Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
46 postów 22 komentarze

Listy PREDATORA

PREDAkTOR - Obejrzyj się, kiedy mnie nie będzie. Przeczytaj, może nie będzie za późno :-) Wojna, jaka wojna? Ostatnia. Tego i nie tylko się dowiesz, z ostatniej linii frontu z duchami i wobec.. pRedaktor Dwoje tożsamości, nowe wkrótce. O czym zapewne d

O pluskwach w POciągu.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

O POdłych kolejach Państwa premiera Tuska.

     Te koleje, to PKP dawno juz było dziadowskie. W pociągu czułeś się jak na strzelnicy, wystarczył jeden bandzior w pociągu żeby robiło się nieprzyjemnie.  Poza napadaniem kanarów na podróżnych (to prawda kolejarze to jeden z przyjemniejszych rodzai kanarów) kolejarze jak nic nie robili, tak dalej nic nie robią. Nie mają broni. A bez broni jak podkablują jednego drugiego doliniarza, będzie trudno :) 

Pluskwy w POciągu.. ktoś może bagatelizować problem. Pogryzły pasażera. Miały pech, że trafiły na takiego, który wykrywa ich dziabnięcia. Nic się nie stało???

Na Discovery mogłem sobie obejrzeć program, gdzie wspomniano o pluskwach. Że po ugryzieniu przez nie sporo ludzi ma objawy problemów z psychiką. A jeśli coś wam się porobi, np zaczniecie mieć wrażenie, że jesteście podsłuchiwani, to w zasadzie w kraju jesteście skończeni heheh :) bo ten kraj jest pełen miłosierdzia wiadomo jakiego. Wiem, że dowiecie się, o co chodzi z tymi pluskwami, chodzi chyba o wirusa. Dlatego nie wnikam w szczegóły. Ugryziony powinien się domagać bardzo wysokiego odszkodowania, z uwagi na ewentualne ryzyko utraty zdrowia. Żarty żartami koleje to w RP najgorszy środek lokomocji. Brud, złodzieje, dewastacja, ryzyko utraty życia. Opóźnienia. 

Pluskwy to zagrożenie epidemiologiczne, to poważna sprawa. 

Postawcie sobie kamerkę w domu. Jeśli mieszkacie w blokach wysoko, itp, postawcie kamerkę na noc z jakąś podczerwoną lampką (może być pilot tv a przynajmniej pokombinować coś np kupić car cam).. a może zostawić mdłe światło.. i jak będziecie spali niech kam sfilmuje co się u was dzieje. Może być zdziwienie :))))

Unikajcie kolei. Oni tylko biorą kasę, pasażera traktują jak bydło. To tak jak by w kinie na jedno miejsce sprzedać 7 biletów. Dobre, nie? Kasa w miliardach - a oni nie potrafią zrobić rozkładu jazdy. 50 lat temu w Paryżu były już elektroniczne bajery do pomocy pasażerom. A u nas? Tylko dyrektorzy się tam mnożą jak króliki. 

Zakładam że nie zwolnili na swoich POkombinowanych trasach o zabezpieczeniach sprzed pół wieku. Minister Nowak i cała reszta bandy kolejarskiej nie przejmują się, że będzie jakaś katastrofa. Do tej pory przecież święte krowy były nietykalne. A przecież można ich POzamykać. Za co? Za zabezpieczenia sprzed 50 lat (brak zabezpieczeń), za pozwalanie na dewastacje taboru, za brak bezpieczeństwa dla pasażerów, nie mówiąc o przekrętach przy remontach. Za budowanie archaicznej kolei. Za cokolwiek zamknąć. Ci ludzie już żarówki nie wymyślą. A są zagrożeniem dla narodu - posłów również. Teraz zauważyliście nie ma strajków na kolei. Teraz strajk nazywa się przestojem POciągu.

Uważajcie na siebie. Emigrować, zdecydowanie emigrować. Kolonizować wyspy ;) 


 

 

KOMENTARZE

  • Na pochwałę dla zwykłych pracowników kolei- oni protestowali..
    Protestowali wobec tego co tam się na górze dzieje... W sumie warto wtedy było złożyć doniesienie na szefów do prokuratury. No i do mediów poinformować... Ale znając polskie realia, to ryzykowne :)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31