Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
46 postów 22 komentarze

Listy PREDATORA

PREDAkTOR - Obejrzyj się, kiedy mnie nie będzie. Przeczytaj, może nie będzie za późno :-) Wojna, jaka wojna? Ostatnia. Tego i nie tylko się dowiesz, z ostatniej linii frontu z duchami i wobec.. pRedaktor Dwoje tożsamości, nowe wkrótce. O czym zapewne d

Na atak - atak: zlikwidujmy telewizję ;)

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Recepta - jak zlikwidować telewizję: tvn, polsat, tvp. To bardzo proste. Okrutny przepis na l i k w i d a c j ę t e l e w i z j i .

 

-Dzień dobry!

      Wobec nasilających się ataków o nowych pomysłach nierządnego rządu co do opłat abonamentowych, oto moja odpowiedź.

Jest niezwykłą bezczelnością żądać i domagać się abonamentu od polaków. Frakcja, która traktuje kościół katolicki w naszym kraju jak okupantów, jest w narodzie duża, by nie rzec olbrzymia, i kazać im opłacać TVP klerykalną jest w sumie NIEZGODNE Z PRAWEM. Sami wiecie, ile religii i promocji kościoła jest w TVP, ale nie tylko, również w tv komercyjnych. Prócz tego napaść na biednych ludzi z komornikiem i żądaniem 1300 zł do zapłaty jest po prostu zbrodnią. Tym bardziej, że premier obecnego nierządnego rządu namawiał osobiście do niepłacenia abonamentu.  Pan Palikot chce zwiększyć próg, od którego pobiera się podatek dochodowy. To jest dobra droga, ale powiedzmy sobie szczerze, w sytuacji, kiedy obywatele nie dostają w zamian za podatki nic, można by i równie dobrze ten podatek znieść. Państwo i tak nakradnie swoje w VAT itp itd.

Ludzie którzy zarabiają jakieś pieniądze, NIE ROZUMIEJĄ  często, że 100 zł dla biedaka to jest być albo nie być. Kupić leki, nie kupić. Mieć czym palić, czy marznąć. Uważam reklamy na temat abonamentu za szkodliwe i napastliwe, ktoś, kto to wymyślił, powinien pójść siedzieć. Chcecie wojny? Chcecie rabować biedaków? Chcecie HDCP? 

Ludzie nie mają prawa nagrywać tego, co oglądają, w HD. Wmusili nam kupowanie telewizorów z HDCP. Wmuszają w nas oglądanie milionów niepotrzebnych reklam. Sprzedają nam "filmy" poszatkowane sieczką reklam, "informacje" będące propagandą, "rozrywkę" brutalną i na poziomie menela z pudła. Każą za to płacić, jak za złoto. Możesz kupić tuner HD, ale oni tobie mówią, mamy tuner z nagrywarką, ale będzie cię to kosztować 2000. Czy to wszystko jest tyle warte? NIEEEEEEEEEE !!!!!!

Sami wiecie, co to jest tv analogowa: śnieżenie, brak zasięgu, nędzna jakość. ONI KAŻĄ NAM PŁACIĆ ZA TAKĄ TELEWIZJĘ! Bezczelność? I jeszcze jaka. Chcecie wojny? Chcecie na nas wysyłać listonoszy, czy energetykę? 

Zobaczmy, jak by mogła wyglądać taka wojna....gdyby naród był SOLIDARNY.

WOJNA TOTALNA Z TELEWIZJĄ- krótki zarys planu.

1) zakładamy w Czechach stowarzyszenie (np TV CHCE WOJNY  TO JĄ MA). Czeszki są ładne, niedaleko, samą przyjemnością knucie i planowanie. 

2) informujemy polaków o możliwości złożenia pozwu zbiorowego:

-zwrotu abonamentu w miejscach, gdzie TVP dociera w kiepskiej i nijakiej jakości za 10 lat wstecz. Może za 20. To ich ładnie trzepnie na dzień dobry, zanim nawet wejdzie do sądu.

-wstrzymania poboru abonamentu w miejscu jak wyżej. Podam przykład, w Bielsku Podlaskim nie działa: radio, tv, GPS. Tv trzeba odbierać silnymi antenami kierunkowymi, a i tak obraz daleki od ideału. 7ooo rodzin razy 150 zł to niewiele, ale zawsze coś. Razy 20 lat aaahahahah :) ślicznie. Na początek.

- sprzedajemy ruskim i Nibelungom nasze telewizory. Do ostatniego. Jesteśmy do przodu o sporą kasę. 

