Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
46 postów 22 komentarze

Listy PREDATORA

PREDAkTOR - Obejrzyj się, kiedy mnie nie będzie. Przeczytaj, może nie będzie za późno :-) Wojna, jaka wojna? Ostatnia. Tego i nie tylko się dowiesz, z ostatniej linii frontu z duchami i wobec.. pRedaktor Dwoje tożsamości, nowe wkrótce. O czym zapewne d

Nie atakujmy premiera Tuska!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Katolicka Polska przechodzi do historii.

Nie atakujmy premiera Tuska!


 

Spójrzmy na sytuację w Polsce od strony duchowej, tak, jak się rzeczy mają naprawdę, a nie na pozór.

Jest w tej Polsce ze 37 milionów obywateli, tak ze 4 (program Jaworowicz) - 4 miliony polaków ma problem z dachem nad głową. Sprzedaje się ich z domami, a potem trzeba zarobić. Niezły holocaust, wódz Hitler byłby z tego dumny. Bezliku krzywd, jakie się w kraju dzieją, nie wyliczysz. I znikąd ratunku! Posłowie głusi, Sejm zdaje się próżny. Czy jednak naprawdę rządy Donalda Tuska są najgorszymi rządami w historii Polski?


 

Obejrzałem w telewizji liczne zapewnienia, że końca świata nie będzie. Naturalnym odruchem jest nie dać wiary telewizji, i przyjąć, że koniec świata będzie, i to może wkrótce. Skoro jednak do litanii zapewnień dołączyli się Majowie, uznałem, że jest na rzeczy, iż Koniec Świata niedługo się zacznie. Jakie są tego konsekwencje?

Podstawowym ważnym dla polaków efektem będzie ruina kościoła katolickiego! Oraz pozostałych kościołów, w których wiarę opiera się na snach i marach, a nie prawdzie. Z tym mamy obecnie do czynienia.

Kościół katolicki jest rujnowany, pomimo sprzyjającego klimatu, a może dzięki niemu. Liczne bezprawia kościoła, typu przejęcia ziemi, typu pedofilia, przejechanie parafianina na pasach... a potem zatuszowanie sprawy... Wszystko to perfekcyjnie prowadzi do ruiny w oczach społeczeństwa. Finansowo mogą stać mocno, niemniej pozwolenie kościołowi molestowania dzieci w całej polsce w szkołach lekcjami religii - niezależnie jakie biedactwa mają zapatrywania - oraz wymienione skandale pracują wytrwale na utrącenie rangi kościoła. Kiedy narody zobaczą fałsz fundamentów tej piramidy finansowej, wszelkie względy Watykan utraci. Watykan ma długą tradycję. Już od drugiego wieku ponoć ("Kryminalna Historia Chrześcijaństwa" bodaj Deschner) kościół uważany był za biblijną Nierządnicę z Apokalipsy. Co tam się działo, i co dzieje. Na kościele ciąży wiele zbrodni. Handel niewolnikami, wycinanie w pień mieszkańców obu ameryk. Wreszcie okupacja Polski. Słowianie, opanowani czarną stonką, porzucili zmuszeni mniej lub bardziej (czasem definitywnie) stare wierzenia. Setki lat propagandy i wpajania nowej "wiary" sprawiły, że teraz Polacy identyfikują się z okupantem. Pomimo, że kościół katolicki stworzył swoją listę przykazań, i nie naucza już Biblii, dokładał starań, aby Polacy nie zapoznali się z tą lekturą... pomimo że jest obłudny i narodowi nakazuje umartwienia, kiedy swoim własnym żądzom folguje.. pomimo tego naród stale jest przekonany, że ksiądz zapewni im zbawienie a papież coś im objaśni.

Drodzy katolicy. Będziecie prześladowani. Nie przez Donalda Tuska, a przez samego szefa :). Samą górę. Samego Boga. Z tej perspektywy Donald Tusk dręczy naród jako wyraziciel bożej woli. Jeździec apokalipsy. Imię Donalda Tuska: głód, choroby, wojna i śmierć.

