidywalnego. Polskę oszczędzały zamachy terrorystyczne. Nie tylko na tej scenie nie ma odpowiednich zabezpieczeń. Cały ten kraj polski jest w tym temacie goły i wesoły. Ale to oczywiście jak ja patrzę. Jak wy patrzycie to wam się wszystko podoba xD... jest cacy aż do jakiegoś zamachu. Byliście na narodowym? Podobało się? Nie mam więcej pytań xD...  Ja nie byłem obecnie a swoje i tak wiem xD.. 

 Gdyby zabrać kasę na religię i dać tę kasę polskim psychiatrom, podwyżka na jednego psychiatrę by wynosiła... 450 ooo rocznie czyli 37500 miesięcznie. Tak mniej więcej xD... Ale lepiej molestować naród lekcjami religii, to prastara polska tradycja. Pewnie kasa z molestowania religijnego biednych polskich niewierzących chyba już w większości dzieciaków wystarczyłaby, aby uleczyć psychiatrię... I jeszcze na inny dział medycyny by wystarczyło. 

 

 Trzeba by mi wrócić do tematu dzików bo coś się nie popisałem, co nie... no ale spoko i tak mam takie zdanie jakie mam. Teraz postarałem się przyłożyć i nawet dwa linki wam wrzuciłem, ale wielu pewnie i tak mimo tych linków się ze mną nie zgodzi. Nie ten poziom przetwarzania informacji. Nie tylko emocjami człowiek żyje. Jak wypuszczamy tygrysa z klatki to jesteśmy winni, to żeby tak wam unaocznić przez analogię, abyście mieli choć częściową szansę ze mną się zgodzić. Twarzy zbrodniarzy nie można ukrywać. To nie jest chrześcijański obyczaj. Zbrodniarz powinien być pokazany palcem narodowi, powinni wiedzieć, z kim się nie zadawać. Ryjki księży o wiadomych skłonnościach podobno się nie pojawiły. W wyrokach nadzwyczajnej kasty czegoś mi brakuje: po zbrodni albo po skrzywdzeniu kogoś brak mi w wyroku ciężkiego odszkodowania dla ofiary. Taka sprawa za klientem może iść wiele lat i go niszczyć, albo być krzywdą jego rodziny. W tym wypadku tego zamachu majątek sprawcy powinien przechodzić na ofiarę. Tego mi brak w wyrokach nadzwyczajnej kasty. Pobicie, gwałt? NIby jest wyrok, a dla poszkodowanej grosza kasy. Tak było, jak jest nie za bardzo to śledzę, ale pewnie podobnie. Dwoje policjantów facio i babeczka leją starszą panią co ukradła jakiś cukierek. Wszystko się nagrywa. Wyroki w zawieszeniu nie ma żadnego odszkodowania dla pobitej. Myślę że i policję i nadzwyczajną kastę trzeba by na szkolenie wysłać, ale nie do moskwy raczej xd może gdzieś do europy czy ameryki. Szkolenia nigdy zadość.

