Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
54 posty 22 komentarze

Listy PREDATORA

PREDAkTOR - Obejrzyj się, kiedy mnie nie będzie. Przeczytaj, może nie będzie za późno :-) Wojna, jaka wojna? Ostatnia. Tego i nie tylko się dowiesz, z ostatniej linii frontu z duchami i wobec.. pRedaktor Dwoje tożsamości, nowe wkrótce. O czym zapewne d

Polacy won! Polska tylko dla katolika-zakaz handlu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ponuro robi się w tej polsce. Ponuro. I ciemno. Pseudosolidarność bodaj ukradła polakom niedziele handlowe, łamiąc prawa człowieka (prawo do pracy). Co tam że będzie bieda. Ważne, że katolicka.

     Patrzę na te związki zawodowe Solidarność, patrzę na nich, podobno posługują się starą "reklamówką" solidarności. To już nie są i te związki i ta solidarność. Należałoby im pozabierać te znaczki, a nawet może nazwę związków, a szefom związków należałoby pozabierać ich apanaże, które są podobno państwową łapówką, aby nie szumieli. 

Ukradli nam niedziele handlowe. 

Prawo szariatu w polsce już obowiązuje. Jednym z przepisów jest obowiązkowa nauka religii. Religia wprowadzona przymusem. Ot taka narodowa tradycja. Tysiąc lat temu ukradli słowianom ich wierzenia. Gdyby nie ta kradzież, katolicy rzuciliby się na polskę i rozszarpali, paląc gwałcąc i mordując. Pewnie to jakoś tak by szło. Nigdy mnie historia nie interesowała, sorki xD.... 

Projekt ustawy o kradzieży handlowych niedziel, wysunięty bodaj przez jakąś solidarność, zapewne katolicką ;-), był prawdopodobnie (nie chce mi się szukać czy upierać, nie byłem nie widziałem, wy lepiej to sobie sprawdzicie, bo można) iście godny ręki inkwizytora: kupowanie albo sprzedawanie w niedzielę byłoby przestępstwem. Kupiłbyś sobie w niedzielę przez internet coś w kraju w którym jest sobota akurat, cokolwiek, wpadliby ci o 6 rano policjanci (kolorkiem przypominający obecnie gestapo - ktoś ich chyba nie lubi) i posadziliby cię na 2 lata z bandytami, złodziejami i zboczeńcami. Projekt - czyste draństwo katolickie w czystej postaci. Gdyby taki projekt przeszedł, mielibyśmy ustawę inkwizycyjną. Polskie więzienia naprawdę zabijają. Część pozamykanych ludzi wyszłaby nogami do przodu. Mnóstwo ofiar. 

Jaki idiota wpadł na to, że niedziela ma być dniem wolnym od pracy??? To nie jest chrześcijaństwo. Jak pamiętamy, albo jak nie pamiętamy, Jezus któren był żydem (bo to nie wszyscy wiedzą w tym "chrześcijańskim" kraju), w niedzielę łaził po polu i naruszał dzień święty, jedyny dzień święty znaczy sobotę. I mówił, że jest Panem Sabatu. Że ma nad nim władzę. Chce pracować to będzie pracować. Jak może zrobić coś dobrego w sobotę, to robi, jak może leczyć to leczy w sobotę. A żydzi niech zakazują mu pracy, a on i tak będzie leczyć w sobotę właśnie . Takie jest podejście chrześcijanina do dnia bezrobocia. Chce to robi xD... Powiadają że katolicy obrali sobie niedzielę za dzień święty, aby kultywować kult diabła. 

Niedziela zabija. Ryzyko śmierci w niedzielę rośnie, wiadomo, nie ma lekarzy bo akurat mają wolne xDD 

Co zgotowała narodowi solidarność kradnąc polskie niedziele? 

- ludzie zaczną ginąć w soboty..... trzeba będzie wieczorkiem docisnąć gazu i poszukać żarcia na niedzielę a wiadomo noce są ciemne... śmierć będzie zbierać żniwo. 

- posiadacze dużych sklepów zainstalują automaty sprzedażowe. Zwolni się tysiące pracowników, a potem resztę. 