Zapytacie, no jak to. My katolicy jesteśmy tacy fajni. Mili uśmiechnięci, dziewczyny piękne, zgrabne i wysportowane. Ale ozzzo chodzi?

Znalazłoby się. Każecie kobietom po gwałcie rodzić dzieci. Przyczyniacie się do depopulacji - blokując finansowanie "in vitro". Po prawdzie można by podciągnąć to pod zbrodnię- w końcu efektem jest - że miał być człowiek, człowieka nie ma. Wreszcie zbrodnie bezpośrednie. Palenie, picie. Zważcie, że Biblia zabiera wam prawa lepszego losu z uwagi na nadmierne picie. A więc nie jesteście tacy niewinni, jak się zdaje. Wymieniłem wyżej inne aspekty katolicyzmu - okupację dusz obcych wiarą dzieciaków. Zdaje się wam, że jest was 95 procent. Niestety nie. Podjudzeni swoją liczebnością nie liczycie się z innymi, uważacie, że wasze bohomazy mogą stać i wisieć w sejmie, na poczcie, bo was jest więcej, kto wam podskoczy. Już jesteście chętni do palenia na stosie, organizujecie egzorcystów. Ostatnia wasza ofiara Doda. Napadliście Nergala, i polecieliście do sądu. Na sąd z nim, na sąd, jak z Jezusem. Stare wraca. I zrobiliście mu krzywdę. Palenie biblii wam się nie podoba? Ponoć katolicki kościół jest w tym dobry. Wiara może być tylko wasza. Każda inna jest be. Arogancja, brutalność, jad. Stajecie się Palestyńczykami i terenem okupowanym.

Jaka recepta? Zostańcie izraelitami. Nie brońcie się. Sam chciałem Palestynie podesłać taką radę :) Gdy dać wiarę Biblii świat przynależy Izraelowi. Któremu? Temu fizycznemu, z adresem geograficzym i czołgami, czy temu duchowemu? To już wasza sprawa, zgłębiać pisma, i szukać swojej drogi do nieba. W każdym razie Biblia zaleca opuszczenie szeregów Babilonu Wielkiego :) Apokalipsy bodaj 18:2-4. Kościół rękami swych posłów sam pisze przeciwko wam te wszystkie złe ustawy. Wybraliście katolickich posłów, i to oni cierpliwie pracują na to, co mamy. No bo 95% posłów to katolicy? ;)

Nie napadajmy, nie czepiajmy się, nie obrażajmy się na premiera Donalda Tuska.

Wiem, wiem, spytacie, kto to mówi. Ja już się naobrażałem. Za prezydenta Wałęsę zabrałem się, jak jeszcze rządził. Potem pozbywszy się nieśmiałości na czatach z katolikami jechałem równo jak leci po kolejnych figurach. Moim konikiem a w zasadzie lalką woodoo była Policja. Służba jak każda inna. Naobrażałem się, poplułem na forach, jest mi głupio. Organicznie nie lubię bandytów :) Będziecie mieli mi i macie za złe, że nie pluję się na prezydenta Komorowskiego. Nie pluję, bo jest podobny do mnie :) Ludzie mogą się zmienić. Jeśli postawię sobie za cel bardziej staranne wypowiedzi, i nieobrażanie władz, powiedzmy sobie, to się może udać :)

Kopanie się z koniem nie jest najmądrzejsze. Zachęcam do zmiany nastawienia i szukania cywilizowanych rozwiązań swoich problemów. A przede wszystkim do opuszczania szeregów fałszywego kościoła, który jest marką podobną do Wermachtu czy SS. Może na początek usunąć na próbę krzyż z sejmu. Może to coś da, a z sejmu wyjdą dobre ustawy?

