Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
76 postów 24 komentarze

Listy PREDATORA

PREDAkTOR - Obejrzyj się, kiedy mnie nie będzie. Przeczytaj, może nie będzie za późno :-) Wojna, jaka wojna? Ostatnia. Tego i nie tylko się dowiesz, z ostatniej linii frontu z duchami i wobec.. pRedaktor Dwoje tożsamości, nowe wkrótce. O czym zapewne d

Maseczki szkodzą.... na serce

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

maseczki na prawdziwą logikę

 

  Mówi się o tym, ze maSSki szkodzą na płuca. Zasadniczy problem z maseczką to kłopot dla serca. 

Serce jest takim samorządnym i niezależnym organem, ktory widzi.... widzi ile ma tlenu do dyspozycji, wie, jakie są perspektywy na to, domyśla się ile wysiłku będzie kosztować je podróż do miejsca docelowego. Podobno jest odrębnym ośrodkiem myślącym... 

Oczywiste jest, że dzieci są najbardziej poszkodowane na maSSeczkach. Mają więcej energii, przyzwyczajone biegają jak dawniej, a opór w oddechu ma znaczenie na ciśnienie w płucach i na krwiobieg. Stężenie tlenu odbija się na sercu. 

Esesmani projektujący te obostrzenia planują wszystko po to, aby jak najbardziej obrzydzić ludziom życie. Ich nie obchodzi zakażalność wirusem. Zauważmy  że maseczka nie chroni oczu, tych rzekomych wrót dla wirusa. Maseczka nie ma znaczenia, o ile nie ociepla powietrza, bo jak wiemy wirus jest mniejszy od porów i rozypla się w formie aerozolu. No i jest niegroźny w sumie. Nie dla dzieci i całej reszty. Jedyną grupą która by mogła nosić maseczki są seniorzy, żeby to miało jakiś sens. 

Latem młoty- eksperci rządowi powinni się zajmować tym, jak podnieść odporność narodu choćby poprzez opalanie się. Powinni całkowicie znieść obostrzenia, bo wirus jest cienki i boi się lata. 

Cały esesmański projekt ma na celu chore wyszczepienie społeczeństw. Ich zamiarem nie jest depopulacja, tym zajmie się przecież miss wojna. Ich zadaniem jest ein fuhrer - jeden wódz jeden naród czyli IV rzesza. Szczepionki docelowo wydaje się będą tatuowane. Na logikę wielki eksperyment medyczny na społeczeństwie należałoby traktować w randze zbrodni. Eksperci rzadowi, dziennikarze spolegliwi, uczynni politycy cała ta chałastra prze do zbrodni na narodzie jaką jest wyszczepianie kogo się tylko da. Aby szczepionka miała sens musiałaby być podawana najstarszym i najsłabszym.... jednak zaczynają od przeciwnej strony bo im nie chodzi o zdrowie najstarszych, a o wyszczepienie i kasiorę. Być może chodzi o okultystyczne zepsucie populacji. 

Maseczki szkodzą na serce. Co roku różni ludzie zamarzają sobie to tu to tam, i to nie z powodu stanu płuc, a z powodu serducha. Pikawa stwierdziła, że do domu za daleko, i ... stanęła sobie. Słuchajcie swojej pikawy,, a nie rządowych rozporządzeń. To nie jest prawda objawiona. Przeciwnie, rząd stara się wam zaszkodzić i utrudnić wam życie, okraść z dorobku życia, przejąć majątki. Hitler wrócił. Mengele już wszystko przetestował i wie co i jak. Filmy prognostyczne już nakręcone, o szczepionkach, o zmianach w organizmach. Narody wytresowane. To dlatego mało co jest oglądać w telewizji, że nie robią filmów twórcy, ale agentura... takie by można wynajdować spostrzeżenia. Filmy mają "zadania polityczne".. choćby film Ścigany. Każdy, kto ma problem z serduchem, powinien sobie załatwić odpowiednie zaświadczenie, że nie może nosić maseczki albo niech zakłada ją kiedy chce. kiedy mu pikawa pozwala. Dla niepoznaki można jakieś dziurawe sito założyć na twarz. Maseczki mogą mieć jakikolwiek sens jedynie w transporcie publicznym. Tak na co dzień, albo w miejscu pracy, sensu nie mają nijakiego. W miejscu pracy wyemitujesz tyle wirusów pomiędzy porami fpp3 czy 2,, że całe te maseczki można sobie w buty schować. Rząd pisze te rozporządzenia tylko po to, aby ludziom narobić kłopotu. Mamy najbardziej gówniany rząd polski w historii. Nie wiem, jak wy, ale ja jak widzię morawieckiego to wydaje mi się że patrzę na błazna. Nawet nie słucham co gość mówi. I pewnie nie tylko ja mam takie wrażenie. 