- w niedzielę nie da się nic kupić do żarcia. Jeśli do polski dajmy na to przyleci anioł zagłady, i będzie się chciał przed robotą najeść, to co się stanie. Idzie do sklepu zamknięte. Z nudów albo ze złości zacznie zabijać ani się obejrzy polski nie będzie co nie.. może tak być? Oczywiście w tak mało chrześcijańskim kraju jak polska mało kto wierzy, że w niedzielę może tu przylecieć anioł. Ale to nie jest taki nierealistyczny scenariusz. 

 - pracownikom się nie poprawi. Kina popadają. Sklepy galerie restauracje popadają. A kogo to obchodzi. Ważne żeby polska była katolicka. Podobno buce knują, aby rozciągnąć niedzielę na sobotę i poniedziałek. 

- ustawa kradnie obywatelom w biednym kraju jedno z podstawowych praw, jakim jest prawo do pracy. Jest to ustawa wybitnie katolicka, wybitnie inkwizycyjna, wymierzona w inaczej wierzących. Pokazują, kto tu rządzi. Katolicka mniejszość (20 procent narodu) podniosła łeb, wyszczerzyła policyjne i kontrolerskie kły, i zaczęli szarpać polaków w niedzielę. 

-projektantów kradzieży w niedzielę nie obchodził los pracowników, ani życie narodu. Oni mieli czas przed wejściem ustawy na dopracowanie. Oni zrobili kościołowi dobrze kosztem narodu. Nawet w izraelu nie ma całkowitego zakazu handlu w niedzielę. Co będzie jak ktoś chory na cukrzycę coś nie będzie mógł nic kupić na trasie. Jak kierowca nie zrobi przystanku. Np kierowca cysterny z TNT ;-) 

Kaczyński podniósł łeb, i ryknął coś tam o szariacie ostatnio. NIe kłam kłamczyński.... masz tu w pl prawa szariatu już. 20-procentowa nieoświecona wierząca w zabobony i gusła mniejszość katolicka ryczy na cały kraj i stara się przekonać ludzi, że poza katolikami w tym kraju nikt nie powinien żyć. Nie ma głupszej metody, jak drzeć ryja, że polska tylko dla polaków. Teraz się okazuje, że polska ma być tylko dla katolików. Robi się jak za hitlera w niemczech. Polscy "patrioci" napadają opalone dziewczyny, bo przypominają im imigrantów.  Próbuję dociec, co takiego wspaniałego mamy niby zawdzięczać kościołowi katolickiemu. Im bardziej się przyglądam, panie kaczyński, tym bardziej wychodzi mi na to, że kościół katolicki odpowiada za obie wojny światowe, i całą obecną nędzę polski. Kiedy szukam co zawdzięczamy kościołowi, znajduję wielowiekowe pasmo zdrady, walki kościoła przeciw polsce. Biskupi odpowiadają za nędzę całego świata. To piętrowe rozwarstwienie zarobków to ich sprawka. kadzą bogatym, łazą pod łapę z doktorami prezydentami i możnymi świata. W pogardzie mają całą resztę. Z religii zrobili sobie koryto do koszenia kasy i obwieszania się złotem. A trup tymczasem w tej polsce ściele się gęsto. Z asystą katolików od Lecha W. pseudo Bolek aż do dziś. To niby co temu kościołowi zawdzięczamy. 30 lat rządów katolickich, i zniszczenia jak po II wojnie światowej: 4 mln ofiar, a co roku pół miliona, z czego pewnie 200 ooo przed terminem, padają jak muchy wskutek celowego niedotowania państwowej służby zdrowia. Wszystkie partie polityczne z kłamczyńskim na czele niszczą polską służbę zdrowia (i konstytucję przez to też) jednomyślnie ponad podziałami politycznymi. Chodzi zapewne o to aby się nakraść i rozkraść maszynki do robienia kasy (szpitale), albo chodzi o planową eksterminację polaków, chociaż w to mi jakoś trudno uwierzyć. 

