Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
76 postów 24 komentarze

Listy PREDATORA

PREDAkTOR - Obejrzyj się, kiedy mnie nie będzie. Przeczytaj, może nie będzie za późno :-) Wojna, jaka wojna? Ostatnia. Tego i nie tylko się dowiesz, z ostatniej linii frontu z duchami i wobec.. pRedaktor Dwoje tożsamości, nowe wkrótce. O czym zapewne d

Głos zidentyfikuje przestępcę w mundurze

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Są zamaskowani... "nieznani sprawcy". Ale nie do końca tacy "zamaskowani".. zdradza ich głos

     Formacje mundurowe zanonimizował bodaj Schetyna. Po co? Żeby nie obawiali się popełniać przestępstw? 

Policja jest jakby "wyjęta spod prawa". Nie stają przed sądami, nawet za zbrodnie, mają "swoje prawo". Trudno ich dopaść kiedy popełnią zbrodnię, bo sprawę prowadzi... sama policja czyli ... oni albo ich koledzy. Posłowie, sejm, lekko obawiają się tej formacji i za często idą im na rękę. 

Dziś podali nam że polska "milicja" stosuje metody żywcem z Rosji. Trudno jest zidentyfikować oprawców zakutanych w maski. To co ich identyfikuje, to ich głos. Jest to w pewnym sensie dana biometryczna.... amerykanie jak mają głos terrorysty to mogą go odstrzelić na odległość za pomocą zdalnych robotów. Czyli da się namierzyć. Czyli mając głos da się znaleźć gościa nawet w wielkim mieście.  

Tak że panowie przestępcy w mundurach - nie jesteście tacy nieuchwytni, jak wam się wydaje. 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • "zdradza ich głos" - Zbrodniaż, bandyta może mówić przez noszony SYNTEZATOR dźwieku albo nie odzywać się w cale!
  .

  WRACAJĄ SĄDY KAPTUROWE.

  https://www.thenation.com/wp-content/uploads/2019/10/HK-Protests-70th-anniv-PROC-reuters-img.jpg


  Bogumił Boguchwał
 • Ale nie do końca tacy "zamaskowani".. zdradza ich głos" - wielu ludzi ma bardzo podobny głos! Przecież mogą ci zbrodniaże
  złapać niewinnego człowieka z podobnym głosem, a rozpoznająca go ofiara, bezmyślnie skarze tego podstawionego niewinnego człowieka.


  Są też synezatory dziwięku, hologramy, jak również zwykłe olanie przestępstwa przez państwowe służby represji, lub chociażby zastraszenie albo zwyczajne zamordowanie poszkodowanego czy świadka.  Skazywanie zbrodniarzy w Norymberdze to była zwykła ściema, która miała UWIARYGODNIĆ HOLOKAUST, który zalegalizował rabowanie wykrwawionych wojną narodów pod pretekstem ODSZKODOWAŃ.