Cały ten projekt szczepień do tej pory nie trzyma się kupy. Jakby banda idiotów zajęła się projektowaniem szczepień. Hitler wrócił znaczy tatuś hitlera Diabeł. Oficer prowadzący Jarosława K. On prowadzi pewną grę z Bogiem. Nie będzie przymusu szczepionkowego ale terror szczepionkowy to już tak. Wybór należy do ciebie jak to szło "kto chce zyskać życie straci je". Dokładnie nie wiem, bo dawno w zborze nie byłem. Załatwiajmy sobie zaświadczenia i preteksty do nienoszenia maseczek. Pikawa nie rozumie rozporządzeń, natomiast na niedoborze tlenu czy obciążeniu się zna. To hydraulika. Od tego zależy wasz mózg, oczka, różne czułe organy. Mamy najgorszy rząd albo też nierząd w historii. Ale nowy rząd tych pisowców może być jeszcze gorszy. Dziewczyny zrobiły kawał dobrej roboty tymi strajkami. 

Ogólnie mawia się że naród ma taki rząd na jaki zasłużył. Zgodnie z tą teorią należałoby teraz przestać uczęszczać do kościołów (te 30 procent co tam chodzi jeszcze)  przestać brać udział w adoracjach obrazów, w bałwochwalstwie, bo tym te świątynie się zajmują. Zacząć żyć bogobojnie z biblią pod poduchą. Na złość klerowi zacząć czytać księgę zakazaną w kościele czyli oba testamenty. Wpuszczać Świadków do domów, o ile jeszcze im się chce chodzić po domach. Takie działania mogą pomóc. Również w sejmie warto zacząć czytywać  Pismo Święte... jakiś klub czy coś. 

Pikawa to hydraulika. Płuca mają w tej hydraulice duże znaczenie - opór krążenia. Mogą być problemem dla krążenia. Jeśli dziecko nie chce mieć bolącej głowy, powinno zwolnić i mniej biegać. No ale wtedy co z rozwojem muskulatury? Eksperci rządowi zafundowali dzieciakom i społeczeństwu koszmar, szkodliwy i toksyczny. Mam obawy, czy ci eksperci nie są zwykłymi cymbałami. Warto by ich przebadać na ślady inteligencji. Na oko dureń durnia durniem pogania. Za to wiedzą jedno z której strony wiatr wieje. Pamiętajcie eksperci, że Bóg zbrodni nie wybacza... To nie jest miły miś, który patrzy na wszystko przez palce. Wasze osiągnięcie to tysiące ofiar podobno takie chodzą słuchy. Miłego dnia eksperci w swoim czasie karma do was wróci. 

Dobre są kominiarki  bo dbają o ciepło ciała a tego wirus się boi. Na to pod to jakaś quasi maseczka.. nie czytałem rozporządzeń jeszcze tych bredni a powiadomienia alertów rządowych mam wyłączone - spamowali jakimiś debizlizmami po co mi to. Spaprali system powiadomień bzdurami i straszeniem ludzi. W aptece nie mają tych maseczek ffp2 jak by kto pytał. Wpierw jełopy zaopatrzenie potem wymogi może tak durnie z wiejskiej? Czym oni tam myślą.... no ale dobra może się wymądrzam co .... pora kończyć. 

Poziom tlenu to poziom ciepła energii  poziom odczuwania zimna. Zimno? Może wam brakuje tlenu. 

Tak się zastanawiam podróżnik z Kilimandżaro gdyby on miał tak ze sobą puszkę redbula.... redbul może ułatwiać pikawie pracę. Podejrzewam że można by go traktować jak lekarstwo... a więc jak idziemy w bój  z maseczką to może trzeba obalić flaszkę redbula na drogę. Opór może zmaleć krążenia i jakoś to się zbilansuje. Jak nasz podróżnik miał maseczkę.... to chyba wiemy co go mogło zabić. 

Zanim obalilibyście ten rząd, trzeba by mieć inny w zamian. Proponuję łapankę ludzi którym coś się udało w życiu, którzy potrafią myśleć i są inteligentni. Wyłapać takich ludzi w narodzie, połapać, zebrać na egzaminie i kto z nich najlepszy ten do sejmu. Ten do rządu. Swój pomysł dedykuję dziewczynom z partii LSD ;-) wiecie której. Przebadajcie to SLD i sprawdźcie, kogo tam brać poważnie. Jak to jest, że poseł idiota ma (to nie o lewicy) inicjatywę ustawodawczą.... badać egzaminować no niestety rządzenie posłowanie to są jakieś określone kryteria. 