Części narodu, tej słabiej myślącej, zdaje się że to jest fajnie, że handlowcy nie pracują w niedzielę. Kaczyński z polski teoretycznie gościnnej zrobił polskę przypominającą iran. PIS ustanowił wiele debilnych ustaw, wymierzonych w wolność, zdrowie i własność narodu. Kraj staje się naprawdę obrzydliwy. Jak słyszę teraz słowo katolik, to myślę - bandyta. I przypominam sobie o złodziejach niedziel, o polakach napadających na opalone dziewczyny, o polskich bandytach robiących rozróby w barach tureckich... To że kaczyński rządzi z tylnego fotela, to jest jakiś cholerny polski kryminał, jakaś policja się powinna tym zająć. Albo Morawiecki powinien nasłać na niego Ziobrę. Polska ani nie jest katolicka, ani nie będzie, ani nigdy taka katolicka nie była. Kościół posiada majątki z przestępstwa - z pracy niewolniczej. Odzyskuje w sposób przestępczy majątki - ziemię. Sadzi kościoły byle ukraść ziemię. Można by powiedzieć wykorzystuje Jezusa w celach biznesowych. Bogaci katolicy utrzymują biedny naród w nędzy. Debile wpadają na najdurniejsze pomysły: bykowe. Dopiero teraz ktoś poszedł po rozum do głowy, i zaczęli dotować młodych albo mają zacząć (podatki 0 dla młodych pracowników). 

Ten kraj już przypomina trupa. Medycyna w proszku, naród bez medyków, 2 medyków na 1000 mieszkańców, a za to jeden urzędnik na 7 mieszkań. I rząd kaczyńskiego mówi medykom i narodowi tak: zdychajcie, a my i tak nic więcej nie damy, co nas to obchodzi. Jaki debil zainwestuje coś w kraju, w którym medycyna nie działa. NIe trzeba było wojny,  wystarczyło 30 lat rządów Kaczyńskiego i spółki, aby doprowadzić kraj do całkowitej ruiny. I w tak biednym kraju pajac z solidarności niszczy handel. Kościół katolicki sprowadza przekleństwo na polskę. Otóz kaczyński jest chyba pierwszym takim cwaniakiem, który postawił sobie osobiście pomnik za życia. I to gdzie. Nieboszczykiem zatruł Wawel. Jeszcze chcieli narobić placów kaczyńskiego ulic, ale coś dzielny naród się nie dał w to bluźnierstwo wrobić. Kościół sciąga klęski na nasz kraj, i gniew boży. Każda partia co go pogoni na jego miejsce, jest warta złota. Wszystkie dzieci edukowane, a jakoś wyrasta z tych pokoleń cholernie kiepski naród. Co słowo to przecinek. Skłonni do bójek, napaści, słownej przemocy. Grzeszą na prawo i lewo, bo przecież wszystko im się wybaczy i tak dalej.... a piekła nie ma ;-)   

Apeluję do złodziei: złodzieju, oddaj polakom niedziele. Nic na tym złodzieju nie zarobisz, może ktoś ci odbierze ten sprofanowany przez ciebie znaczek solidarności. Za takie projekty ustaw autorzy powinni dawno siedzieć w więzieniu. 

Jedynym ciekawym odkryciem dobrej zmiany jest Morawiecki. Ładnie przyblokował debila chcącego strzelać do bobrów. W nim jest trochę nadziei. Panie morawiecki, po owocach ich poznaliśmy. To jest parszywa zmiana, żeby szerzyć wartości chrześcijańskie, to jakieś trzeba mieć. Masz pan potężne bagno w tym kraju, trupy ścielą się tak gęsto, że cały wasz rząd z kaczyńskim razem można by pod trybunał stanu postawić, albo pod sąd kapturowy. To jest dosyć uroczy obrazek, panie morawiecki, jak pan mówisz, że jest super. Pewnie tak trzeba mówić, sam nie wiem. W biznesie jest to przyjęta metoda. Ale super nie jest. Polska sięga dna, a wydaje się, że zrobicie jeszcze parę kroków na przód. Wyjedziemy, panie morawiecki, mamy dosyć tego bagna już. Wyjedziemy. I my, i wasze dzieci też. A prawo i sprawiedliwość i tak dopadnie tych twórców ustaw inkwizycyjnych. Takie są reguły tej gry. Pan się nie boi pisać ustaw wbrew biskupom czy moherom. Tego zła jest w kraju ledwie 20 procent, a naród zrozumie dobre ustawy. 