Co by się stało, gdyby nie trafił na prezydenta? Zapewne nic by się nie stało. Jak ginie cywil a najlepiej biedak, nie ma sprawy. W liberaliźmie obowiązuje zasada "biedni do gazu". Zabrać, obedrzeć, okraść. Biedny nie ma praw, same obowiązki. Jedna wzmianka w gazecie i to by było wszystko. Miejmy nadzieję że coś się poprawi i że władzy uprzytomni się znane od lat problemy. Że one nie są takie poboczne i nieważne, i że to grilowanie biednych i chorych czasem ma efekty uboczne. Świat za duży akcent stawia na gwiazdy gwiazdorstwo a pomijają znaczenie biedy w bogactwie państwa. Chiny, dziki kraj komunistyczny, miliardy biednego narodu i okazuje się że wszystko mogą. Dajcie ludziom zwyczajnie żyć, jak na razie panie Morawiecki zmiany w przepisach dla ludzi biednych na oko niczego dobrego nie wnoszą. A ten cyrk z małym zusem ... Kto popełnia to prawo. Kogo tam zatrudniacie. Tyle lat mija, a dobrej zmiany jak nie było tak nie ma.... i przekopu coś czuję i tak nie przekopiecie. Naród mamy ostro podzielony. Pół stało się wyznawcami platformy, bo boją się PiS, pół narodu stało się wyznawcami PiS, obecnie w odwrocie, Gdyby prezydent należał do platformy, połowie narodu z oka łezka by nie poleciała. Tak jest, tak zorganizował nam ten kraj parlament i politycy oraz kolejne rządy niemocy. Na dobrej medycynie nie można stracić. Bez dobrej medycyny inwestycje w tym kraju może robić tylko złodziej albo idiota. W razie bylewypadku trafi do byleszpitala z byleobsługą bylejak się zachowującą, na bylesor bylejak go obsługujący albo ... nieobsługujący. Leczyłeś się prywatnie? won lecz się sam xD... taki to kraj samych jaj. Na razie doliczają nam elektrownie do rachunku za prąd, bo skoro mniej zużywamy prądu co szkodzi podnieść rachunek? Doją biednych obywateli, a jak trzeba komuś pomóc to nie ma komu. Wszyscy do ekspresu reporterów się nie wcisną. A i tak ekspres puszczą po 23 żeby nikt nie widział xD... to jak z wartościowymi filmami w ameryce dają wtedy kiedy wszyscy śpią xD... jakoś tak. Afera goni aferę, brak natychmiastowej reakcji państwa. Ministrowie machają łapami i mówią że nic nie mogą. Dobry przykład dowody osobiste. Firmy skanują dowody bo tak lubią, nieprawne to, nie można poprosić o nowy dowód - bo urzędnik nie ma prawa takich decyzji podjąć. Urzędnik minister cała banda wielka eunuchów, którzy tylko jak sikorski mogą machać łapami i mówić że od nich nic nie zależy i nic nie mogą. Polacy nie mają żadnych oszczędności. Piszą, że to zasługa ścierwomediów, że naród daje się tak długo okradać i wmawiać, że sam zarabia już 5000/mc. Jak przykładowo cytowany lekarz specjalista zarobi 2-3000/mc? Za te statystyki, które ukrywają nam prawdziwy stan i obraz państwa, powinno być ciężkie więzienie, panowie z Obop i innych sondażowni - fałszerzy rzeczywistości. Nędzny stan państwa to "zasługa" ludzi do bólu normalnych, czasem wykształconych z maturą i kradzioną profesurą ;-) i to ludzi dobrze zarabiających, nie biednych. TA polska nędza jest zaprogramowana i utrzymywana przez niedotykalską kastę bogatych, którzy doją polskę na prawo i lewo. 30ooo diet dla posłów bez podatku, jakby mało zarabiali. Podwójne prawo dla nich i dla narodu. Te przepisy są do tego stopnia zjechane, choćby spojrzeć po liczbie wypluwanych tysięcy paragrafów. A widzimy jak je robią... jest sobie KNF chce sobie zniszczyć bank robi sobie przepisik pod korupcję chlap... może wszystkie inne przepisy też biurwokracja tak robi? Kto to wie. To by tłumaczyło ilość przepisów. Za takie coś powinni cały ten sejm zamknąć, po roku działalności, a nie po 4 latach. To nie przepisy, to wielka granda. Naród jedzie do UK i nie może się nachwalić, że tam jest normalnie. Ludzkie podejście człowiek nie jest gnojony na starcie biznesu. A tutaj wydaje się że wszystko będzie jak dawniej że będą naród łupić i to 10 lat wstecz. To co że coś po 5 się przedawnia, mają swoje grandziarskie sposoby xD...  W takim kraju nowy biznes może zakładać ... złodziej albo idiota. Niby Morawiecki dał nam na styczeń jakieś nowe przepisy, ale coś w opisach słabo to idzie. Mówił również, że ceny prądu nie wzrosną, bo da dofinansowanie 300 zł na rodzinę xD... no tak biednym 300 wystarczy na rekompensatę podwyżek. Ci co wydają więcej na prąd płacą dużo większe rachunki i ich już ta podwyżka ostro dotknie. Ja go rozumiem że mu się podoba kasa w budżecie, ale tu się nie daje żyć. Ostatnio podobno umrzeć trudniej bo nie ma zasiłku pogrzebowego xDd w takiej wysokości jak wcześniej. Im dłużej patrzę na wasze zmiany, tym mniej zmian widzę. Program mieszkaniowy? Bardzo słabo. 