Powiedzmy sobie, że premier, do którego przylgnęła metka matoła, nie jest może idealny, może jest trochę niemiecki, ale któż z narodu jest taki święty? Jako organ udręczenia katolików jest to premier idealny. Niedawno specsłużby premiera zapewniały nas, że co jak co, ale wody nam nie zabraknie. Ledwie chyba parę miesięcy temu. A dziś słyszałem, że może 5000 osób nie ma wody. Susza. NAJCIEKAWSZE DOPIERO SIĘ ZACZYNA. Ten obśmiewany koniec świata, coś, co opisano w księdze autorów "naprutych tanim winem", zbliża się milowymi krokami... a może zaczął się w 1914...? Biblia to niesamowita fascynująca lektura, zawsze interesowałem się światem s-f, moim ulubionym autorem był Lem, ale powiem, że Biblia pomimo swej suchej surowej trudnej formy jest niesamowita. To jest normalna kopalnia informacji o przyszłości. Nadchodzi nowy, lepszy świat. Świat przyjazny, świat wygodny, ciepły. Teraz mamy zimę. Służby premiera Donalda Tuska biegają po domach biednych polaków i dbają o to, aby nie mieli czym palić w piecu. Biedacy zaczynają palić śmieciami. Brak wiatru, smród plastiku zalega nad ulicami. Jak w Zakopanem, kiedy gorole palą oponami, i kiedy pojawia się opona czarnego dymu nad miastem. Podkarpacie najbardziej katolickie i najbardziej biedne. Tak, katolicy, teraz jesteście w menu.

Cóż, jeśli jednak chcecie się zemścić nad premierem naszym Dużym Głodem Donaldem Tuskiem?

Wasze życzenie jest dla mnie rozkazem ;) Nie ma lepszej metody zemsty jak zemsta biblijna. Staracie się być wobec niego mili, uprzejmi, płacicie podatki, stosownie się wyrażacie. A sami oczywiście godnie znosicie razy i rany od ustaw i wskutek działań urzędniczych. Później za wasze krzywdy odpłaci Bóg, tym bardziej, im wy skrzywdzeni a oni im bardziej przez was obdarowani. Widzieliście kiedyś wkurzonego lwa? To wiecie, o co chodzi.  Nie jesteście bezbronni, możecie podnosić nowe rozwiązania, biegać sugerować podpowiadać. Nie oszukujmy się, premier Tusk nie jest doskonały, trzeba mu pomóc. Niemniej nie wydaje się, abyście uciekli gniewowi Boga. Premier może abdykować, ale Bóg :)... Naprawdę, bycie żydem nie jest takie złe. Sam aspiruję na izraelitę, i uważam za błąd, że nie byłem z nimi przez ostatnie parę lat.

Kiedy snuje się rozważania, jak w humanitarny sposób odsunąć pana premiera od władzy, można wybrać następujący pomysł: wybiorę go na 3 kadencję, polata polata i wyląduje... we mgle... Ze średnią ponad 1 o o o awarii samolotów rocznie w Polsce ma duże szanse :) Jest to rozwiązanie okrutne, ale fair, dla prawdziwych twardzieli. Kiedy jednak się spostrzegam, że premier wykonuje tutaj misję nieomal bożą :) to powiem, że można inaczej na ten kraj patrzeć. Nawet zachowanie policji przestaje mnie bulwersować. Gdyby pozwolić katolikom swobodnie tutaj rządzić, zaczęlibyście włazić nam z butami do naszej wiary, a potem zapłonęłyby stosy. Słońce zaczęłoby ponownie krążyć wokół Ziemi. Naprawdę, jeśli uważacie się za chrześcijan, walczcie siłą ducha i głową, a nie mieczem. A przynajmniej posprzątajcie te krzyże. Jaki to posępny widok po hotelach. Dobrze że już nie ma tych choinek matek Boskich w autobusach na przedniej szybie. Od czegoś trzeba zacząć... Biblia ma z 1000 stron, świat się kończy bodaj ... właśnie. Czasu coraz mniej. A tu nie dość że trzeba Biblię przeczytać, to jeszcze... trzeba uwierzyć. I poczuć w sobie izraelitę. Trzymajcie się, będzie się działo. Jeśli posłuchacie, przestaniecie obrażać, sami odniesiecie z tego korzyści. Poprawi się wygląd, zachowanie, samopoczucie. To się przenosi. Obrazisz raz wójta, raz pana, a potem Bogu się oberwie. Nie dalej szukać ja sam. Razu pewnego zginął mi kot, nigdzie nie ma, i mówię sobie: no, Boże.... Szczęściem odnalazł się, ale był niesamowicie wystraszony. Pewnie Bóg go obstawił, że nadweręża nasze wzajemne uczucia ;)  