Po co związkowcom te apanaże, po co te łapówki. Pozabierać im w cholerę. Przypomną sobie może wtedy o okradanej przez katolickie państwo polskie załodze zakładów pracy może. 

Złodzieju, oddaj ludziom niedziele i ich prawa podstawowe.  Przestańcie ze szkół robić cmentarne krypty, przestańcie tam wieszać wasze totemy religijne. Katoliccy terroryści won ze szkół, nie dręczyć dzieci. Zapłaćcie za pomniki stawiane na koszt cholernie biednego państwa. Katolicy nie mieli, katolicy nie dali, państwo za nich zapłaciło. Żygać by się chciało, jak się widzi, jak katolicka szopka profanuje parlament. Dobrze że mało tych momentów puszczają. Jak myślę o tej polsce sterroryzowanej przez małą bandę katolików, to robi mi się niedobrze. Są zwiastuny poprawy, podobno młode dzieciaki naczytały się i wiedzą lepiej co to ten kościoł katolicki, i rośnie nam pokolenie ateistów chyba .... Będzie niezły cyrk i niezła jatka xDD.. ale przynajmniej niebo odpocznie i przestanie zerkać - jakie bluźnierstwo dziś odstawia kościół czy członek kościoła katolickiego w pl. 

Policja w polsce podobno wspiera faszystów polskich xDD... faszyści biją kobiety a policja nie widzi w tym nic zdrożnego. Co to za kraj, co to za gówno jest.... Złodzieju, oddaj niedziele. Chrześcijanie nie powinni kraść, złodzieju. 

  Przytoczę hasła: Polska tylko dla polaków. Jaki zdrajca, jaki idiota mógł wpaść na taki pomysł? Jak tylko dla polaków, to nie używajcie cyfr arabskich, postawcie mur na granicy i zabetonujcie całą polskę kościołami. 

Zamach na kościół to zamach na polskę? Chyba akurat jest odwrotnie. Kto chce tutaj watykanu, to walczy z polską. Kościół katolicki nie rozwija społeczeństwa. Rozwijają w narodach lokalne faszyzmy. NIszczą cały świat swoimi naukami. Dzięki temu narody tłuką się między sobą. Rozwijają w narodach pożądanie bogactwa i majątku. Księża bogaci zawsze przeciw biednym i opuszczonym. Przyjdą do biednej babiny po kolędzie cap 500 zł minus na nowy kościół. Żeby tylko więcej złota nosić. Pozwalają żeby katolickie państwo wywalało ludzi na bruk na zbitą mordę masowo. NIszczą narodowi kręgosłupy, że to niby ze wszystkiego można się wyspowiadać. Nie, oszuści. Nieprawda. Żaden porządny chrześcijanin nigdy nie wybaczy zbrodni. A kościół katolicki co? Już wybaczyli niemcom II wojnę światową???? Wybaczyli. I jeszcze mieli czelność prosić o wybaczenie??? za co??? Zbrodni II wojny światowej nie można wybaczyć, fałszywi biskupi, nigdy. Do samej śmierci i o jeden dzień dłużej. Nie na tym polega chrześcijaństwo, oszuści, aby mordować a potem sobie wybaczać. Pedofile do mszy prowadzą? xddd.. co tu gadać z tego kościoła dobrej mąki nie będzie. 