- inne pozwy zbiorowe: Polsat, TVN - o niedostarczanie kontentu: wiadomości (zamiast wiadomości manipulacja i propaganda). Odszkodowanie: wstecz za 3 lata po 1/3 opłat za tv. Znowu jesteśmy do przodu z forsą. Sporo forsy do przodu. 

3) wypowiadamy umowy Polsatowi, TVN, jak kto chce, to zostawia tunery radia Maryja ;)

-to ich zaboli najbardziej. W jaki sposób? Ugodzi ich w samo jestestwo: w propagandę. "wiadomości wymienionych telewizji (i TVP) to propaganda i dezinformacja. Nie oszukujmy się, nic się od nich nie dowiemy. Natomiast wysterują nas do kupowania ace, wybielacze itp. Będziemy kupować w sklepach i nie będziemy wiedzieć, dlaczego. Obraz ma POTĘŻNĄ SIŁĘ RAŻENIA. Prócz tego skurczy się kasa - nasi politycy dostaną mniejsze "autorskie" honoraria. Kasa przestanie płynąć z abonamentu do polityków. Zaboli? No pewnie. Nie łudźmy się, że Polsat, TVP czy TVN zbankrutują od razu. Reklamodawcy nadal będą zamawiać u nich reklamy, choćby ani jeden widz tego nie oglądał! No, może przesadzam. 1 musi oglądać, bo inaczej podpadaliby pod paragraf niegospodarności i spełnialiby wszystkie warunki do "zapuszkowania" - pójścia do więzienia. Będą kupować reklamy, bo w ten sposób płacą.. politykom. Promują ich za "darmo" - za pieniądze wypracowane przez setki tysięcy pracowników, na których karkach jadą. Ale budżet telewizji skurczy się bardzo mocno. Zaboli? A wstyd na cały świat? Aua. Tusk na zagranicznych delegacjach prócz rozchwianego wzroku będzie się bał pokazać publicznie, bo wszędzie będzie widział te uśmieszki :)... Do narodu przestanie płynąć propaganda: że policja jest dobra (ile takich seriali pamiętacie ) że księża są dobrzy, że płacenie podatków jest dobre, że Donald Tusk jest dobry (pamiętacie przed wyborami - darmowe spoty Tusk z dziećmi itp). Że kupowanie jest dobre. Zaczniecie w domu mieć oszczędności, a zamiast telewizji zaczniecie czytać. Poprawi się wam wyobraźnia, dowiecie się czegoś, a w domu pozostaną "kopie" - książki, pisma fachowe, itp. 

4) za zaoszczędzoną forsę kupujemy modemy i-plusa albo Neostradę ;) i śmigamy po internecie; forsy mamy i na mały lapek, tyle zaoszczędziliśmy. Za resztę kupujemy wycieczkę do Egiptu ;) Mamy: wiadomości - plus opinie świadków wydarzeń. Całą dobę, świeże, z pierwszej ręki. Radio 5.1, tv prawdziwe stereo. W zamian za obejrzenie niegroźnych reklam mamy DARMOWĄ TELEWIZJĘ. Pamiętacie - polsat każe bulić i tnie NIEPRZYZWOICIE reklamami, a tu kultura. Za "darmo" , w ramach abo za internet. Jestem zaskoczony, jak pięknie leci tv na i-Plusie, nawiasem. Możemy również oglądać tv sat, ale niekodowaną. Z poprawnym epg, a nie kombinacją jak na tv N. Wadą rozwiązania jest, że nie możemy mieć telewizora w domu, a jedynie monitory. A za miastem nie możemy mieć radia ;) aahahahah (możemy mieć internetowe ;). 

Naród powinien poważnie się zastanowić, czy wobec bezpardonowego ataku na biedaków i wobec zdrady narodu przez media nie powinno się pokazać telewizji, kto tu rządzi. Warto się koło tego zakręcić. Być może opór będzie dolegliwy, jak każda wojna ;), ale zaletą będzie, że nauczymy się języków obcych, słuchając tv BBC, tv DW, tv France itp. Kupimy parę książek. 

Na jakich warunkach możemy powrócić do oglądania tv Polsat i TVN? Jeśli Polsat będzie tak ciął filmy reklamami, musi dostarczać nam sygnał ZA DARMO, A MOŻE NAWET DOPŁACAĆ. Niesamowicie wszystko pociachane reklamami, w sumie ten Polsat nas OSZUKUJE. Tak, panowie. To czyste oszustwo. Nie dostajemy nie tylko informacji, również filmów - bo czym jest film pocięty w najciekawszym momencie? Kadłubkiem filmu. Jeśli chcą zapłaty, muszą dostosować się: nie przerywać filmu, nie nagłaśniać reklam (swoją drogą odszkodowanko należałoby się - 4 pozew zbiorowy ). Zacząć informować. Jeśli media tv nie będą obiektywne, nie mogą brać kasy za informację - niech biorą 2/3 dotychczasowej stawki, o ile nie przycinają reklamami filmów. 

