Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
46 postów 22 komentarze

Listy PREDATORA

PREDAkTOR - Obejrzyj się, kiedy mnie nie będzie. Przeczytaj, może nie będzie za późno :-) Wojna, jaka wojna? Ostatnia. Tego i nie tylko się dowiesz, z ostatniej linii frontu z duchami i wobec.. pRedaktor Dwoje tożsamości, nowe wkrótce. O czym zapewne d

2 kataklizmy nawiedzą Japonię

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

proroctwo dla Japonii

Dwa kataklizmy mogą nawiedzić Japonię, jeden, później drugi. Albo jeden po drugim. 

 

Co pozostanie? 1/4 kraju.

Oczywiście to jest najbardziej czarny scenariusz.

 

W związku z powyższym proponuję temu państwu, aby przykładowo oddali Chinom sporne wyspy, wzamian wzięli trochę stabilnego gruntu, na przykład Tybet :)  i przeprowadzili tam tę część narodu, która nie mieszka na wysokich górach. Żeby uciekali w góry, jak to się zaleca w Biblii :) i u Świadków Jehowy. 

Wybaczcie, że tak wrzuciłem nagle tego posta, dzięki temu, że mam możliwość uzupełnienia, może coś naprawię. Całość mojej przepowiedni była obszerniejsza, niestety utkwiła jak widzę w śmietnikach urzędów :) japońskich. Może wszystko zakończy się dobrze, zobaczymy. Jeśli ktoś zechce lepiej przepowiedzieć, np po zapoznaniu się z tektoniką regionu, to zapraszam. Sami widzicie, że trzęsienia ziemi obiegają świat jak francuski TGV. Nie przepowiadałem jeszcze w oparciu o tę metodę. Niemniej uznałem, że skoro otrzymałem sen w taki biblijny sposób, powinienem informację przekazać adresatowi. Oni niech zdecydują i rozeznają, co i jak. Kiedy "pościłem", w sumie nie miałem innej sposobności, aby co zrobić innego. Przyznam, że myślałem o bardziej brutalnej formie dostarczenia info. Może was śmieszy moja powaga, z jaką to traktuję. Nie macie jednak pełnego obrazu sytuacji. Dziękuję za uprzejme komentarze, jestem zaskoczony ilością. 

Faktycznie, narozrabiałem, prosząc redakcję o pomoc w propagacji newsa ;) Zapomniałem, że wywiad japoński jest tak dobry, iż jest to zbyteczne. Nie myślę wyłącznie o fali morskiej albo utonięciu wysp. Może to być atak wojskowy, tyle że czołgi będą nowoczesne. Niewidzialne :) Najlepiej by było, aby kwestią interpretacji snu zajęli się sami zainteresowani, bowiem z tej odległości słabo widzę i nie wiem, co i jak, bez googlowania :) Może po sprawdzeniu powiedzą, że we śnie chodziło o pierwotny efekt tsunami, zniszczenie 3 reaktorów.  :) Zamiast wrzucić tu posta, mogłem przecież wybrać nr 112 :) no nie? I ... zrobiłbym to. Może nie wtedy. Wy mnie jeszcze nie znacie :) no nie

Sorki za czepliwe moje komenty :) i dzięki za wasze. 

To nowa dla mnie metoda przepowiadania kataklizmu. Nie wykluczam błędu, jednak będę zawiedziony, jak obejdzie się bez tsunami.  

 

 

 

  

Ludzie, tam na świecie, bądźcie dorośli i zorganizujcie światowy system Exodusu. Naprawdę świat przebiegają fale uchodźców, którzy wszędzie stają się niewygodnym problemem. A przecież można to jakoś po ludzku rozłozyć na inne kraje.  

 

 

KOMENTARZE

 • @
  te kataklizmy to w tym, czy przyszłym tygodniu?

  Bo, o ile wiem, to Japończycy o nich wiedzą i stosownie się przygotowują.
 • @Krzysztof J. Wojtas 07:26:09
  Zdarza mi się odwiedzić 2,3 butelki piwa i mam w domu ...domową Mechagodzillę która ...morduje mnie słownie i czynem.. :-)
 • @kanton 07:30:33
  Ja mam kataklizm już po 2 piwach...
 • @Krzysztof J. Wojtas 07:26:09
  Słuszna uwaga. :)
  Nie rozumiesz, dlaczego posta wrzuciłem na NE. Spróbuj to sobie wyobrazić, dlaczego....
  Jeden ważny powód, a drugi prozaiczny - chciałbym mieć czyste konto w razie czego. Jak każdy. Wiem, że śmiesznie to wszystko wygląda. Nikt nie przypuszcza, aby Japonia mocno się podtopiła. Z tego co wiem, spodziewają się zatonięcia jednej góry :) a i to częściowo. Zobaczymy - ja osobiście wierzę w to co napisałem.
  Powiem szczerze, że dokładnego terminu nie znam :) Tym razem przepowiadam na podstawie snu :) Pierwszy śnił mi się 2 godziny przed tsunami w Japonii :) Jeśli będę miał drugi, zaraz tu wrzucę.. potem trzeba będzie poczekać te dwie godziny i znowu można się śmiać :) albo robić głupią minę.
  Po prostu miałem poważny powód, aby postować a nie wydzwaniać do japończyków. (9-17.oo). Zgaduj.
  Mimo wszystko postępowanie japończyków jest nieprofesjonalne.
 • @PREDAkTOR 22:41:17
  Japończycy zdaj ą sobie sprawę, że taki scenariusz ich czeka.
  Dlatego od kilkudziesięciu już lat zmieniają swe podejście do dóbr materialnych.
  Japoński PKB nie rośnie.
  Ostatnie katastrofy pogłębiły ten trend. Także populacja nie powiększa się.

  A to, czy teraz, czy za 30 lat - z punktu widzenia narodu jest bez znaczenia.
 • W Biblii się nie zaleca uciekania w Góry
  ale w "góry", a to jest znacząca różnica.
 • Czekamy zatem!
  Czy czterej aniołowie upuszcza miecze sprawiedliwości?
 • @Glors 08:46:09
  No i jest! Jestem zdumiony!

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Silne-trzesienie-ziemi-o-sile-74-w-skali-Richtera-w-Japonii,wid,15159083,wiadomosc.html?ticaid=1fa8c&_ticrsn=3
 • @Glors 08:46:09
  ///Czekamy zatem!
  Czy czterej aniołowie upuszcza miecze sprawiedliwości?///

  Oni już upuścili swoje miecze, tylko że trzeba mieć świadomość.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31