Wszyscy powinniśmy być grzeczniejsi. Ja też. Akurat w drodze Nowy Rok, pogańskie święta na przemianę i twarde postanowienia.... do następnego Nowego Roku. 


 

Jak by to nie zwać, nadchodzą "czasy trudne do zniesienia".... 
 


 

 

KOMENTARZE

 • Świadek Jehowy?
  Byłoby śmieszne, gdyby nie to, że Autor w to, co napisał, chyba wierzy.
 • Autor.
  Co to jest za bełkot??? Napisz lepiej, kto cię przysłał do NE i ile zapłacili!!!
 • @AnnaZofia 08:58:42
  Nie czytałem całości, ale z tym co przeczytałem się zgadzam.
 • Kłamiesz idioto.
  //Kiedy narody zobaczą fałsz fundamentów tej piramidy finansowej, wszelkie względy Watykan utraci.//

  Wszystko jest dziś piramidą finansową, tylko nie Watykan. Banki są, korporacje, rządy, systemy podatkowe, tylko Kościół na nikim nie wymusza haraczu.


  // Watykan ma długą tradycję. Już od drugiego wieku ponoć ("Kryminalna Historia Chrześcijaństwa" bodaj Deschner) kościół uważany był za biblijną Nierządnicę z Apokalipsy.//

  Przez kogo był uważany? Przez żydów. Apokalipsę napisał uczeń Jezusa, który powołał Kościół i w nim zyje.

  //Co tam się działo, i co dzieje. Na kościele ciąży wiele zbrodni. Handel niewolnikami, wycinanie w pień mieszkańców obu ameryk. Wreszcie okupacja Polski. Słowianie, opanowani czarną stonką, porzucili zmuszeni mniej lub bardziej (czasem definitywnie) stare wierzenia. //

  Cały świat wie, że niewolnikami handlowali zydzi.

  Prof. Martin urodzony w 1942 r. jest Murzynem i studiuje drażliwą historię haniebnego procederu handlu niewolnikami. W odróżnieniu od politycznie poprawnych brązowników i wybielaczy, prof. Martin uczył prawdy. Prof. Martin użył wszelkich środków aby dotrzeć do żydowskich archiwów w Trinidadzie i w USA. Poprosił o pomoc czarnych pracowników bibliotek i studentów, aby dostać się do wstydliwie ukrywanych dokumentów, przeważnie z żydowskich źródeł. Niebezpieczna to sprawa w jednym zdaniu napisać o Żydach i handlu niewolnikami. Czy nie lepiej o tym nie wiedzieć? Przecież to było już kilkadziesiąt lat temu, tak dawno i tak daleko. Opisano wprawdzie bardzo dokładnie jak Chrześcijanie i Muzułmanie porywali, przewozili, zabijali, sprzedawali i eksploatowali żywy towar, ale udział Żydów w tym procederze był skrupulatnie ukrywany. Jak tylko wydano książkę The Secret Relation Between Blacks and Jews [Sekrety Pomiędzy Murzynami i Żydami] to otworzyła się puszka Pandory przeciwko jej użyciu jako materiału źródłowego w środowisku akademickim. Żadna jednak grupa Chrześcijan ani Muzułmanów nie próbowała zaprzeczyć swego udziału w handlu niewolnikami ani tym bardziej nie próbowała skompromitować bądź zwolnić profesorów wyższych uczelni za mówienie prawdy. W 1992 roku prof. Leonard Jeffries wygłosił na uniwersytecie Harvard, wykład poruszający między innymi udział Żydów w handlu niewolnikami. Spowodowało to zamieszki i demonstracje zorganizowane przez organizacje żydowskie; kampanię prasową i obelżywe ataki, które zakończyły się przegraną oszczerców; skazanych przez sąd do zapłacenia obrażonemu profesorowi, niebagatelnej sumy $400.000 US odszkodowania.

