Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
46 postów 22 komentarze

Listy PREDATORA

PREDAkTOR - Obejrzyj się, kiedy mnie nie będzie. Przeczytaj, może nie będzie za późno :-) Wojna, jaka wojna? Ostatnia. Tego i nie tylko się dowiesz, z ostatniej linii frontu z duchami i wobec.. pRedaktor Dwoje tożsamości, nowe wkrótce. O czym zapewne d

Koszty ACTA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

O co chodzi z nowym limitem danych z internetu... ACTA i limit internetu.

Koszty ACTA

Czyli co.. szukamy podróbek...

Jedynym sensownym wytłumaczeniem zamiaru wprowadzenia limitu przez usługodawców (szepta się o tym ostatnio) jest CENZURA I INWIGILACJA danych wchodzących i wychodzących z naszego komputera. Nie ma innych. Płacimy takie sumy za internet i telefon, natomiast koszty połączeń i transferu danych tak spadają, że gdyby nie inwigilacja, nie byłoby powodu wprowadzania limitu. Dane leciałyby złotymi albo platynowym kabelkami, bo usługodawcy mają koszmarne profity z dostarczania usług. Tysiąckrotne przebicie albo więcej.

Wprowadzenie inwigilacji i cenzury, konieczność sprawdzania, czy ktoś śpiewa tekst tego śmiesznego Hołdysa, czy też swój własny, koszmarnie podnosi koszty, a więcej, sprawia, że provider internetowy nie jest zdolny wykonać nałożonych zadań. Natomiast limit danych fantastycznie pomoże. Mniej do sprawdzania. Mniejsza konieczna przepustowość. Zero problemów na łączach.

Kwestie gospodarcze takiej zbrodni na internecie, kwestie, jak ucierpią twórcy filmowi, którzy wrzucają dużo danych, jak położy się naukę, takie sprawy naszych władców chyba nie obchodzą specjalnie. Nadrzędnym celem takich panów jest maksymalizacja swojego zysku. Swojego. Swego układu, partii, itp. Szpiegowanie i usuwanie niewygodnych ludzi. Zapobieganie wypływaniu smrodów spod dywanu. Inwigilacja i tępienie zrywów wolnościowych i nowoczesnych rozwiązań politycznych w zarodku. Jak się troszczą o nasze bezpieczeństwo, to widać: napaść na lekarzy, strzelanie, kopanie po twarzy, oskarżanie pobitych przez miejscowe cywilne SS ludzi o pobicie policjanta. ACTA bezpośrednio zagrażają naszemu zdrowiu i życiu, podnosząc ceny leków, pilnując opatentowanych kodów DNA. A co z kwestiami dla kultury? Kultura mogłaby zapewniać „spokój konsumentów”... ale nic z tego: internauci zostaną pozbawieni możliwości publikacji czegokolwiek – satyry, piosenki, itp. Niby wprost tak nie wynika, ale wszyscy wiemy, jak nasi sędziowie wykorzystują każdy przecinek przeciwko narodowi.

Co nas czeka? Jeśli włączą inwigilację, dostaniemy limity na internet. Providerzy będą zmuszeni kupować tysiące komputerów, instalować tysiące licencji specjalistycznych programów, nie jednego, nie dwóch.. całych olbrzymich pakietów. Będą zmuszeni budować centra monitoringu, zatrudniać ludzi. Setki, a może tysiące os&´b na etatach. Wzrośnie cena internetu, spadnie zainteresowanie, ucierpi kultura, sztuka, gospodarka, nauka. Firmy zaczną dane przesyłać gołębiami pocztowymi, albo kurierem na motocyklu. I tak wyjdzie taniej. Powstanie nowa sieć do przewozu danych. Samochody będą kursować często, i docierać w każdy zakątek kraju. Wprawdzie będzie to trwało znacznie dłużej, ale za to będzie tanie. Może to żart.