 Taki biedny człowiek jak ten bandzior co może w naszym kraju. Żadnego biznesu nie zrobi, bo państwo go zamorduje od razu składkami. Do pracy nie pójdzie, bo go nie stać - praca nie wystarcza na utrzymanie się w odległym mieście. Zostaje mu nielegalne żebractwo albo skok na bank? Inne wyjście to śmierć głodowa. Mi się wydaje, że sprawę płacy pracownikom dałoby się załatwić jednym pierdnięciem ustawy... jednym paragrafem. Naprawdę. Ale rządowym ekspertom tyle lat nie udaje się i ministrom wyprowadzić z zapaści służbę zdrowia? Żeby tak niczego nie potrafić, na pewno musieli się długo kształcić w tym kierunku, jak wszystko zepsuć

Teraz pytanie, czy poznamy prawdziwe kulisy tego zamachu czy media ośmielą się nam przedstawić całokształt sytuacji czy też jak zwykle będą udawać że niczego nie widzą. Uczucia panowie i panie uczuciami, szkoda człowieka który nie był z platformy, brał udział w orkiestrze.  Media przyczyniły się do II wojny światowej, a teraz niszczą nasz kraj. 90 procent prasy w łapach obcych - 90 procent kasiory z mediów idzie za granicę??? a to niemała kasa, to by była znowu podwyżka dla tych psychiatrów o nowe 37 ooo /mc, razem 74ooo/mc jakieś by mogli dorobić w szpitalu xD... 

Wiele osób w narodzie, w tym sami politycy, nie ma bladego pojęcia o sytuacji w kraju. Nie mówiąc o zwykłych cymbałach w polityce.  Znaczenie dobrych mediów jest nie do przecenienia. Kto dobrze zarabia, zaczyna myśleć, że wszyscy dobrze zarabiają. CZyta prasę albo tv slyszy naród zarabia 5000 /mc i czego chcieć więcej. 

Polacy obawiali się protestować, raz że stan wojenny ze strzelaniną, dwa że "nowy" katolicki skład katolicki prezydent z matką boską w klapie i nowe sitwy również strzelali do protestujących. Może stąd ta wysoka bierność w sprawie reakcji na zło w naszym kraju. Kiedy rozwalali nam duże zakłady, mówiło się o tym, że likwidują duże grupy pracownicze gdzie mógłby wybuchnąć znowu jakiś strajk. Nowe formy protestu mogą przełamać policyjną pałę obejść system i skutecznie uświadomić władzy, że jest jakiś faktyczny problem. Niewydolna Służba Zdrowia powoduje, że leczenie narodu staje się coraz droższe... Więcej kasy w błoto idzie. A potem w piach. Widać jesteśmy zamożnym państwem, skoro nas stać na nieleczenie narodu. Ateistyczne państwa mają lepsze więzienia jak katolicka polska - bardziej z duszą. Bardziej ludzkie. A tu wprost kryminał popełnia ten, kto upycha kolanami w więzieniach ludzi. Tam rzekomo nie ma wartości a tu wartości podobno mamy od 1000 lat. Aby naprawić więzienia nie wystarczył los Komendy. Trzeba jeszcze losu prezydenta... i pytanie brzmi tylko - ciekawe czy to wystarczy. Naród jest tak zawiedziony że gdyby zrobić ankietę, raczej nikt by na to nie stawiał. Zastanawiam się, czy przy reanimacji nie popełniono jednego błędu. To był ciężki przypadek, i tak cała operacja poszła sprawnie jak na takie obrażenia. 