  http://www.naszawitryna.pl/jedwabne_975.html
 • Tusk to likwidator Polski,
  bo będąc Niemcem zawsze miał za zadanie szkodzić Polsce, a teraz ją likwiduje , a Polacy sie temu przyglądają, jak ten zdrajca wyhodowany w Polsce niszczy nasz kraj w każdej dziedzinie przy pomocy różnych kolaborantów ze służb specjalnych w większości żydów nie pozwalających Polakom robić żadnego biznesu.
  Polska jest śmiertelnie chora obojętnością wielu i zdradą.
 • Raz POwiedzial mimochodem ryży prawdę.
  Po co Platforma Obywatelska sprawuje władzę w Polsce? Platforma Obywatelska sprawuje władzę w Polsce, aby życie w platformie dla ludzi było lżejsze - tymi słowami Donald Tusk miał 25 maja br. na konwencji PO podsumować cel istnienia swojej partii. http://hotnews.pl/artpolska-1604.html Wypowiedź oryginalną zamieszczamy poniżej (źródło: Tusk: Stefan Niesiołowski jest naszym bohaterem

  25 maja bieżącego roku w Hotelu Gromada w Warszawie odbyła się Rada Krajowa PO RP. W swoim przemówieniu Donald Tusk powiedział m.in.:

  " Doprowadziliśmy właściwie do finału te najtrudniejsze, najbardziej ryzykowne z naszego punktu widzenia punkty z mojego expose. I podjęliśmy to ryzyko nie dlatego, że zmienił się nasz pogląd na ważne rzeczy w Polsce i na sposób postępowania władzy i Platformy. Platforma Obywatelska po to ubiegała się o poparcie Polaków, o władzę w Polsce, aby życie dla ludzi w Polsce było lżejsze/…/ Aby ludziom żyło się lepiej, a nie trudniej. I jeśli decydujemy się czasami na twarde kroki, a na takie kroki się zdecydowaliśmy, to nie dlatego, że jesteśmy więźniami jakiejś doktryny, to nie dlatego, że zapomnieliśmy o tej swojej głównej misji - misji pozytywnego działania - nie dlatego, że zapomnieliśmy o tym, że PO jest dla ludzi, a nie dla ideologii"- zaznaczył premier. Która z wypowiedzi wydaje się bardziej wiarygodna?
 • @zibi 09:42:26
  Drogi Autorze.
  Raczej nie należy polemizować z poglądem, że chrześcijanie powinni się stosownie i grzecznie wypowiadać o i wobec władzy. Na twoim miejscu również bym się zastanawiał, kto mi i ile zapłacił. Może nie uwierzysz, ale piszę to gratis. Powód może taki, że zbyt mocno dołożyłem premierowi w "poprzednim" wcieleniu hehehehh a może powód jest inny.
  Kwestia tego, czy premier jest człowiekiem złym do szpiku kości, czy przeciwnie, aby to ustalić, tak naprawdę trzeba by go dobrze przesłuchać, zajrzeć w ten niemiecki umysł. Może lepiej go nie osądzać, przecież mamy Sąd Ostateczny. Po co mnożyć byty ponad potrzeby?
  Dzięki, Anna Zofia, za komplement. Gdyby mnie jeszcze jakiś Świadek Jehowy oświecił, co jest nie tak, byłbym kontent.
  Drogi "kłamiesz idoto". Moim zdaniem odrobinę rozmijasz się z prawdą, mówiąc, że kościół na nikim nie wymusza haraczu.
  Spójrz na wszechobecne kaplice szpitalne, spójrz na pomnik papy w moim mieście. Ludzie płacą, opłacają go, i nic z tego nie mają. Nie mają rzetelnej nauki, obiecuje się im złote góry, mami, że odpuści się im grzechy. Ten kościół niszczy swoich wiernych samym nauczaniem. Potrafi być podstępny. Jeśli nie odpowiada tobie obraz piramidy finansowej, wyobraź sobie piramidę piekielną, gdzie na dole siedzi papież i kler i zbiera to, co wrzucicie tam na górze... Przecież to spływa do nich. Potem umiera papież, i mówi się.... facet niczego nie miał. Był pustelnikiem, mieszkał w norce z piasku, a jeździł na osiołku. Co do dwa przeze mnie kościół również jest uważany za obłudną nierządną instytucję. Bardzo ładnie napisałeś na temat handlu niewolnikami. Z uwagi na jednak okrutny charakter procederu, nawet mały udział jak sugerujesz chrześcijan jest i tak hańbą.
 • możliwe
  "Gdyby pozwolić katolikom swobodnie tutaj rządzić, zaczęlibyście włazić nam z butami do naszej wiary, a potem zapłonęłyby stosy. Słońce zaczęłoby ponownie krążyć wokół Ziemi. Naprawdę, jeśli uważacie się za chrześcijan, walczcie siłą ducha i głową, a nie mieczem."