Tak, panowie, po dobrze przeprowadzonej wojnie telewizja będzie u naszych kolan. Niestety naród nie ma dość siły, aby uciec od hipnotyzującej ich telewizji. Przydałoby się temu narodowi: szkolenie z internetu i obsługi komputera. Zachęcanie do czytelnictwa. Organizowanie ośrodków kultury, zlikwidowanych przez "kapitalizm". Docieranie z ofertą kultury typu teatr, kino, do każdego kowalskiego. Powiecie, że z ludzkim lenistwem nikt nie wygrał. Nie ma takiej wojny, której nie można wygrać. Problem tylko w pytaniu, czy chcemy zrobić "krzywdę" Durczokom i reszcie tej kłamliwej bandy. Wydarzenia 11.11.11 otwierają oczy na fakt, że media są niesamowicie przesiąknięte propagandą: propagandą przemocy, kultu "dobrego gliny", propagandą zakupoholizmu, propagandą kasty "jaśniepanów" (moja terminologia: jaśniedraństwo). Nawet Discovery, BBC jest przesycone programami typu: dobra armia amerykańska. Wszyscy wiemy, jaka ona dobra i w czym: w torturach. Tak jak były robione doświadczenia na ludziach przy użyciu bomb atomowych, tak i zapewne generalicja amerykańska testuje na amerykanach różne rodzaje zbrodni. Ludzie powinni sobie uświadamiać, że media dają takim zbrodniarzom legitymację do nowych i nowych okrucieństw. W takich państwach nikt nie może czuć się bezpieczny, żeby było śmieszniej,łącznie z wymienioną generalicją. Zastanówmy się, czy z przyczyn moralnych możemy wspierać telewizje i niszczyć sobie samopoczucie nie popieranymi przez nas a na siłę promowanymi poglądami. 

Telewizja nas okrada. A HDCP okrada nas z prawa do sentymentu. Ktoś chce nagrać Kaczyńskiego w HD, żeby móc wrócić za 10, 20, 50 lat i pokazać dzieciom, co działo się w Polsce. I płaci, i nie ma do tego prawa. Wydał kilka tysięcy, żeby móc to obejrzeć, i nie ma do tego prawa. A do tego uciążliwości - wolniejszy start itp. Nie informuje, zamiast rozrywki powoduje stress i skraca życie oraz psuje wzrok. Wiedzę przedstawia przeplataną propagandą wojny i zbrodni. Wasze dzieci z domu wyniosą zbrodnię i przemoc. Chcieliście mieć takie dzieci? Chcecie, żeby trafiły do więzienia? Telewizja wam w tym pomoże. Cały ten świat robi się obecnie okrutny i zły. Wydaje się, że nie bardzo w tym jest wyjście. Mam nadzieję, że pokonamy wszystkie trudności i kiedyś będzie tu raj. Trzeba jednak nad kult pieniądza położyć kult rozumu i miłości. Skupić się na współdziałaniu. Niezmiernie mnie cieszy portal nowyekran.net.... to, że piszą tu mohery i lewacy, że mamy spojrzenia z różnych stron. Mimo, że jestem dosyć okrutny, możecie być spokojni, że na ulicy żadnego krzyżaka nie zjem żywcem. Ludziom dałbym pożyć, ale tej głupocie, która jest w nich, to już raczej nie: nie ma mojego przyzwolenia na zbrodnie kościoła metodami: in vitro, na prezerwatywę, na oszukiwanie narodu metodą na caritas. Głupotę trzeba mordować i niszczyć, oczywiście pozostawiając przy życiu ludzi. Wystarczy ich "przeprogramować" Media dbają, aby ludzie mieli jeden, pełen przemocy i kłamstwa, program. Wszystko można zmienić. 

