Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
54 posty 22 komentarze

Listy PREDATORA

PREDAkTOR - Obejrzyj się, kiedy mnie nie będzie. Przeczytaj, może nie będzie za późno :-) Wojna, jaka wojna? Ostatnia. Tego i nie tylko się dowiesz, z ostatniej linii frontu z duchami i wobec.. pRedaktor Dwoje tożsamości, nowe wkrótce. O czym zapewne d

Glapiński dobrze płaci sekretarkom? To dobrze

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Gdyby tylko inni pracodawcy płacili tak dobrze jak to robi Glapiński, to w całym kraju by było dobrze i nikt by nie wyjechał.

 

        Rzucili się na biedne Aniołki Glapińskiego jak  sępy. 

Wypatrzyli słabsze sztuki, wykombinowali że słabsi nie powinni dobrze zarabiać (to typowy objaw liberalizmu i prawicowstwa... słabszy to gorszy)... Rzucili się sępy bodaj z PiSu... Tego chudego to nie lubię co to bodaj zgłaszał, nie wiem czemu.. nie lubię jakoś i już. Jakież to zarzuty, że prezes bogatego banku komuś płaci dobrze? To jest tylko jego interes, nie wasz. 

Wy, panowie posłowie, co to sobie szopki z sejmu robicie, aż wstyd na cały świat,  powinniście się zainteresować, dlaczego inne bogate firmy i bogaci pracodawcy płacą nędznie. Od razu premier Morawiecki ucieszyłby się z tych nowych miliardów, jakie mu z podatków wpadają. Tym się dawno powinniście zająć, a atakujecie jakieś babeczki, pewnie mądrzejsze od was. Glińskiego trzeba chwalić za to, że dobrze płaci, i stawiać za wzór tchórzom, którzy tego nie robią. 

Zróbcie, zróbcie ustawę, ale nie o jawności dochodu w NBP, a o tym, żeby bogaty pracodawca nie bał się dobrze płacić swoim pracownikom. Wam by się przydała porządna obniżka pensji. 

Sekretarka podobno zarabiała "z obliczeń" 60ooo /mc   Zainteresujmy się, ile wy płacicie swoim sekretarkom i pracownikom. Chętnie się pośmieję. 

 

 

KOMENTARZE

 • Co to za bełkot?
  Po pierwsze: nie płaci Glapiński tylko płacą Polscy podatnicy a to wielka różnica - gdyby płacił im z kasy PISowskiej SREBRNEJ to mało by poza kaczelnikiem kogo by to obchodziło.
  Po drugie: w notce wmieszałeś nazwisko innego PISdzielca - gnilskiego
  Po trzecie: gdyby "bogaci" płacili więcej pracownikom to dochody z podatków by spadły a nie wzrosły:
  - podatek i tak płaci "ów" prywaciarz
  - podnosząc wypłatę, czyli przerzucając część dochodu z pracodawcy na pracownika teoretycznie w myślach wychodzi to samo bo jednemu przychód podnosi się tyle samo ile drugiemu spada, tyle tylko że pracownikowi podniesie się składka na Zakład Utylizacji Składek
  Czyli pracodawca zapłaci mniejszy podatek, ale pracownikowi nie podniesie się podatek tyle samo bo część trafi do ZUS
  To taki wielki skrót myślowy - jakby powiedział maciorewicz
  Więc totalne pudło.
  A jeśli chodzi o wypłaty to wystarczy założyć własną działalność, ponabierać kredytów, nakupować sprzętu itp, pozatrudniać ludzi i płacić im po te "marne 60tyś./mc - czy ktoś panu broni?
  Zapewniam że na takie warunki na brak ofert rąk do pracy nie będzie Pan narzekał - jak w moich okolicach może sam się zgłoszę
 • @Hades 10:54:54
  http://m.neon24.pl/75dde5467a92153666497306f86b9c54,13,0.jpg

  niestety, to nie tak !

  Czy Glapiński zarabia pieniądze ? Nie osobiście, czy zarabia NBP na wskutek gospodarnego zarządzania ?