Część narodu uważa, że kaczyński im coś dał. Póki co nie ma ani solidnych zmian w prawie, ani nic, tylko podatki rosną. To co dał narodowi to i zaraz zabrał. Ważne, że naród się nie zorientował, tylko to dla nich ważne. Kaczyński to olbrzymi szkodnik polski. Tak jak myślałem, trzyma swoich przy sobie kasą. Bo nie mądrością. Ma kota, ale chyba od tymochowicza. Dla zachowania pozoru. Pozwolił nadal na polskie obozy koncentracyjne dla zwierząt. Co tu gadać. To ponure państwo. Jak nie wcelujecie odpowiednim krzyżykiem w nastepnych wyborach, kolejnych może już nie być. To kaczyński stworzył w środku narodu wojnę ideologiczno -religijną. Stworzył własną sektę "wiernych". Stworzył własne procesje większe jak religijne. Pokazali już co potrafią. W wyborach do parlamentu europejskiego  na nich głosowało 16 procent narodu. A będą wam kłamać, że 46 procent. Ot i cała prawda o tym kościele kłamstwa. Naród nie musi umieć liczyć. Dla katolika zwierzę jest rzeczą i nie ma duszy. Dla chrześcijan zwierzę ma duszę i wręcz wypada zwierzęta traktować po bożemu, bo mieliśmy przykład jak ciepło o owieczkach opowiadał Jezus. Zwierzęta mają duszę, mimo że katolicki kościół chce im ją odebrać. To jeszcze jedna metoda niszczenia naszego narodu - fałszywe nauki. Doją polskę równo i niszczą też nie gorzej jak ten adolf. 4 mln ofiar w narodzie. A wygląda że będzie więcej, bo naród pada jak muchy, i emigruje. Już podają, ile i jakie miasta się wyludnią kompletnie. Firmy padają kraj pada a ci obcinają jeden dzień handlowy. To by się kwalifikowało pod sąd za zdradę narodu. Z drugiej strony, ten katolicki naród robi się tak wredny i podły, że nie wiadomo naprawdę, czy jakiej kary niebo nie ześle. Może pokara ich drugą kadencją cwaniaków. 30 lat rozwalania państwa przez tą samą bandę, cały czas te same mordy w sejmie, i naród cały czas na te same mordy głosuje xdd... dzięki oczywiście zdradzie mediów polskich. Gdzie wasz rozum, narodzie. Gdzie rozum. Zabronić w polsce partii politycznych. Dość sitew i kolesiostwa. Chapią jedna po drugiej spółki państwowe, a jak pokazują kto to widać krótkoszyi krótkopalcy xd ;-) jak mafia. Rozwalili już puszczę, rozwalili Ruch, ktoś zawinął Ursus, ktoś rozwala pocztę polską..... wszystko co polskie jest niszczone. Ale morda pełna frazesów politycznych xD... 

Jedna osoba do układanki nie pasuje, ten morawiecki. No i tylko on ratuje państwo przed kompletną ruiną. ZA poprzednich rządów kaczyński okiwał pielęgniarki na emeryturach i płacach. Dali im dodatki do pensji. Kwota niby się zgadza a one zaraz dostaną emerytury 60 zł /mc xD... i raz na 4 lata łapówkę wyborczą....  Teraz oszukali lekarzy rezydentów. Kogo katolicy oszukają jutro? 2 medyków na sto tysięcy mieszkańców, jeden urzędnik na 30, znaczy na jednego lekarza przypada 17 urzędników. I tu ma być dobrze? Rozpirzyć całą biurokrację, no naprawdę. Prosiłoby się żeby stalin wrócił i zrobił z tym bajzlem porządek. Żeby było śmiesznie, świeżo po wojnie, kiedy te typy jeszcze powinni pamiętać stalinowską lekcję dla bogatych, robią dokładnie wszystko, aby stworzyć tak samo parszywe i przestępcze państwo, jak przed wojną.  Tak proszę państwa, narody chciałyby jakiegoś rozliczenia z bogatym draństwem. Bo i jest za co. Ten kraj robi sie groźny dla turystów, nie mówiąc o inwestorach. Narodu nie uczą angielskiego, coś przestali xd... podobno polska armia to niezłe bagno - nie porozumieją się. Wolą sadzić lekcje religii jak języków obcych. Co tam że biedna, ważne, że katolicka. Oszuści chcą wam sprzedać tekst, że polska to sami katolicy, co jest ogromnym kłamstwem. Oszuści chcą was przekonać, że polska to kościół. Jutro pewnie zaczną napadać na żydów. Wróć, już w polsce ktoś intensywnie promuje antyżydowskie nastroje. Policji nie ma policja nie reaguje. Komuś mocno zależy, aby rozwalić ten kraj. Przykro się trochę na neonie robi przez te częste antyżydowskie artykuły. Sklepy oszukują masowo klientów, a policja ściga babcie za niedoważenie pieczarki xD... ot i takie prawo i taka sprawiedliwość. Antysemityzm się szerzy, jak przed wojną. Pora nam wyjeżdżać z bagna. Czekać tylko, a zaczną mordować. Jak tylko kupią brunatne koszule xD. Przykry, ponury i ciemny kraj. Nie wiem jak wy, ale ja mam go coraz bardziej dosyć. Bóg chce zgody między ludźmi, kaczyński chce władzy absolutnej i absolutnych kar dla myślących inaczej. Prokuratury mają tylko jedne uczucia religijne. To że liczne katolickie pomniki obrażają uczucia innych ludzi, nikogo nie obchodzi. Sama beata szydło zaproponowała, że pomnik łamiący prawo we francji przeniesie do polski (aby tu pomnik łamał prawo ) .  Szkoda gadać.. mógłbym przecież co dzień opisywać nową głupotę w tym kraju. 