Ktoś, kto podejmie się walki z telewizją, nie będzie miał tak zupełnie lekko, bo walczyć będzie nie tylko z korporacją, ale również z duchami, a może i samym diabłem. Ale, panowie, oni już przegrali. 2ooo lat temu ktoś zaproponował dobry program, a obecnie widzimy, że świat diabła dobiega jego kresu. Nigdy więcej przemądrzałych królów, tyranów i zbrodniarzy na świeczniku. Nigdy więcej kłamstwa. Swobodne stowarzyszanie się, swobodne marsze i pochody, wolne związki zawodowe, brak cenzury. Myślę że dobra modlitwa, trochę zakrzątać się i telewizja nie ma prawa wygrać tej wojny. Najlepiej, żeby organizatorzy tego wszystkiego byli "rozproszeni w chmurze"... żeby nasze "słodkie" gestapo nie mogło spreparować przeciwko nim zarzutów i aresztować bez nakazu aresztowania, tak jak to już się u nas zdarza. Może skopiować taktykę rządu: jedną sprawą zajmuje się kilku ludzi, a odpowiedzialność.. rozpływa się.. To nie ja, to on. Ba, ale który.... 

Posiadacze pieniędzy kierują naszym sponiewieranym Tuskiem. Podatków nie płacą firmy energetyczne, sklepy wielkopowierzchniowe. Wszystko, co bogate, nie płaci podatków, bo w państwie i rządzie i Tuska, i poprzedników, są rzesze skorumpowanych urzędników i polityków. Skorumpowanych. Bo nie opowiadajmy sobie bajek, że lobbing polega na prawieniu frazesów. Ci ludzie dają rządowi dziwki, forsę, lukratywne stanowiska, a "lobbing" to po prostu zadbanie, aby obdarowany nie szedł siedzieć wraz z darczyńcą. A teraz telewizja - która jest tubą rządu i Watykanu, albo Watykanu i rządu, która pcha nas do sklepów, dezinformuje, opluwa, wpędza w depresję, zmusza do używania okularów ;), ta telewizja będzie latać od domu do domu i napadać na staruszki, odbierając im leki, węgiel, jedzenie. Ustawa Tuska o abonamencie jest, i jestem przekonany będzie zbrodnicza. Telewizja Polska nie ma żadnej "misji" poza okradaniem i opluwaniem nas. Parę programów (dzika puszcza, ekspress) to tylko kwiatek do kożucha. Pora zbrodniarzom, którzy okradali nas ostatnie 50 lat, dając w zamian ośnieżony i niewyraźny obraz, dać czerwoną kartkę. W Bielsku Podlaskim działa tylko jedno radio, radio Maryja. Postawione nielegalnie, bez pytania. Ale jak działa.. czysty bez zarzutu dźwięk i RDS. Za to wszystkie pozostałe radia szumią jak potępieńcy. Za to abonament? PANOWIE Z TELEWIZJI, W BIELSKU PODLASKIM NIE MA ŻADNEGO ZASIĘGU, ZATEM TELEWIZORY W TYM MIEŚCIE NIE SĄ GOTOWE DO ODBIORU TELEWIZJI - BRAK SYGNAŁU. Tu abonament nie powinien być opłacany wcale. Póki nie doprowadzicie prawidłowego sygnału, oszuści. I tyle w temacie. 

Jak kto chce wojnę im zrobić, teraz wie, jak. Ja jak dobrze pójdzie niedługo wyjadę, bo to i armagedon zaraz, i chyba wojna. Polskie media i europejskie media srodze się zdziwią, do czego doprowadziło ich kłamstwo. Kiedy poczują na grzbietach bomby, a w bankach dostrzegą "nieczynne", kiedy całe ich oszczędności będą warte papieru, na którym są wydrukowane, wtedy pomyślą: czy dobrym było brać udział w rozkradaniu Polski, w rujnowaniu polskiego rolnictwa. W niszczeniu polskich zakładów przemysłowych, i stoczni. Czy było warto. Czy utrzymywanie kasty bogaczy kosztem zdrowia milionów polskich dzieci, czyli czy niszczenie potencjału naukowego naszego kraju było opłacalne. Może się nakradniecie, panowie z TVN, czy z Polsatu, ale recepta na życie wieczne pojawi się .. już po waszej śmierci. Może w ostatnich latach swojego życia będziecie myśleć, czy było warto służyć dzikiemu kapitalizmowi, zamiast wspierać naukę i sztukę, niewykluczone, że część was wpadnie nawet na właściwą odpowiedź - że nie było warto. 

Do boju, Polsko;) ... dla mnie osobiście cały ten kraj w obecnym stanie przypomina miejsce, w które Wojewódzki wtyka swoją flagę :)... zgadzam się z tym chamem w 100%. I nie tylko ja. Wielu bogatym ludziom zdaje się, że Polska to powód do dumy. Z niedożywienia 2 mln dzieci? Duma? Zacznijcie myśleć, panowie. I nie obrażać mi się tu na mnie. Mogę się wkurzyć, a tego byście nie chcieli ;) aaahahahahahahah wszystkiego najlepszego nowemu ekranowi.. i na pohybel złodziejom zdrajcom i oszustom. Jak to księża powiadają, bóg zapłać. Proponowałbym pod adresem sądu, który będzie podejmować decyzje odnośnie dzielnych bojowników palących wozy tv, wysłać jakieś listy poparcia dla tych dzielnych ludzi. Te wozy naprawdę powinny spłonąć. Dobrze się stało, może to otrzeźwi Durczoków i innych Popaprańców. Może zaczną być dziennikarzami. Czego sobie i im życzę. 