  Jeśli tak, to realizując ten zarobek ma prawo zatrudniać na stanowiaskach kogo chce i za ile chce.

  Oceniamy go za osiągnięcia banku.

  Masz rację tylko w tym wypadku, jeśli Glapiński tylko prezesuje, a bank by się kręcił, jak się kręci, również bez niego.
 • @interesariusz z PL 11:31:36
  Trochę sam sobie zaprzeczasz w tym co napisałeś.
  Bo jeśli NBP zarabia dzięki jego dobremu zarządzaniu to zarabiałby więcej gdyby polityka płacowa była racjonalna/proporcjonalna do wkładu EFEKTYWNEJ pracy przez danego pracownika - a w tym przypadku o którym mówimy przez Rusycystce i pokazywaczce pończoch na nodze.
  Zero kompetencji, jakiś tam wygląd (jak na Glapińskiego to są z mega półki) i kosmiczna kasa co miesiąc
  (tak pobocznie ciekaw jestem ile ze swojej "ciężko" zarobionej wypłaty te panie co miesiąc wpłacają "dobrowolnie" na konto partii czy jakieś fundacji - oczywiście związanej z wierchuszką PIS - ale to tylko tak pobocznie)
  KASA NBP jest kasą NASZĄ a nie prezesa tego czy innego - więc takie kompletnie nieuzasadnione wynagrodzenia to nie sam wał, tylko ewidentne działanie na niekorzyść NBP i zwykłe okradanie Nas wszystkich płacących w tym kraju podatki.
  Gdyby to była jego prywatna firma, czy jakiś odłam PISowskiej SREBRNEJ to hulaj dusza i niech płaci im i po milion co miesiąc.
 • @Hades 15:30:00
  http://m.neon24.pl/75dde5467a92153666497306f86b9c54,13,0.jpg

  Zdaje się, że nic nie rozumiesz,

  nie ma takiej opcji, o jakiej mówisz,

  albo Glapiński + lale (o ile rzeczywiście nie mają kompetencji),
  albo Hades + kompetentne według Hadesa brzydule,

  to ja już wolę wersję 1

  albo inaczej, Glapiński obraca naszym majątkiem, zysk jest nasz, ale jeślil jesteśmy zadowoleni, to należy mu się premia, może trzy lale, a nie tylko dwie.
 • @interesariusz z PL 17:27:02
  I tutaj również się nie zgodzę:
  - po pierwsze kto powiedział że jesteśmy (jako naród) z glapińskiego zadowoleni? A (sorry za per Ty) gdybyś nie był to sądzisz że podałby się do dymisji? :)) :))
  - po drugie co to takiego PREMIA za wykonanie swoich obowiązków?
  Za wykonanie swoich obowiązków jest wynagrodzenie/wypłata a nie premia (to jakiś z d...py wytrzepany pomysł rozdawnictwa cudzych pieniędzy - jak 13- ki czy 14-tki)
  I ta wypłata powinna być mówiąc krótko uczciwa/godziwa/proporcjonalna do wkładu i jakości wykonanej pracy.
  .
  Natomiast jeśli klasyfikujemy: jesteśmy zadowoleni z jego pracy, czy nie, to nie ma czegoś takiego jak PREMIA za dobrą bo wtedy co wychodzi?
  Wychodzi że za ..wą to nie będzie premii - i tylko tyle?
  A może by tak:
  - za dobrą = uczciwe wynagrodzenie
  - a za ...wą = kop w d...pę
  To chyba uczciwsze i rozsądniejsze
  No tak, tylko że..... politykierzy i uczciwość ...... to mało dobrana para :)
 • @interesariusz z PL 17:27:02
  "albo Glapiński + lale (o ile rzeczywiście nie mają kompetencji),
  albo Hades + kompetentne według Hadesa brzydule,"
  I przy okazji: wolałbym być jakoś powyzywany niż do tego szamba wrzucony (a już w szczególności tej sekty/partii)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930