Sprawę sklepów wielkich można było załatwić podatkami. Są teraz unijne zgody zdaje się na to. Nie trzeba było kraść niedziel. Ale jak się udaje że się służy polsce, wyciera się mordę polską, a robi się dla watykanu? 

 

KOMENTARZE

 • Nazwy własne pisze się z dużej litery
  I polecam herbatkę z melisy

  pozdr
 • przestań sobie katolikami wycierać gębę
  twoja gadka jest żałosna,

  oczywiście, jestem przeciwnikiem ograniczenia handlu w niedzielę,

  z tego powodu nawet ustanowiłem niedzielę dniem postu. Podobno zdrowo jest pościć jeden dzień w tygodniu.
 • Ale błędy.
  Rozumiem, dlaczego autor nie lubi szkoły.
  Poza tym, co to za określenie: "kradzione niedziele"? A pracownikom wolność "kraść" czas, który powinni spędzić w więzieniu? I to nie od szkół zaczyna się problem, tylko od rodzin.
 • Wolne niedziele to dyktat katolików wobec reszty narodu.
  To wymuszanie wbrew woli ludzi i wbrew ich interesowi.
  Można ustalić że nie ma obowiązku ale nie można ustalić że jest zakaz.
  KK to zamordysta znany ze swojego zamordyzmu od wieków.
  mało zamordysta to jeszcze dyskryminuje ludzi którzy do KK nie należą.
  KK się wpieprza ludziom w życie nieproszony nachalnie wbrew ich woli.
  To czysty bandytyzm zwłaszcza że za tym posunięciem stoi chęć zmuszenia "owieczek" by z nudów poleźli do kościoła a nie na zakupy ...

  To uderzenie w fundamenty demokracji.
  Państwo nie działa w niedzielę bo KK ma taki interes.
  To wymuszanie a wymuszanie to bandytyzm właściwy dla KK.
  Wasalne rządy PIS w trosce o elektorat katolicki zdradzają Naród Polski na rzecz interesów KK.
 • @Oscar 13:30:54
  No popatrz no, za PRL także były wolne od handlu Niedziele i wszystko było w porządku. Widocznie wtedy także "katoliki" i kościół w PZPR rządzili.
  :-)
 • @Stara Baba 15:06:08
  PRL miał wiele wad między innymi i tę że w niedziele nie można było nic kupić.
  To był ukłon władz w kierunku interesów "zwalczanego" KK.
  KK nie był zwalczany tylko ustawiony na swoim miejscu (rozdział kościoła od państwa i świeckie szkoły).. a do kościoła jak ktoś chciał to chodził.

