Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
46 postów 22 komentarze

Listy PREDATORA

PREDAkTOR - Obejrzyj się, kiedy mnie nie będzie. Przeczytaj, może nie będzie za późno :-) Wojna, jaka wojna? Ostatnia. Tego i nie tylko się dowiesz, z ostatniej linii frontu z duchami i wobec.. pRedaktor Dwoje tożsamości, nowe wkrótce. O czym zapewne d

Proponuję "Deklarację" Nowego Ekranu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Propozycja "Deklaracji" na stronę główną.

   Proponuję umieścić na głównej stronie śmiało deklarację

- braku cenzury opinii i poglądów

- wyraźne stwierdzenie, że jest to miejsce dla wszystkich 

- deklarację że tak pozostanie

- usunięcie z terenu portalu partii politycznych itp. Demokracja portalowa tak ale co do samego. 

 Przecież portal nie jest do tego potrzebny.

Można też dbać o jakość wpisów przez dodatkowy formularz porad pod postem :) itp, itd, itp... 

Nieprzyjemnie się czyta, jak ktoś tu namiętnie czeka, aż portal będzie służyć "prawdziwym polakom". 

Jeśli ktoś ma ochotę służebności portalu wobec jakichś celów, to podać jakie to kierunki działań przedmiotem. Wtedy gra będzie czysta, każdy zajmie stanowisko. To dobrze, że Łazarz nie ucierpiał na tym wszystkim, któż by nie chciał przejąć NE :) Wszyscy chyba czytaliśmy bardzo podłe tekściki zawistników z innych portali. Jeśli będą jasne reguły gry, będzie jak dawniej. Jeśli chcemy lepszego wizerunku NE, warto po szkodliwych tekstach, o zbrodniczej treści, jakoś to komentować redakcyjnie. Może zrobić taki kącik poglądów potępianych i zbrodniczych :) pseudoliberalizm itp ;) faszyzm.

mała rameczka z dewizami portalu :) 

KOMENTARZE

 • BEZIDEOWOŚĆ ...
  NE jest bez cenzury, ale nie jest bezideowy !

  Nie można się zgodzić na obecność tutaj zwolenników obecnego systemu !

  Co prawda nie sądzę, żeby się oni tutaj pchali, ale będą nam nasyłać zadymiarzy, aby nas ośmieszyć, zdyskredytować, zrobić z nas oszołomów lub po prostu zasapmować na śmierć !

  Dlatego jestem zdecydowanie za cenzurą (nawet prewencyjną) oraz za aktywnym dobieraniem i usuwaniem piszących ! Przecież każdy może założyć swojego bloga, więc nikomu krzywda się nie dzieje ...
 • @Ultima Thule 09:00:22
  Nie prawda, że NE jest bez cenzury.... wywalili cały post na którym były linki do "Legionu" a to on przyjał rozbitków z NE....
  http://www.ekspedyt.org/
 • @taba 09:52:10
  Jaki tytuł miał ten post i kto go opublikował?
 • @taba 09:52:10
  Słuszna uwaga, Taba.
  Zróbmy listę zbrodniczych ideologii - PO można w to włożyć... możemy ich puszczać inną czcionką, tak jak oni to robią w tv :) możemy dać tekst pływający z prawa na lewo heheheh
  ale niech piszą :) Można dać tekst odwrócony albo na lewą stronę... choć to polityczne nadużycie. Też jestem zdania, aby zbrodnicze ideologie, jak pomiatanie biedakami, obiecywanie śmierci, były promowane tak jak w tvp opozycja hahahah :)
 • @Ultima Thule 09:00:22
  RACJA Ultima!
  Przydałby się ktoś kto inwigiluje działanie zadymiarzy, Donald Tusk premier z pewnością zatrudnia jakichś spamerów... warto wykryć ośrodki spamu i dopaść bandziorów :) - można nawet finansowo obciążyć heheheh :) A jeśli uda się wykryć, że opłaca to premier??? hehehe raj no nie :)
  Premier Tusk ma PR na najwyższym poziomie. I tylko to. Reszta to pasmo porażek i decyzji, których żaden matoł by się nie POwstydził.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31