Panie Gowin, to już nie jest tylko zabawa w politykę. Bratając się z piSSowcami staje pan po stronie najciemniejszych mocy na tego rodzaju ziemi czy planecie. Pamiętaj Gowin na tej planecie życie się nie kończy. Oby wam się powiodło coś zmienić. Potrzebujemy nowej partii z ludzi spoza polityki. I żadnej dyscypliny partyjnej. To powinno być sprzeczne z prawem i ścigane z urzędu. Sejm nie polega na tym a przynajmniej nie powinien, aby paru kacyków rozdawało karty.

Nie bójmy się techniki. Redbul jest dla ludzi. Ale używajmy techniki z rozsądkiem. Jak patrzę na nasze społeczeństwo w necie, to gdyby ktoś mnie spytał czy szczepić czy nie szczepić... powiedziałbym na oko ... szczepić. Oczywiście zacząć od rządu sejmu i służb mundurowych. Potem rządowi eksperci. Potem naziole. Potem księża i ministranci. Kółka różańcowe. Szczepić trzy razy a po roku jeszczo raz. 

 Tą samą rolę co maseczki pełnią kominiarki. Tylko że jak nosisz kominiarkę to masz pełen luz. Władzy chodzi o to, aby popsuć ci humor. Zaszkodzić. Dlatego promują drogie maseczki. Dlaczego sami za swoje błędy nie płacą. Mamy już chyba powoli dosyć tych kanalii..... przydałaby się na nich jakaś kara boska. Wystarczy odpowiednia ... modlitwa. Są ludzie którzy potrafią wywołać deszcz - znamy to z Facetów w Czerni. Są ludzie którzy potrafią zmienić rząd ;-) warto próbować. 

 Wydaje się że nasi krajowi rządowi eksperci zaszkodzili własnie dzieciom i to najmłodszym oraz osobom najstarszym tymi maseczkami. A wirusa leczy się amantadyną i czosnkiem ;-) albo cynkiem. Wirusa się leczy, więc jaki sens tych szczepień? To zbrodnia, zbrodnia na narodzie w czystej postaci. I ta maseczkowa zbrodnia przymusu, i ta szczepienna. Panowie eksperci, na pocieszenie powiem wam, że w piekle nie będziecie czuć tych robali, co tam was będą zjadać. Chyba że zaiskrzycie genetycznie to wtedy kto wie. Za zbrodnię jest tylko jedna kara i nikt wam nigdy tego nie wybaczy. Wybaczyć zbrodnię to niechrześcijańskie. 

 

KOMENTARZE

 • @Autor
  "jak widzię morawieckiego to wydaje mi się że patrzę na błazna. Nawet nie słucham co gość mówi. I pewnie nie tylko ja mam takie wrażenie."

  Mam dokładnie tak samo.
 • @rumpelsiltskin 11:29:44
  Błazen to pożyteczny dla zdrowia psychicznego narodu i władców zawód, dla jego psychiki, a ten troll to po prostu talmudysta, czyli doktryny matki ideologii ludobójstwa wszystkich wielkich wojen i masowych zbrodni, grabieży, głodu w krajach tak zwanego III-go świata... Ten talmudysta przypomina raczej znanego pajacyka Pinokio i usiłuje to wmówić wszystkim, choć to przebiegły syjonista.
  Według KK z 1920 urzędnik działający na szkodę państwa i przyjmujący za to korzyści materialne podlega karze najwyższej wykonywanej (honorowo) przez pluton egzekucyjny.
 • Autor
  "Oczywiście zacząć od rządu sejmu i służb mundurowych. Potem rządowi eksperci. Potem naziole. Potem księża i ministranci. Kółka różańcowe. Szczepić trzy razy a po roku jeszczo raz. "
  I Jahwistycznych agitatorów też szczepić.
  oraz wszystkich religijnych ćwoków z islamistami na czele.
 • "Maseczki szkodzą.... na serce"
  ----------------
  Szkodzą w ogóle - i dlatego wróg ludzkości i Boga - nakazuje je ludziom nosić.
  Wniosek?
  Kagańce nie tylko są po to - aby na nich łatwo zarobić. Chodzi o depopulacje - na której też należy zarobić.
 • Autor 5*
  DK

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031