Gronkiewicz waltz potrzebuje ochrony. Dajcie jej ochroniarza, obowiązkowo bez kamizelki kuloodpornej, bo w naszym kraju to nielegalne. Jak podleci do niej jakiś facet z nożem na pewno ochroniarz zareaguje. 

www.defence24.pl/kamizelki-kuloodporne-nie-dla-polakow   Kamizelki kuloodporne nie dla polaków. Ot i wszystko. Na bank jesteśmy przygotowani do zagrożeń tego świata. Ktoś o nas myśli ;-)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

KOMENTARZE

 • @autor
  http://m.neon24.pl/75dde5467a92153666497306f86b9c54,13,0.jpg

  przeczytałem, całość, mimo wkurzających anglicyzmów i owego xD, którego źródeł nie znam,

  całkiem niezła, tak jest, król jest nagi, wszysko stoi na głowie,

  ale narzekając na więziennictwo, należy jednak pamiętać, iż stawka żywieniowa więźnia jest 4x - 5x wyższa od stawki chorego Polaka przebywającego w sanatorium.

  Jaka jest w szpitalach, nie wiem.

  Idiotyzm życia społecznego przekracza już to, co się spodziewamy zastać w piekle.

  W związku z tym można je zignorować. Piekła nie ma.
 • To dopiero początek !
  Parafrazując, udział rządu polińskiego w całkowitej izolacji Polaków na arenie światowej !
  https://wiadomosci.onet.pl/swiat/tehran-times-iranczycy-nie-zapomna-polsce-tej-zdrady/4368nxn
 • @provincjal 09 07:57:12
  Przyjdzie czas na zapłatę za wasali polińskich.
 • @interesariusz z PL 20:15:54
  Akurat w Gdańsku to zabójstwo to była sprawa kryminalisty i czuba. Podobno ... bo nie można wykluczyć jakichś zakulisowych działań i '' inspiracji '' z tej lub drugiej strony .... Plusem w tej sprawie jest to, że wrogowie i zdrajcy uświadomili sobie, że nawet mając swoich kumpli u władzy i w sądach nie będą bezkarni .... Ci z nich którzy są bardziej kumaci i znają trochę historię Polski pamiętają o SZTYLETNIKACH. Za Wikipedią : ''Sztyletnicy – nazwa zbrojnej i dywersyjnej organizacji utworzonej przez polskie państwo podziemne w okresie powstania styczniowego.'' (...) '' Sztyletnicy z sekcji żandarmerii tajnej mieli za zadanie wykonywać wyroki śmierci na szpiegach, zdrajcach powstania oraz egzekwować wyroki orzeczone przez powstańcze sądy narodowe.'' (...) '' liczbę ofiar sztyletników szacuje się na 1007 osób, w tym 951 śmiertelnych.''
 • No, opinie narodu dość ciekawe..
  Marcin Rola

  @MarcinRola89
  22 godz.22 godziny temu
  Więcej
  W mojej opinii to co się aktualnie dzieje wokół nas ma doprowadzić do pacyfikacji środowisk patriotyczno-narodowych i wprowadzenia cenzury prewencyjnej. Wolność słowa będzie dla wybranych. Tolerancja represywna czyli całkowita likwidacja prawicy. Wszystko na to niestety wskazuje.

  https://twitter.com/MarcinRola89


  Więcej
  Giulio Zaremba on Twitter
  też tak myślę... przykręcić śrubę szabesgojom z #dobrazmiana i wykończyć antysemitów
 • @trojanka 11:04:04
  http://m.neon24.pl/75dde5467a92153666497306f86b9c54,13,0.jpg

  No cóż, wydarzenie mogło pobudzić ludzi do refleksji, ale wszędzie nawalanka o mowie nienawiści, spiskach, itd.., jakby ludzie nie rozumu nie mieli i nie chcieli gadać o rzeczywistych przyczynach.

  Odpowiedzialni jesteśmy my wszyscy. Mieliśmy własne państwo, i z niego zrezygnowaliśmy. Zachowujemy się jak to Polacy w piekielnym kotle.

  Tu, na neonie, też dyskusje rozczarowują. Jak widać, treść niniejszej notki nie jest POPiSowcom w smak. A może jej nie rozumieją ?
 • Zaprogramowany morderca zabójcą prezydenta Gdańska? - Janusz Zagórski.
  https://www.youtube.com/watch?v=6Tn1Mqf8j0c
 • @rysio 19:23:53
  http://ewinia-nowyekran-pl.neon24.pl/post/147208,juz-wiemy-kim-byl-adamowicz#comment_1521743

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930