  Pracę można tak zorganizować by podstawowe usługi były dostępne w każdy dzień tygodnia.
  Tu nie ma innego uzasadnienia poza interesem KK.
 • @Oscar 16:11:59 + autor
  Przestań pierdzielić ćwoku.We Wrocławiu w niedzielę jest otwartych kilkaset sklepów i każdy może sobie kupić coś do żarcia, napewno z głodu nie zdechniesz.A po drugie otwórz sobie sklepik i handluj w niedzielę nikt ci tego nie zabrania a nie bezdurno stukasz w klawiaturę.Niedziele wolne od handlu wprowadzono na prośbę tysięcy kobiet zmuszanych do pracy w niedziele i świeta.
 • @Oscar 13:30:54
  Teraz to się skompromitowałeś całkowicie./ Masz gdzieś ludzi, któych zmuszano do pracy w niedzielę. Handlowe niedziele to dyktat lewych liberałów nad wspólnotą.
  Walnił się w swoją zakłamaną głowę. PRLu zawsze bronisz, a tam niedziele były wolne. W antykatolickich państwach Zachodu, niedziele też zwykle są wolnę. Poznaj świat i się wymądrzaj.
  Niedziela to czas, który powinien być poświęcony rodzinom. Ty zaś jak klasyczny lewy liberał, patrzysz poprzez interez sieci handlowych. Podaj rekę Petru. Takie same poglądy.
 • @Oscar 16:11:59
  Zwłaszcza, że rodzinne sklepy są pootwierane i zakupy możn zrobić. Ty zaś chcesz reprezentować interesy korporacji, często żydowskich zresztą. Bardziej ienawidzisz KK niż kochasz Polskę i Polaków.
  Akurat wolne niedziele to jednen z najlepszych pomysłów PiS. Na pewno lepszy niż zasiłki wypłacane na kredy zaciągnięty u lichwiarzy rasy eskimoskiej.
 • Katastrofa. Głupota przebija dno.....
  Poziom frustracji u osób z tzw grupy liberałów dla których wszystko jest świętością, dochodzi do poziomu grożącego ogłupieniem doszczętnym. Mam dużą dozę tolerancji dla każdego człowieka ale w tym wypadku wymiękam! Herbatka z melisy tu nic nie pomoże. Wątpię nawet w terapię najlepszego psychoterapeuty. W mule głupoty nie ma pola do dyskusji ...
 • @
  A takie państwo jak Włochy gdzie kościół kk stoi co 100, 150 metrów, a niedziele są handlowe i nikt nie robi z tego problemu. Nikt nikogo nie wyzyskuje, katole biegają do kościoła, a po mszy do galerii handlowych. Jakoś można to rozwiązać. Kto chce to pracuje w Lidlu, Ekomie, czy innym markecie. Budowlane oczywiście są zamknięte.
 • Autor 5*
  // Oszuści chcą was przekonać, że polska to kościół. Jutro pewnie zaczną napadać ....//

  Biorąc pod uwagę słowa Założyciela chrystianizmu, „moje królestwo nie jest z tego świata” albo „nie jesteście częścią świata”, powyższe twierdzenie autora notki jest logiczne.
  Pozdrawiam
 • @Oscar 13:30:54
  czy to katolicy wymyślili niedziele ?
 • @matterhorn 16:24:20
  niestety, nie zamknięto stacji benzynowych, komunikacji miejskiej, kolei, itd. za to zamknięto huty na trwałe.

  Wszyscy chcemy mieć wolne niedziele. Bez karetek pogotowia, bo przecież panom sanitariuszom też należy się niedzielka z rodziną.
 • @Wican 17:03:08
  Uważam, że pomysł to mogliby mieć znacznie lepszy. Mnie wkurza to, że w niedzielę nie mogę nic tanio kupić, muszę tylko chodzić do tych rodzinnych sklepików, gdzie ceny są podwójne, a towary żywnościowe lekko nadpsute.
 • @interesariusz z PL 06:56:35
  Wszyscy jesteście dobrzy manipulujecie jakby Niedziela była tylko dniem wolnym od pracy Niby wolnym A SOBOTĘ kto pracuje ? w soboty święte krowy sądy biura lekarze i reszta obiboków nic nie robi MANIPULANCI JAK JEDEN FUJ .W soboty i w niedziele pracują niewolnicy . Państwo powinno sobie zakupy robić w piątek tanio w superszaletach a człowiek powinien mieć wolne.Karetki zdrowi nie wzywają w wolne dni sie nie choruje zdrowo jedząc nie chorujesz to po co truć w sobotę i niedzielę ludzi byle jakim tanim odpadem.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930