  >> były Chorwackie "przykłady" katolickich rządów sprzed 60 paru lat
 • @circ 10:44:40
  ///Cały świat wie, że niewolnikami handlowali zydzi.///

  Nie tylko niewolnikami. NIe tylko oni. Ale niewolnicy afrykanscy to głównie robota żydowskich piratów - Sefardyjskich - oni to głównie zajmowali się piraceniem oraz właśnie innych żydów którzy robili biznesy.

  ALE TO JESZCZE NIC! Żydzi na całym świecie są właścielami WYDAWNICTW, w HOLLYWOOD 90% jeśli nie więcej to żydowski biznes, a jeśli nie żydowski to żydo-włoski, żydo-irlandzki.

  Większość jeśli nie wszystkie markety, sieci należą do żydów a jak nie żydów to kryptożydów.

  W Watykanie też są żydowskiego pochodzenia ludzie.

  Parady miłości, równości, imprezy typu Mayday gdzie się ludzie młodzi szmacą i niszczą to też są rzeczy robione przez żydów.

  I można tak bez końca.

  Oskarżanie o wszystko żydów jest głupotą i ŚLEPOTĄ. Kto mi każe kupować magazyny kolorowe, kto mi każe kupować w marketach, kto mi każe zabiegać o te wszystkie zbytki? KAŻDY MA WYBÓR, CZY ROBI TO ŚWIADOMIE CZY NIE.

  PRzed wojną w wielu miejscowościach nie było sklepów polskich bo Żydzi mieli kontaktu i siatki, hurtowanie. Dla swoich mieli niższe marże a dla gojów wyższe. Do dzisiaj tak jest. Czy to powód żeby mieć pretensje do żydów?

  Ale jeśli się podchodzi do świata w taki sposób PRETENSJONALNY i ROSZCZENIOWY to co się dziwić. Żydzi się tylko śmieją.

  Zamiast myśleć o żydach lepiej pomyśleć o Bogu i jego prawach a wtedy zawsze się znajdzie wyjście nawet w najgorszej sytuacji.

  Polacy sami są sobie winni bo nie wiedzą o podwójnej hańbie i dają się łatwo shańbić. A dlaczego? Bo wstyd jest, nie mówi sie i nie uczy wprost.