Rzadko kiedy przydaje się marsz rocznicowy, ale spalenie wozów tv było chyba nam bardzo potrzebne.  Jest nadzieja.

PS. Dziękuję za zaproszenie, nawiasem jestem BIBLIOfilem i bardzo mi miło, że spotkałem się tak szybko z reakcją. Postaram się pisać mało drapieżnie, abyście dali Państwo to radę czytać. Prawda jest okrutna i musi boleć. Słodzić to może pani Mucha, ale ja... jestem drapieżnikiem ;)  Ludzie w tym kraju giną  na drogach, w szpitalach, w komisariatach, i naprawdę, nie szukajcie u mnie żadnej litości. Wybaczać to może dobry Bóg. Wszystko możemy osiągnąć w zgodzie z prawem, i nie posuwajmy się do metod hitlerowców. To by było zbyt łatwe. Niech zdrajcy sobie żyją.. wkrótce armagedon, i sąd. Widzieliście kiedyś wkurzonego Boga? On im zapłaci.  Starajmy się żyć uczciwie i szukajmy optymizmu. Jest nadzieja. Przyznam się, że mam trudności nie życzyć śmierci temu i owemu w naszym kraju wobec ogromu zbrodni, do których w tym kraju dochodzi. Może obawiam się, że jak przestanę się pluć na rząd, to żywcem trafię do nieba, bo w sumie jestem bardzo grzeczny ;)... A chcialbym jeszcze tu porozrabiać na tej małej niepoważnej planecie. A może żeby zostać chrześcijaninem trzeba pokonać jakiegoś smoka. Mój smok pluje ogniem na rząd i jego wymiary ;).. może go się kiedyś pozbędę, którz wie. Cuda się zdarzają. Zachęcam blondynki ;) do polemiki.   

KOMENTARZE

 • @Autor
  "Walka z TV"
  .
  Świetny tekst "dla Kowalskiego" :)
  .
  Może dodać ulotkę:
  "Telewizja ZNOWU kłamie"
  "To Twoje życie"
  [tu adres ne lub inny...]
  Jak ktoś gdzieś napisał: "format - do 'zgubienia' w komunikacji"...
  .
  Przed wyborami Naczelny nie podchwycił... :(
 • @laurentp
  aaaaa nie wierzę własnym oczom.....
  Myślałem, że tradycyjnym polskim zwyczajem chcesz mi przygryźć, mimo że na początku słodzisz.. już miałem sobie iść przygnębiony kiedy patrzę.. dałeś mi piątkę ;) aaaaaa
  i teraz nic już nie wiem :)

  Ja bym dał "mury propagandy niezauważalnie chylą się ku ruinie" ;) "prawda musi zwyciężyć" ... Termin "zgubienia" zastąpiłbym sprzątnięcia, tak brzmi okrutniej :) Mój naczelny napisał Biblię i zabronił poprawiać :) a do tego nie jest z naczelnych hihihihihiihi.... nie załapałem o co chodzi :) ale dzięki... może te gwiazdki to nie są dziury po pociskach ;)
 • do Wszystkich
  Ja bym zainstalował permanentny napis nad każdym ekranem: UWAGA! ŻYD DO CIEBIE MÓWI:
 • @Autor
  zapominałeś o czosnku ;)
 • @
  Po prostu tego nie oglądajmy i już, mamy internet i nasze portale, jak nie będą mieli oglądalnośći to i abonament im nie wystarczy, bo spływy z reklam są bardzo dużą częścią funduszy a jak spadnie oglądalność to i spływy z reklam spadną...
 • @PREDAkTOR
  "i teraz nic już nie wiem :)"
  .
  Może czas na małe PAPIERKI dla "lemingów" "gubione" tu i tam...?
  .
  "Myślałem, że tradycyjnym polskim zwyczajem chcesz mi przygryźć"
  STARAM SIĘ być od tego wolnym...
 • Jestem wszystkimi kończynami za, stosuję już ponad 10 lat, nie mam TV i
  nie płacę abonamentu.

  Tyle, że ja przestałem kupować gazety w stanie wojennym, i niestety, należałem do wyjątków.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31