Mafie biorą za płytę 40, 50, 80 zł, kiedy autor dostaje 1 zł. Zaiks, cała reszta.. Tysiące biznesików wspieranych 4 władzą. Mafia zagrożona, władze piszą ustawy. Taka jest geneza ACTA i takie są konsekwencje. Oczywiście to moim skromnym okiem laika, kiedy zasypiam przy komputerzJa np. nie ściągam świątek piątek programów, filmów, itp. Zdechłbym przy samej ich instalacji, nie jedząc i nie pijąc przez najbliższe sto lat ;).. Sam sobie „limituję” internet. Kiedy, panowie, zrobimy porządek z tymi mafiami, które zaprowadzą i narody, i samych siebie do grobu? Tak, panowie. Mordowanie nauki, niszczenie sztuki, zdrowia, gospodarki prowadzi do opóźnień, opóźnienia prowadzą do tego, że kiedy potrzebujesz pomocy nauki, zdychasz i cię nie ma. A pomoc mogłaby się zjawić już 500 lat temu. Gdyby nie oni. Uczniowie diabła. Dobrze że ma się ku końcu tego złego świata. Czego sobie i wam życzę. Z okrutnym uśmiechem zadowolenia. Oni boją się prawdy.

Popisałem się, aby poddać Państwu swój głos pod rozwagę, a nie, by prawić kazania. Ile na rzeczy, sami będziecie wiedzieć lepiej. W domu mi mówią, że generalnie Hołdys mówi do rzeczy. Widać te burze na słońcu zrobiły mu z mózgu galaretę. Gdyby to mówił kto inny, myślałbym, że to gnida i szuja rządowa. Pełno takich poklaskiwaczy. Ale to Hołdys. To był Hołdys hihihi hahahha, a teraz to jest target anonymous.. ahaahahhahh czyli wszystkich internautów... kto wygra, pożyjemy, to zobaczymy. Póki co możemy jeszcze pośpiewać.. potem grać będzie mógł jedynie producent fortepianów. Oczywiście oryginalnych, z kości słoniowej. Głupota i zachłanność władz morduje narody,a może i nas wszystkich. Bez tego świat mógłby już dawno przypominać raj. Ale chciwość, żądze - władzy, inwigilacji, przemocy, sadyzmu, etc.. wciąga wciąga ... i pochłania... same władze i narody.   

 

´

KOMENTARZE

 • @
  W ACTA nie chodzi o żadne piractwo, artyści mogą czerpać zyski z reklam, natomiast zdecydowanie chodzi o to aby na każdego w necie mieć paragraf i móc każdego niewygodnego internautę wpierniczyć do pierdla, czyli zamknąć mu usta.

  A oto historia biznesmena, który odsiedział za niewinność pod zarzutem morderstwa. W Polsce paragraf zawsze się znajdzie, dowody nie są konieczne.
  http://vrota.pl/2012/01/biznesmen-za-niewinnosc-odsiedzial-15-roku-pb-pl/
 • @vrota.pl
  dokładnie.
 • Czy ten gostek na zdjęciu to Anonymus?
  ???
 • oczywiście, oksymoron "własność intelektualna" zapoczątkował nową erę, neoniewolnictwa
  .
 • @interesariusz
  Kto wie czy ten pan ze zdjęcia za pare dni nie będzie bił się w piersi i mówił że został wprowadzony w błąd że on nie chciał tylko to tak wyszło itp. Pozdrawiam.
 • Pierwsza ofiara
  Jest już pierwsza ofiara - jeszcze nie działającego ACTA
  Cała ta zadyma służy tylko jednemu aby EUN było jedynie kolonią białych murzynów dla USA - w tym najważniejsza POlska
  Po podpisaniu ACTA nie tylko wchodzi cenzura ale wszystkie te kraje tracą suwerenność na rzecz USA
  Trzeba zbojkotować produkty pochodzące z USA w tym muzykę filmy i programy
  Dodatkowo od dzisiaj zaobserwowaliśmy wszyscy (moi znajomi) mocne spowolnienie internetu mimo że testery prędkości pokazują bardzo dobrą jakość połączenia
  Zmiana w lekach refundowanych o której teraz tak głośno też została wprowadzona pod wpływem wiedzy na temat ACTA bowiem nie będzie wolno nam stosować zamienników lekarstw, (też części samochodowych)
  A pan ze zdjęcia jest zaiste wielkim autorytetem - mało kto wie w ogóle co napisał czy zmalował, inteligencja jest jego na tym poziomie, że ledwo dał radę podstawówkę skończyć

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31