  No więc jeśli jesteś oszustem, kłamcą, cwaniakiem i bezwzględnym draniem to masz hańbę ale jeśli żyjesz dla zmysłów i dogadzasz sobie tylko, jeśli SEKS to ZDROWIE, jeśli MASTURBACJA to konieczność to masz hańbę większą. A kto z ludzi jest taki doskonały jeśli chodzi o moralność? Kto jest szczery i uczciwy, kto jest ostatni? Mało jest takich, albo wcale.

  I dlatego Polacy przegrywają.
 • @a1a 13:01:56 >> były Chorwackie "przykłady" katolickich rządów sprzed 60 paru lat
  To nie jest dobre porównanie. Były też serbskie przykłady prawosławne.

  Widziałem też w Yugosławi najemników którzy celowo przyjeżdżali siać ferment.

  Tu nie chodzi o to czy to katolicy czy nie. Każdy ma wolną wolę.

  Gadanie że gdyby rządzili katolicy to by było tragicznie. To nie jest prawda. Wśród osób na stanowiskach i w sejmie są katolicy, jest ich tam bodajże większość.
 • KTO W REDAKCJI "NOWEGO EKRANU" UMIESCIL I TO NAWET W CZOLOWCE TEN TEKST? KTO LZY POLAKOW?
  .
  .
  Jesli o Polakach piszesz, to przez szacunek dla nich i ich jezyka, ktorym sie poslugujesz, powinienes pisac Polak z duzej litery. Ty zas konsekwentnie piszesz z malej. Robisz to celowo bo przeciez czytales swoj tekst!

  Piszesz do nas Polakow:

  "Gdyby pozwolić katolikom swobodnie tutaj rządzić, zaczęlibyście włazić nam z butami do naszej wiary, a potem zapłonęłyby stosy."

  "Naprawdę, jeśli uważacie się za chrześcijan, walczcie siłą ducha i głową, a nie mieczem. A przynajmniej posprzątajcie te krzyże. Jaki to posępny widok po hotelach. Dobrze że już nie ma tych choinek matek Boskich w autobusach na przedniej szybie. Od czegoś trzeba zacząć... "

  oraz:

  "Jaka recepta? Zostańcie izraelitami. Nie brońcie się."

  Konczy zas:

  "Akurat w drodze Nowy Rok, pogańskie święta na przemianę ..."
  "Jak by to nie zwać, nadchodzą 'czasy trudne do zniesienia'...."

  Wiemy, nadchodza 'czasy trudne do zniesienia' i dobrze by bylo na ten czas przeniesc sie do Polski, gdyby jeszcze nie te krzyze, Matki Boskie, choinki, "poganskie swieta", byloby bardzo dobrze.