  OFIARY które przeżyły i ich potomkowie ZAPŁACIŁY i OPŁACAJĄ do dziś SWOICH KATÓW !!!!!!!!!!!!!!!!!!  Każdy kto spodziewa się sprawiedliwość od sędziów i adwo-katów opłacanych przez PAŃSTWO / KORPORACJE czy instytucje Re-Ligijne jest, albo jeszcze dzieckiem, albo nie myśli.
  http://m.neon24.pl/a2754fe64d877f114593d98259c13557,0,0.png
  Bogumił Boguchwał
 • @Krystyna Trzcińska 01:14:17
  Biznesmen.
  Jeśli wraca umęczony.
  Po kilkudniowych wyjazdach.
  Kupuje drogie alkohole by zapić pamięć.
  Miał kilka stłuczek bez konsekwencji karnych.
  W domu zachowuje się agresywnie.
  Nie sposób cały czas udawać kultury.
  Na zewnątrz uprzedzająco grzeczny.
  "Dzien dobry, ależ proszę uprzejmie, Pani pozwoli, woila!"...
  Z wyrazem zaciętości na twarzy.
  Lub wyluzowany po "służbowej" trawce.
  To nie Tirowiec z długiej trasy
  To on.
  Jeden z wielu.
  Pionów systemu.
  Strzeż się.
  Może i do ciebie.
  Zapukać.
 • @Krystyna Trzcińska 01:06:06
  Nasyłani na mnie "nieznani sprawcy" nie odzywali się wcale.
  Tylko jednemu wyrwało się pojedyncze słowo, sylabicznie wycedzone przez zęby.
  Ciekawe, czy gdybym w razie wtargnięcia ciężko uszkodził lub zabił któregoś, oskarżono by mnie o napaść na Funkcjonariusza.
  Nawet po służbie, tylko wyświadczającego "przysługę" koledze.
 • Niech mi autor (lub ktokolwiek)
  da choć jeden przykład tego że "kryterium uliczne" doprowadziło do trwałych pozytywnych rezultatów.Choć jeden.
  Ja podam dziesiątki przykładów tego że "walcząca ulica" jest wstępem do nieszczęścia o większym społecznym zasięgu.
  Każda rewolucja,rządy wszystkich dyktatorów,dochodzą do skutku tylko i wyłącznie dzięki "ulicy".
  Tyle już o tym wiadomo,już anatomia "protestu" nie jest tajemnicą,już znamy technologie majdanu,znamy kulisy,a jeszcze jak widzę są (autor jest) ludzie wierzący w czysty gniew ludu kruszący trony.
  Ja powoli przestaję się dziwić zapędom globalistów pragnących was wzięć ze ryja i doić jak krowy.W swej masie jesteście bydłem.Niczym więcej.

  //Dziś podali nam że polska "milicja" stosuje metody żywcem z Rosji.//

  Tego nie wiem.Wiem natomiast że już na drugi dzień po słynnych występach aliansu gówniarzy z prowokatorami,została podjęta masowa społeczna akcja poparcia dla struktur siłowych.Ludzie żądają 30% podwyżek dla funkcjonariuszy a dla OMON-owców pacyfikujących "sobotnią rewolucję" specjalnych premii.
  Za funkcjonariuszem który w Petersburgu "kopnął w brzuch kobietę" miliony ludzi stanęło murem i zażądało ekspertyzy prawnej.Jak się okazało facet nie zrobił niczego nieregulaminowego a tylko to co powinien.Kobieta była napastnikiem co pokazały nagrania ulicznych kamer.Teraz "ofiar" po szczurzemu skryła się w jakiejś norze i liczy że przeczeka.Nie przeczeka.Zaś nadgorliwego przełożonego owego funkcjonariusza odpowiedzialnego za szopkę ze "szpitalnymi przeprosinami" nakryła fala ostrej krytyki która niewykluczone skończy się usunięciem go ze służby.
  W sieciach społecznościowych powstała inicjatywa,natychmiast poparta przez większość mediów,założenia funduszu z którego ludzie sami będą nagradzać funkcjonariuszy szczególnie zasłużonych dla porządku publicznego.Wszystko to dobrze wróży.Oni przetrwają.

  Oto co się dzieje jeśli funkcjonariusz nie zakryje szczelnie twarzy
  Niewinny uczestnik protestu chlusnął w twarz funkcjonariusza silnie drażniącą substancją.Na szczęście nie był to kwas.
  https://www.youtube.com/watch?v=OFYAbel3du4
 • @ikulalibal 06:37:39
  Pan wybaczy W.Sz. @Ikulalibalu,

  ale jakąś "dialektyką" zajeżdża pański komentarz.
  A tu trzeba jasno. Tak jak to zrobił bloger/komentator @Baca na portalu "Zmiany na Ziemi":

  //[...]
  na Białorusi i w Chinach owszem ostro działa bezpieka i organy państwowe ale w odróżnieniu od Polski lub USA działają one w interesie swoich obywateli...
  przyrost naturalny jest tego dowodem a nie z dupy wzięte argumenty...
  Białorusini nie wypie...ą do rajskiej europy żeby dostać w dupę zastrzyk, ba to Polacy w końcu zaczynają przeglądać na oczy i w strachu przed powszechną konfidencją powoli zaczynają powracać do kraju - bo tu jeszcze są szanse - na zachodzie natomiast natychmiast szkop, angol lub francuz podpie...i ich że... nie mają szczepień...
  parę miesięcy i się zacznie taka jazda że każdy zatęskni za Białorusią, chinami lub naszym prl-owskim "zamordyzmem" - bo tamten zamordyzm był właśnie taki - kiedy bezpieka działała w interesie swoich obywateli - a gnębiła banki, prywaciarzy, oszustów żywnościowych, medycznych oraz propagatorów sekt, porno i innej degeneracji...//

  Pisownia oryginalna, drastyczne wulgaryzmy odrobinę ocenzurowałem kropkami.

  Przytoczyłem ten komentarz w celu wykazania, że niby ten sam problem można rozpatrywać w różny sposób, w zależności od "punktu siedzenia".
  Kim innym jest zamaskowany "policjant" w demokracji, będący na usługach okupanta, a kim innym, diametralnie różnym policjant stojący na straży prawa i służący społeczeństwu, któremu przysięgał służyć i chronić.

  P.S. Chociaż ja jestem przeciwnikiem ukrywania twarzy przez policję w ogóle. No, może poza jednostkami specjalnymi. Bycie policjantem powinno być powodem do dumy. A jeśli policjant chowa się za maską ze strachu przed społeczeństwem, to znaczy, że takie państwo jest chore a społeczeństwo zgniłe.
 • Panzer schoko.
  Także sposób poruszania się i powtarzalne odruchy.
  Tylko... co to za problem wrzucić każdemu przed akcją kamyk do buta.
  I celowo przydzielić zbyt ciasny jakiś element wyposażenia.
  Pozostają jeszcze dla oddziałów szturmowych "napoje energetyczne" na podobieństwo tych dla ZOMO- wców z pianą na ustach.
  System ma swoje tejemnice.
  Niektóre wypróbowane jeszcze od czasów NKWD i Gestapo.
 • @Kmieć 09:24:24
  /ale jakąś "dialektyką" zajeżdża pański komentarz.//

  Tam zaraz dialektyką.Zwykłą arytmetyką.
  Gdyby tak dajmy na to w 1905 zabić wszystkich aktywnych wichrzycieli wraz rodzinami i znajomymi to nie doszłoby do obydwu rewolucji roku 1917.Nie doszłoby do rewolucji w efekcie których zaistniał Stalin tym samym nie byłoby konieczności likwidacji jego państwa a więc nie doszłoby do II WŚ.A teraz obliczmy:
  ofiary ewentualnych czystek 1905 to powiedzmy kilka tysięcy ludzi.
  ofiary wojny domowej to około kilku milionów + 20 milionów ofiar II WŚ
  Dwadzieścia kilka milionów na przeciw kilkunastu ( w porywach kilkudziesięciu) tysięcy.Co byłoby bardziej opłacalne.

  Albo z innej beczki.Gdyby dajmy na to w 1968 władze PRL-u nie zadowoliły sie jakimiś pół środkami,pudrowaniem trądu, a zwyczajnie fizycznie i z dużym naddatkiem, wyeliminowało ogniska zagrożenia to w konsekwencji nie doszłoby do katastrofy 1989 r i kolosalnej ilości ofiar jakie przyniosła epoka która nastąpiła po wspomnianej dacie.Ja już pomijam trudną do określenia ale zapewne ogromną liczbę tych którzy odebrali sobie życie czy zmarli z powodu biedy i społecznej degradacji.Skupmy się na kliku milionowej emigracji zarobkowe która jeszcze długo będzie znaczyła destrukcję kilku milionów rodzin.A kilka milionów rodzin to kilkanaście milionów:dzieci,rodziców,rodzeństwa.
  Szanowny Kmieć odpowie sobie ekonomikę źle pojmowanego humanizmu.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031