  Zwyczajne chamstwo, albo ktos oplacil ten tekst, a inny ktos w Redakcji umiesci na czolowce strony Nowego Ekranu. Ot tak na swieta dla "polakow". W Nowym Ekranie tez nie lubia Polakow.
 • @Skad my to znamy 15:13:45
  Nie od razu Kraków zbudowano. Zdawało mi się, że napisałem tak ciepło, jak się da, ale widać, że za mało ciepło.
  "polaków" poprawię, jeśli ci zależy :) jak znajdę czas.
  W kwestii narodu, nie oceniam go tak tragicznie. W porównaniu do innych Polacy mają fajne łebki, często bywają rozgarnięci. Trafiają się fajne umysły. Natomiast nie pielęgnuję w sobie polskości.
  Dziwisz się, że trafiło to na centralny pasek :) a mi jest z tego powodu przyjemnie. Powiem tobie, dlaczego jest ten post wyróżniony.
  1)warto uspokoić dyskusję społeczną. O rewolucji można mówić normalnie i przyzwoicie :) choć, nie ukrywam, przestawienie się trochę potrwa ;)
  2) jest całkiem prawdopodobne, że te cuda i dziwy, ta cała nienormalność tej Polski jest skutkiem tego, co napisałem. Warto się zastanowić.
  Chamstwo, którego się dopatrzyłeś, nie było moją intencją i nie dlatego to pisałem. Uważam, że dobrze się stało, że post wylądował w centrum uwagi, moja wrodzona złośliwość podpowiada, że powinien jeszcze wylądować w dziale Kościół Katolicki. Warto postudiować Biblię, miałem trochę zaległości, ale zapraszam i Ciebie. Jeśli poczytasz księgę Apokalipsy, zadasz sobie pytanie, kim jest kto, może dojdziesz do podobnych wniosków, jak ja. To, że papież twierdzi, że nie będzie końca świata? O słońcu też miał wyrobione zdanie. Lepiej być przygotowanym. Mam w tej chwili ograniczone możliwości postowania, długo myślałem, czy wogóle brać udział w tym rynku rozmaitości, jakim jest Nowy Ekran. Ktoś tu niedawno napisał, że Nowy Ekran nie ma siły intelektualnej itp aby coś zmienić. Panowie i Panie, ja sam mam dosyć pomysłów, żeby zmienić wszystko. Oczywiście nie bardzo to się przekłada na efekty polityczne i globalne, ale damy rady. Wierzę w siebie, wierzę w to co piszę, ktoś tu tytułuje mnie idiotą. Nie tak, panowie, nie tak. Jestem jak to się mówi szalenie inteligentny, może nawet jestem geniuszem, ale jako Polak nigdy w to nie uwierzę. My polacy czujemy się tak wiecie :) Taki kraj takie pensje taka władza. Takie doświadczenia. Nawiasem, słowo polacy pisze się raz tak, raz tak, itp. i są to poprawne zdania. Na pewno robię błędy, dzięki za korektę. Szkoda, że nie usłyszałem rozwinięcia "śmieszne", a w Twoim komentarzu przynajmniej wiem, o co chodzi. I powiem, że przy moim umyśle zdarza mi się poprawiać specjalistów. Inteligencja to potworna potęga. Potworna przewaga. I nic, zupełnie nic poza tym. Reszta, to twój duch, twoje notowania na samej górze, twoje układy z Bogiem. To również potęga. Wszystko się zmienia, kto stoi, moze upaść, kto bieży, leży :) Zapraszam do komentarzy, to ludzka rzecz, pogadać. Przestańmy walczyć ze sobą, a zacznijmy z problemami.
 • ---Autor -prezencik :))
  http://www.youtube.com/watch?v=hO4jLOv_hJQ
 • @PREDAkTOR 13:01:51
  A ty dalej BZDURY piszesz!!! Masz wątpliwości, czy ryży matoł jest zły??? To jest pytanie leminga, który nie potrafi rozróznić dobra od zła i chłonie to całe gówno z "MENDIÓW" BEZKRYTYCZNIE!!! Ten zdrajca i przestępca zadłużył Polskę na ponad BILION zł i ten dług będą spłacaly nasze dzieci i wnuki przez dziesiątki lat. Jak chcesz być kaznodzieją to wynajmij salę i tam gloś swoje BZDURY a zobaczysz, ze po paru minutach , ludzie wyniosą cię na kopach i gwizdach!!! Na NE potrzeba ludzi konkretnych , takich, którzy wiedzą, czego chcą a nie takich, którzy piszą głupoty i ich potem równie głupio bronią!
 • -- z sieci
  annie2256 do ~Stoa: Inicjatorem rozbioru Polski był Pius VI. Polska po rewolucji francuskiej, była największym źródłem dochodu Watykanu. Pius obawiał się, że wraz z konstytucją 3-go maja, majątki i wpływy kościoła w Polsce zostaną uszczuplone. Prowadził bardzo intensywne działania na rzecz rozbiorów Polski, do których udało mu się namówić Fryderyka II i skoligaconą z nimi Katarzynę. Najciekawsze jest to, że najdłużej opierała się tej prośbie papieża katoliczka Maria Teresa. Za dokonani rozbioru Pius VI wysłał do Katarzyny brewe dziękczynne i uważał, że powinna za swój czyn czyli udział w rozbiorze Polski być wyniesiona na ołtarze. zwiń

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31